Płytki i mozaiki

Mozaiki i płytki Dunin to doskonała propozycja praktycznie dla każdego klienta. Bogate i zróżnicowane wzornictwo tych produktów pozwala dobrać coś odpowiedniego pod dowolną aranżację. Nietuzinkowe kształty, nowoczesny wygląd zgodny ze współczesnymi trendami oraz najwyższa jakość wykonania są cechami, które sprawiły, że produkty firmy Dunin są ba...

Mozaiki i płytki Dunin to doskonała propozycja praktycznie dla każdego klienta. Bogate i zróżnicowane wzornictwo tych produktów pozwala dobrać coś odpowiedniego pod dowolną aranżację. Nietuzinkowe kształty, nowoczesny wygląd zgodny ze współczesnymi trendami oraz najwyższa jakość wykonania są cechami, które sprawiły, że produkty firmy Dunin są bardzo cenione przez klientów indywidualnych oraz architektów. Płytki Dunin to bardzo ciekawa alternatywa dla klasycznych płytek. Pozwalają nadać wnętrzu nietuzinkowego charakteru, na pewno przykują wzrok i zaciekawią każdego, kto je zobaczy. Doskonale sprawdzają się w najróżniejszych pomieszczeniach, czy to w domu, czy to w budynku biurowym. Bardzo zróżnicowane pod kątem dostępnego wzornictwa są też mozaiki Dunin wykonane z najróżniejszych materiałów, utrzymane w najróżniejszej kolorystyce. W zależności od potrzeb danego projektu, architekt ma do wyboru mozaiki drewniane, ceramiczne, metalowe, kamienne, szklane i inne. Każdy z tych materiałów wnosi do pomieszczenia coś innego. Tak szeroki wybór daje pewność, że wszyscy nasi klienci znajdą coś dla siebie. Zarówno płytki jak i mozaiki Dunin to doskonały wybór dla ludzi ceniących sobie najwyższą jakość i luksus z nią związany. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów wykorzystać można najróżniejsze środki, impregnaty, kleje i inne akcesoria, które również są u nas dostępne.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

  • Dunin

    Jednym z najciekawszych polskich producentów dodatków dekoracyjnych jest firma Dunin. Produkuje ona wszelkiego rodzaju płytki i mozaiki służące do ozdabiania zarówno podłóg jak i ścian, a także wykańczania powierzchni takich jak obudowa wanien, brodzików czy saun. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z najróżniejszych materiałów takich jak kamień, szkło, drewno czy metal. Zespół projektantów Dunin z każdego z nich wydobył wszystko co najlepsze, co zaowocowało w postaci fenomenalnej gamy produktowej, dopasowanej pod najróżniejsze gusta. Zróżnicowane surowce, kształt czy forma, szeroka paleta barw – wszystko to decyduje o bardzo dużej uniwersalności produktów Dunin. Metalowe czy kamienne mozaiki lub płytki o prostszym designie będą wspaniale współgrać z nowoczesnymi wnętrzami, z ich surowym charakterem, inne zaś produkty, na przykład drewniane mozaiki doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach o ciepłej atmosferze, jeszcze bardziej potęgując jej wrażenie. Nie wyklucza to oczywiście innego ich zastosowania, w zależności od koncepcji osoby aranżującej dane wnętrze. Projektantom firmy Dunin zależało bowiem na stworzeniu oferty, która pozwoli architektom na realizację nawet najśmielszych i najbardziej oryginalnych pomysłów. Produkty te są więc fantastycznym wyborem dla osób chcących poprzez dany projekt wyrazić część siebie, nadać pomieszczeniom niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru. Wszystkie produkty Dunin są wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów, dzięki czemu zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby.

    Wybierz produkty