Morgan & Moller Płyty Ścienne Betonowe

Ozdoby betonowe Morgan Moller to doskonały sposób na urozmaicenie wnętrza i nadanie mu nowoczesnego, bardzo pożądanego industrialnego charakteru. Surowość barwy oraz faktury betonu wprowadza do pomieszczenia niepowtarzalną atmosferę. Beton architektoniczny jest jednym z najgorętszych trendów, po produkty firmy Morgan Moller sięga wielu uznanych ...

Ozdoby betonowe Morgan Moller to doskonały sposób na urozmaicenie wnętrza i nadanie mu nowoczesnego, bardzo pożądanego industrialnego charakteru. Surowość barwy oraz faktury betonu wprowadza do pomieszczenia niepowtarzalną atmosferę. Beton architektoniczny jest jednym z najgorętszych trendów, po produkty firmy Morgan Moller sięga wielu uznanych architektów, a ich klienci są zachwyceni efektami prac. Bardzo szeroka oferta producenta obejmuje nie tylko doskonale znane płyty betonowe, lecz także inne elementy wykończenia, także detale, które stanowią ciekawy smaczek stylistyczny w każdym projekcie. Morgan Moller zachwyca swoich klientów świecznikami, misami, umywalkami oraz innymi dekoracjami betonowymi. Tak szeroka oferta pozwala na kompleksowe wyposażenie wnętrza w zgodzie ze współczesnymi trendami. Produkty betonowe firmy Morgan Moller stanowią więc fenomenalną propozycję dla wszystkich tych, którzy doskonale się w tej modzie odnajdują.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Płyty betonowe MORGAN & MOLLER

  Beton architektoniczny Morgan Moller to ciekawa oferta skierowana dla wszystkich miłośników nowoczesnych trendów. Mnogość najróżniejszych wariantów sprawia, że nie trzeba się ograniczać, można przy projektowaniu wyglądu pomieszczenia popuścić wodze fantazji. Beton architektoniczny Morgan Moller nie tylko występuje w kilku wariantach kolorystycznych, od bardzo jasnego szarego, niemal białego po ciemny, niemal czarny grafit. W ofercie znajdują się również różne faktury, od gładkich, przez standardowe dla betonu po bardzo porowate i szorstkie, cechujące się bardzo dużą surowością formy. Oprócz tego, beton architektoniczny Morgan Moller występuje w zróżnicowanych wielkościach: 60x60, 90x60 oraz 120x60, a także w kilku grubościach: 7mm, 15mm, 20mm, co sprawia, że asortyment jest naprawdę bogaty, a zarówno klienci indywidualni jak i architekci wnętrz mają z czego wybierać. Beton architektoniczny Morgan Moller to sprawdzone już rozwiązanie najwyższej jakości, dzięki któremu każdy z Państwa może odmienić swoje wnętrze i wprowadzić do niego odrobinę industrialnej surowości, tak ciekawej i tak ostatnimi czasy modnej. Płyty betonowe doskonale nadają się do wewnątrz jak i na zewnątrz jako płyty elewacyjne.

 • Płyty Betonowe 3D MORGAN & MOLLER

  Płytki dekoracyjne 3D renomowanej firmy Morgan & Moller to doskonały przykład na to, że wyobraźnia architektów nie zna granic. Niegdyś beton uważany był jedynie za surowiec budowlany, konstrukcyjny, który należało następnie pokryć innymi materiałami wykończeniowymi. Dziś odchodzi się od tego pojmowania, co raz częściej stosując goły, surowy beton w zaawansowanych stylistycznie projektach. Płytki dekoracyjne 3D są idealnym przykładem takiego zastosowania. Ich najróżniejsze kształty i kolory (często bowiem płyty można zamówić w dowolnym kolorze z palety RAL) dają w zasadzie nieograniczone możliwości w rękach architekta. Ciekawy klimat betonu wprowadza jednocześnie industrialny i nowoczesny klimat do każdego wnętrza. Trójwymiarowa struktura natomiast doskonale je urozmaica. Reasumując, płytki dekoracyjne 3D Morgan & Moller to naprawdę ciekawa i godna rozważenia propozycja.

 • Dekoracje Betonowe MORGAN & MOLLER

  Morgan Moller to jeden z wiodących producentów betonu architektonicznego. Jego szeroki asortyment obejmuje także dekoracje betonowe, które pozwalają umiarkowanym kosztem wprowadzić do każdego wnętrza fenomenalny klimat industrialnej surowości. Beton architektoniczny wkradł się przebojem do projektów najznamienitszych architektów wnętrz i stanowi obecnie jeden z najciekawszych trendów. Dekoracje betonowe Morgan Moller pozwalają na uzupełnienie aranżacji wykonanej z wykorzystaniem płyt betonowych dodatkami w idealnie dopasowanym guście, co cały projekt czyni spójniejszym. Dekoracje betonowe można wykorzystać również w wnętrzach, w których do tej pory nie było elementów betonowych. Stanowią ciekawe przełamanie dotychczasowej formy i przykuwają wzrok domowników oraz ich gości. Morgan Moller w swojej ofercie ma zróżnicowane wzory o najróżniejszym przeznaczeniu. Znajdziemy tu takie dekoracje betonowe jak świeczniki, misy, talerze czy też ozdobne litery, którymi można ozdobić ścianę układając z niej dowolnie wybrany napis. Najlepsze wzory i najwyższa jakość, to główne cechy charakteryzujące działalność i wytwarzane przez firmę Morgan Moller produkty, między innymi dlatego są one tak popularne i tak często wykorzystywane przez profesjonalistów.

  Wybierz produkty