Dunin

Jednym z najciekawszych polskich producentów dodatków dekoracyjnych jest firma Dunin. Produkuje ona wszelkiego rodzaju płytki i mozaiki służące do ozdabiania zarówno podłóg jak i ścian, a także wykańczania powierzchni takich jak obudowa wanien, brodzików czy saun. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z najróżniejszych materi...

Jednym z najciekawszych polskich producentów dodatków dekoracyjnych jest firma Dunin. Produkuje ona wszelkiego rodzaju płytki i mozaiki służące do ozdabiania zarówno podłóg jak i ścian, a także wykańczania powierzchni takich jak obudowa wanien, brodzików czy saun. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z najróżniejszych materiałów takich jak kamień, szkło, drewno czy metal. Zespół projektantów Dunin z każdego z nich wydobył wszystko co najlepsze, co zaowocowało w postaci fenomenalnej gamy produktowej, dopasowanej pod najróżniejsze gusta. Zróżnicowane surowce, kształt czy forma, szeroka paleta barw – wszystko to decyduje o bardzo dużej uniwersalności produktów Dunin. Metalowe czy kamienne mozaiki lub płytki o prostszym designie będą wspaniale współgrać z nowoczesnymi wnętrzami, z ich surowym charakterem, inne zaś produkty, na przykład drewniane mozaiki doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o ciepłej atmosferze, jeszcze bardziej potęgując jej wrażenie. Nie wyklucza to oczywiście innego ich zastosowania, w zależności od koncepcji osoby aranżującej dane wnętrze. Projektantom firmy Dunin zależało bowiem na stworzeniu oferty, która pozwoli architektom na realizację nawet najśmielszych i najbardziej oryginalnych pomysłów. Produkty te są więc fantastycznym wyborem dla osób chcących poprzez dany projekt wyrazić część siebie, nadać pomieszczeniom niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru. Wszystkie produkty Dunin są wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów, dzięki czemu zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Mozaiki

  Mozaiki Dunin to fenomenalna odpowiedź polskiej firmy na dynamicznie zmieniające się trendy w zakresie projektowania wnętrz. Firma ta stworzyła niepowtarzalną gamę produktów bardzo zróżnicowanych, komponujących się w przeróżnych aranżacjach, dając bardzo szerokie pole do popisu zarówno architektom jak i hobbystycznym projektantom. Mozaika Dunin wykonana jest z materiałów takich jak kamień, szkło, drewno czy metal. Każdy z tych materiałów przy okazji dzieli się na różne linie produktowe, dzieląca się jeszcze na najróżniejsze formy czy wybarwienia. Jak widać, możliwości jakie daje mozaika Dunin są więc niemalże nieograniczone. Można ją wkomponować zarówno w surowe, nowoczesne wnętrza jak i w te klasyczne, wręcz emanujące ciepłem. Oprócz zdobywającego serca klientów designu, mozaiki Dunin charakteryzują się też najwyższą jakością wykonania. Do ich wyprodukowania użyto najlepszych produktów, a każdą kolejną serię opuszczającą fabrykę starannie zbadano pod kątem jakichkolwiek niedoskonałości. Skutkiem tych działań jest fenomenalny produkt, zbierający same pochlebne opinie. Wśród ogromnej rzeszy klientów i architektów, którzy zdecydowali się zakupić mozaiki Dunin znacząca większość jest z nich bardzo zadowolona.

 • Płytki

  Dunin jest znanym i respektowanym wśród architektów wnętrz i wszelkich osób związanych z designem producentem dodatków stylistycznych takich jak mozaiki i płytki. Płytki Dunin nie ograniczają się do zróżnicowanej kolorystyki. Producent wykorzystuje przy ich produkcji najróżniejsze materiały. Wśród nich znajdziemy płytki szklane, płytki kamienne, płytki ceramiczne, płytki gresowe oraz płytki metalowe. Każdy z tych surowców charakteryzuje się indywidualnymi walorami, dzięki czemu wybór jaki dają płytki Dunin jest naprawdę nieograniczony. Szkło inaczej odbija światło niż chociażby metal. Korzystając z wyrobów tej firmy można idealnie dopasować płytki do potrzeb konkretnego pomieszczenia i projektu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta. Płytki Dunin ze względu na swoje interesujące, nowatorskie kształty i zastosowane w nich pomysły zarówno technologiczne jak i estetyczny są często wykorzystywane przez profesjonalistów w ich projektach. Warto też zaznaczyć, że płytki Dunin to nie tylko wspaniały wygląd ale też najwyższa na rynku jakość.

 • akcesoria

  Akcesoria do wszelkich mozaik oraz płytek Dunin są niezbędne aby uzyskać zachwycający efekt wizualny oraz odpowiednią trwałość. Grunty pozwalają odpowiednio przygotować powierzchnię pod ułożenie płytek bądź mozaik. Dedykowane kleje Dunin pozwalają na uzyskanie trwałego połączenia z podłożem. Specjalne impregnaty oraz produkty do czyszczenia czy to kamienia naturalnego, czy mozaik drewnianych pozwalają utrzymywać nienaganny wygląd elementów dekoracyjnych pomimo upływu czasu. Produkty dedykowane w przeciwieństwie do innych gwarantują, że ozdoby wobec których je zastosujemy nie zostaną nieodwracalnie uszkodzone, a efekt będzie trwały i w pełni satysfakcjonujący. Decydując się na użycie dekoracji firmy Dunin, warto też wykorzystać do ich montażu i późniejszej konserwacji polecane przez producenta akcesoria.

  Wybierz produkty