Panele 3D drewniane

Drewniane panele ścienne do jeden z najnowszych trendów w dekoracji wnętrz, śmiało wchodzący do głównego nurtu, znajdując co raz to szersze grono zadowolonych nabywców. Produkty tej kategorii są niezwykle stylowym dodatkiem, który dodatkowo można dopasować pod indywidualne potrzeby, wybierając chociażby barwę lakierowania. Drewniane panele dekor...

Drewniane panele ścienne do jeden z najnowszych trendów w dekoracji wnętrz, śmiało wchodzący do głównego nurtu, znajdując co raz to szersze grono zadowolonych nabywców. Produkty tej kategorii są niezwykle stylowym dodatkiem, który dodatkowo można dopasować pod indywidualne potrzeby, wybierając chociażby barwę lakierowania. Drewniane panele dekoracyjne wspaniale wyeksponują ścianę i na pewno zwrócą na siebie uwagę. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najlepszych do tego celu gatunków drewna oraz zabezpieczane najlepszymi olejami, co gwarantuje nie tylko naprawdę fantastyczny ich wygląd, ale także najwyższą jakość i bardzo długą trwałość. Drewniane panele ścienne posiadają bardzo wiele zalet. Jedną z nich jest niepowtarzalność. To rozwiązanie, choć zyskujące popularność, nadal nie jest rozpowszechnione tak szeroko jak inne. Nie znajdziemy paneli dekoracyjnych drewnianych w co drugim mieszkaniu. Kupujący zyskuje poczucie, że ma w swoim domu coś rzadko spotykanego a jednocześnie pięknego i przykuwającego uwagę każdego z gości. Świetnym miejscem do wykorzystania tego dodatku dekoracyjnego jest salon. Panele ścienne drewniane fantastycznie zgrają się z meblami z prawdziwego drewna, drewnianymi parkietami, a także innymi, niedrewnianymi elementami. Dodatkową zaletą drewnianych paneli dekoracyjnych jest stosunkowo łatwy montaż takich paneli, nie wiążący się z żadnymi zaawansowanymi technicznie niuansami, co pozwala obniżyć koszty i zaoszczędzić sporo czasu. Panele ścienne drewniane są więc fantastycznym rozwiązaniem dla osób nie znajdujących upodobania w bardzo modnych dodatkach, szukających czegoś innego, czegoś co pozwoli odróżnić się od innych mieszkań, na przykład znajomych, czegoś co pozwoli zachwycić gości, a jednocześnie nie będzie zbyt krzykliwe i nie przytłoczy pomieszczenia. Takim właśnie dodatkiem jest drewniany panel dekoracyjny. Poleca go wielu architektów wnętrz, przygotowując różnego rodzaju wizualizacje wnętrz, gdzie faktycznie drewno zachwyca. Co więcej, prawdziwe drewno kojarzy się z wysoką trwałością i luksusem. W przypadku drewnianych paneli ściennych skojarzenia te są jak najbardziej prawidłowe. Charakteryzują się najwyższą jakością, dodatkowo wzmocnioną przez zastosowanie renomowanych środków jego ochrony.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Panele drewniane 3d Wooden Wall Design

  Panele ścienne drewniane 3D Wooden Wall Design to jeden z najgorętszych współczesnych trendów w architekturze wnętrz. Propozycje tego renomowanego producenta stanowią świetną alternatywę dla rozwiązań takich jak klasyczne płytki, gładzie, czy nowoczesne panele z betonu architektonicznego. Panele ścienne drewniane 3D Wooden Wall Design wykonywane są z naturalnego drewna różnych gatunków, dzięki czemu posiadają one zróżnicowaną kolorystykę i fakturę, która nadaje im dodatkowego charakteru. Dodatkowo, aranżację doskonale urozmaica trójwymiarowa struktura paneli. Drewniane elementy składające się na panel mogą być układane w różny sposób, łupane, frezowane. Wszystko to sprawia, że panele ścienne drewniane 3D Wooden Wall Design to świetna propozycja dla każdego wnętrza. Nadaje pomieszczeniom niepowtarzalnego, ciepłego i bardzo ciekawego wyrazu.

 • Panele drewniane 3d Stegu Wood Collection

  Panele Stegu Wood Collection to połączenie wszystkich najważniejszych zalet nowoczesnych trendów designerskich oraz cech drewna jako materiału. Doskonale dobrane gatunki drewna sprawiają, że dekoracje te doskonale spisują się na co dzień, świetnie znosząc trudy eksploatacji, nawet tej intensywnością przekraczającej normę. Stegu Wood Collection za sprawą wykorzystania naturalnego, prawdziwego drewna, a nie jego substytutów wprowadza do pomieszczeń niepowtarzalną aurę ciepła i komfortu czyniąc pomieszczenie zdecydowanie bardziej przyjaznym dla domowników i przytulnym. Panele Stegu Wood Collection są dostępne w różnych wzorach, niektóre z nich są trójwymiarowe, inne składają się z okręgów tworząc przepiękną mozaikę. Z całą pewnością produkt ten będzie wspaniałą dekoracją w każdej aranżacji i urozmaici każdy projekt. Seria Wood Collection tej znanej marki to doskonała, sprawdzona w domach wielu zadowolonych klientów linia produktów, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 • Panele drewniane 3d Dunin

  Fenomenalna mozaika drewniana Dunin jest prawdziwym przebojem na rynku dekoracji ściennych. Dzięki wykorzystaniu prawdziwego drewna, produkt ten wprowadza do pomieszczenia niepowtarzalną aurę naturalnej świeżości, ciepła i komfortu. Wykonane z różnych gatunków drewna mozaiki charakteryzują się zróżnicowanym kolorem, układem elementów, barwą, wszystkie jednak zostały doskonale zabezpieczone tak, aby wytrzymać upływ czasu. Mozaika drewniana Dunin jest świetnym rozwiązaniem dla każdego wnętrza, w szczególności gdy brak jest elementów, które nadawałyby mu nieco cieplejszego wyrazu. Drewno i jego naturalne właściwości sprawiają, że nawet najsurowsze dotychczas wnętrze zacznie zachęcać, aby spędzić w nim nieco więcej czasu. Mozaika drewniana Dunin doskonale pasuje przede wszystkim do salonów czy innych pomieszczeń, które przeznaczone są do przyjmowania gości bądź odpoczynku. Setki zadowolonych z zakupu klientów to najlepszy dowód na to, że mozaika drewniana Dunin jest najwyższej jakości produktem godnym polecenia każdemu.

  Wybierz produkty