Płyty Ścienne Betonowe VHCT

Beton architektoniczny VHCT to wspaniała opcja na ciekawe wykończenie ścian, nadające danemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki niesamowitej fakturze i naturalnemu kolorowi, elementy betonowe wprowadzają atmosferę właściwą dla pomieszczeń industrialnych. Modna obecnie surowość formy, wykorzystanie elementów, które dotychczas kojarzyły s...

Beton architektoniczny VHCT to wspaniała opcja na ciekawe wykończenie ścian, nadające danemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki niesamowitej fakturze i naturalnemu kolorowi, elementy betonowe wprowadzają atmosferę właściwą dla pomieszczeń industrialnych. Modna obecnie surowość formy, wykorzystanie elementów, które dotychczas kojarzyły się bardziej z samą konstrukcją budynku niż jego wykończeniem pozwala na osiąganie zachwycających efektów. Beton architektoniczny VHCT jest świetnym rozwiązaniem dla indywidualistów ceniących sobie współczesne trendy w zakresie architektury wnętrz, lubujący się w rozwiązaniach najwyższej jakości, o luksusowym charakterze. W ofercie znajdziemy najróżniejsze rozmiary, beton architektoniczny VHCT występuje bowiem w kilku wariantach oraz odpowiednie, dedykowane przez producenta akcesoria takie jak kleje, grunty czy impregnaty, których wykorzystanie pozwala nie tylko osiągnąć ładniejszy wizualnie ale także bardziej wytrzymały efekt. Produkty tej firmy cieszą się sporym zainteresowaniem, beton architektoniczny VHCT wykorzystują zarówno klienci indywidualni jak i profesjonaliści, architekci wnętrz i inni. Producent VHCT posiada w swojej ofercie bogatą ofertę kolorów w jakich wykańczane są płyty z betony architektonicznego, głównie są to odcienie szarości, bieli i czerni.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Płyty betonowe VHCT

  Współcześnie odchodzi się od wykańczania pomieszczeń po prostu je wygładzając i pokrywając powłoką wykonaną z farby. Popularność zdobywają nowe produkty takie jak płyty betonowe VHCT. Produkt ten dostępny jest w kilku rozmiarach, od kwadratowych, niewielkich po prostokątne o większych wymiarach. Płyty betonowe VHCT dostępne są w różnych odcieniach szarości, naturalnych dla betonu. Gama kolorystyczna rozpoczyna się od barwy jasnoszarej, niemal białej, przechodząc przez wiele opcji pośrednich, kończąc się na ciemnym graficie. Kolory te idealnie współgrają z nowoczesnymi kompozycjami, pozwalając nie tylko na osiągnięcie niepowtarzalnego, industrialnego efektu i surowego klimatu, lecz także na stworzenie w dekorowanym pomieszczeniu spójnej całości, bez stylistycznych zgrzytów pomiędzy poszczególnymi wykorzystanymi elementami. Płyty betonowe VHCT są więc wspaniałym rozwiązaniem dla miłośników wzorców industrialnych czy też zwolenników wnętrz w stylu luksusowego loftu, łączącego odrobinę surowości z najwyższą jakością wykończenia. Osiągane efekty potrafią zachwycić każdego, w związku z czym płyty betonowe VHCT to naprawdę fenomenalna propozycja warta rozważenia.

 • Panele 3D betonowe VHCT

  Panele betonowe 3D VHCT stanowią doskonałą propozycję dla miłośników współczesnych trendów stylistycznych. Łączą w sobie dwa bardzo modne obecnie elementy. Po pierwsze - wykonanie z betonu architektonicznego, a po drugie - trójwymiarowe, niepowtarzalne wzory. Dzięki tym cechom płyty betonowe 3D VHCT będą doskonałym urozmaiceniem każdego pomieszczenia. Dostępne są w różnych kolorach. Producent oferuje możliwość wykończenia produktu w kolorze śnieżnobiałym, wielu różnych odcieniach szarości, oraz w kolorze czarnym - wszystkie te kolory idealnie pasują do współczesnych aranżacji. Panele dekoracyjne 3D VHCT są przy tym doskonałą alternatywą dla klasycznych rozwiązań takich jak np. płytki ceramiczne. Nadają się do wykańczania kuchni, ozdabiania łazienek i innych pomieszczeń. Panele betonowe 3D VHCT będą więc świetnym i uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego nowoczesnego wnętrza. Dzięki nim pomieszczenie nabierze niepowtarzalnego, nieco industrialnego charakteru.

 • Tarasowe płyty betonowe VHCT

  Beton architektoniczny to bardzo modne obecnie rozwiązanie, w związku z czym producenci poszukują kolejnych możliwości jego zastosowania. Efektem takich działań są chociażby fenomenalne płyty betonowe tarasowe VHCT. Mają one szereg zalet. Przede wszystkim, są bardzo wytrzymałe - wykonane z grubego betonu płyty nie pękną ani pod wpływem eksploatacji ani z powodu zmiennych warunków atmosferycznych. Ponadto, ich nowoczesny charakter idealnie pasuje do współczesnych projektów domów, gdzie często dominują przeszklenia, elementy metalowe oraz stonowane kolory - biel, szarości, czernie. Płyty betonowe tarasowe VHCT są dostępne w wielu opcjach kolorystycznych - od bieli, przez wiele odcieni szarości aż po czerń, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w tego typu wykończeniach. Nadto, płyty wykonywane są w dwóch rozmiarach - jedna ma kształt kwadratu, druga prostokąta. Kolejną, bardzo istotną zaletą, a zarazem przewagą, jaką płyty betonowe tarasowe VHCT mają nad konwencjonalnymi sposobami pokrywania tarasu, jest chropowatość. Dzięki niej, taras wykończony tymi płytami, nawet przy silnych opadach nie stanie się śliski, czego nie można powiedzieć o tarasie, na którym zostały położone np. płytki ceramiczne. Wszystko to sprawia, że tarasowe płyty betonowe VHCT to świetny, modny i praktyczny wybór.

  Wybierz produkty