Filtry

Włączone filtry:

  Producenci

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo niezwykle szeroką ofertę oświetlenia. Produkty te pochodzą od najświetniejszych producentów o uznanej wśród profesjonalistów renomie. Chętnie sięgają po nie architekci wnętrz, gdyż zapewniają one fantastyczne walory estetyczne oraz nieporównywalną z innymi produktami dostępnymi na rynku jakość. Oświetlenie...

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo niezwykle szeroką ofertę oświetlenia. Produkty te pochodzą od najświetniejszych producentów o uznanej wśród profesjonalistów renomie. Chętnie sięgają po nie architekci wnętrz, gdyż zapewniają one fantastyczne walory estetyczne oraz nieporównywalną z innymi produktami dostępnymi na rynku jakość. Oświetlenie firm takich jak Grupa Products, Danlamp, Dreizehngard 13, Vita Kopenhagen czy Blue Marmalade to najwyższa półka, spełniająca kryteria stawiane przez najbardziej wymagającą grupę klientów. Nie tylko świetnie spełniają swoje funkcje użytkowe, lecz także gwarantują wprowadzenie do pomieszczenia niepowtarzalnej atmosfery. Designerskie lampy pozwalają się wyróżnić, uatrakcyjnić wnętrze, nadać mu indywidualnego, niespotykanego nigdzie indziej charakteru. Dostępne w wielu różnych wersjach kolorystycznych lampy wykonane z najróżniejszych materiałów to bardzo atrakcyjna oferta pozwalająca dobrać odpowiednie oświetlenie do każdego projektu, niezależnie czy będą to nowoczesne, surowe lampy od Grupa Products, czy tworzone z pełną odpowiedzialnością za środowisko lampy z tworzyw z recyklingu od Blue Marmalade, czy ciekawe propozycje Vita Kopenhagen, czy wreszcie, wykonane z naturalnego drewnianego forniru piękne i luksusowe lampy Dreizehngard 13.

  czytaj więcej
  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
  Tel.: 616 350 140

  Podkategorie

  • Vita Copenhagen

   Vita Copenhagen to wytwór rodzinnej pasji, który po raz pierwszy zaowocował w 2007 roku. Do tej pory za unikalne projekty lamp Vita Copenhagen odpowiadają ci sami projektanci, którzy położyli podwaliny pod unikalny charakter marki – William Ravn i Søren Christensen. Drugi człon nazwy pochodzi od rodzimego miasta narodzin marki – Kopenhagi. Duńskie lampy Vita Copenhagen to nietuzinkowe, innowacyjne projekty, które dostarczają użytkownikom sporą ilość swobody. Aby minimalizować koszty i tym samym udostępnić produkty szerszej grupie, lampy Vita Copenhagen w większości przeznaczone są do samodzielnego montażu. Rozłożona na części pierwsze, zapakowana w pudełko lampa jest także w ten sposób zabezpieczona przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie. Składanie lamp Vita Copenhagen to kreatywna zabawa, dzięki której Twój wkład pracy nie będzie ograniczał się jedynie do zawieszenia gotowej lampy lub ustawienia jej w wybranym miejscu. Składając ją własnoręcznie stanie się ona Twoim autorskim dziełem. Elastyczność wyjątkowych, skandynawskich lamp Vita opiera się na jeszcze jednym istotnym udogodnieniu. Przeważająca część oferowanych przez producenta modeli jest kompatybilna zarówno z zawieszeniem jak i podstawą. To sprawia, że to Ty sam decydujesz o tym, czy wybrana przez Ciebie np. lampa Silvia będzie miała formę stojącą czy wiszącą. Oferowane akcesoria dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i wielkościowych. W sklepie Efekciarnia.pl znajdziesz zatem nie tylko eleganckie lampy Vita Copenhagen, ale także niezbędne do nich zawieszenia, stojaki niskie i wysokie, a także spinnery, umożliwiające skracanie kabla od zawieszenia.

  • Grupa Products

   Lampy Grupa Products to na wskroś nowoczesne oświetlenie wnętrz. Wykonanie z aluminium podkreśla charakter idealnie pasujący do wnętrz wystrojonych zgodnie ze współczesnymi trendami. Ciekawe, nowoczesne lampy Grupa Products z serii Arigato pozwalają nie tylko ozdobić wnętrze w nieco industrialnym, surowym stylu lecz także dzięki szerokim możliwościom konfiguracji dowolnie skierować strumień światła dopasowując doświetlenie wnętrza w zależności od konkretnych potrzeb. Lampy z serii Model również świetnie wkomponowują się w nowoczesne aranżacje za sprawą bardzo delikatnych, lekkich podstaw oraz nieosłoniętej kloszem żarówki, co razem daje bardzo ciekawy efekt wizualny. Kolorowe lampy Grupa Products z serii iLi iLi zaś wspaniale nie tylko kolorują wnętrze, przełamując monotonię oraz nudę, lecz także wprowadzają do pomieszczenia niepowtarzalną atmosferę. Produkty tej firmy skierowane są do bardzo szerokiej, zróżnicowanej grupy odbiorców. Każda kolekcja stawia na inne walory, każda ma swoje niewątpliwe zalety, które czynią z nich bardzo ciekawą propozycję. Oprócz fantastycznego designu, Lampy Grupa Products to także najwyższa jakość wykonania i gwarancja zadowolenia z zakupu.

  • Dreizehngrad 13

   Dreizehngrad to marka wyraźnie wybijająca się na tle konkurencji. Dwaj młodzi projektanci – Alexander Paul Finke i Jorg Zinser, używając przede wszystkim drewna, tworzą wyjątkowo stylowe lampy, które doskonale wpisują się w nowoczesne aranżacje. Wykorzystanie drewna jako głównego budulca lamp Funk to pomysłowe rozwiązanie, które w połączeniu z dowolną żarówką tworzy wyjątkowo przytulny nastrój, dając ciepłe, żółte światło. Drewniany fornir wykorzystywany przy produkcji tych designerskich lamp ma jedną zasadniczą cechę, która czyni każdą z lamp unikatowym egzemplarzem. W zależności od tego z jakiego drzewa i z jakiej jego części pozyskany został materiał, rysunek na fornirze jest inny. Tym samym żadna z drewnianych lamp Dreizehngrad nigdy się nie powtórzy, bo powstały na abażurze wzór różni się za każdym razem. Do produkcji drewnianych lamp Dreizehngrad wykorzystywany jest fornir orzechowy oraz klonowy. Najmłodszym dzieckiem marki są lampy szklane Dreizehngrad zebrane w kolekcję Industrial. Nie bez powodu kolekcję nazwano w ten właśnie sposób. Stylistyka tych wyjątkowych szklanych lamp Dreizehngrad wyraźnie zainspirowana została duchem tradycyjnych lamp przemysłowych, w których liczy się przede wszystkim prosta forma i oszczędna dekoracyjność. Za gamę tych szczególnych produktów odpowiada duet kaschkasch, czyli Florian Kallus oraz Sebastian Schneider.

  • Blue Marmalade

   Wyjątkowo atrakcyjną propozycję rozwiązań oświetleniowych wysunęła firma Blue Marmalade – brytyjski producent nowoczesnych lamp wytwarzanych z materiałów pochodzących z odzysku, nadających się do dalszego recyklingu. Te innowacyjne produkty są szyte na miarę naszych czasów przez Toma i Trenta. Są oni zarówno projektantami jak i wytwórcami lamp Blue Marmalade. Dla marki niezwykle istotna jest dbałość o środowisko. Dotyczy ona nie tylko wykorzystywania materiałów pochodzących z recyklingu i nadających się do dalszego przetwarzania. Cały proces produkcji oraz dystrybucji lamp Blue Marmalade został przemyślany w taki sposób, żeby angażował jak najmniejszą ilość energii oraz redukował do minimum emisję dwutlenku węgla. Ponadto, w trakcie powstawania designerskich lamp Blue Marmalade nie są wytwarzane jakiekolwiek szkodliwe dla środowiska odpady, a każdy nowo powstały produkt wyposażony jest w energooszczędną żarówkę. Także przez wzgląd na środowisko, lampy Blue Marmalade docierają do klientów Efekciarni.pl w postaci rozłożonej. Opakowanie opatrzone jest napisami wykonanymi techniką druku wodnego. W środku znajdują się wszystkie części składowe lampy oraz przejrzysta instrukcja obsługi. Lampy Blue Marmalade dają jasny dowód na to, że raz wytworzony produkt może zyskać nowe życie w postaci nowego produktu. Tutaj każdy koniec jest początkiem. Bez względu na to, którą lampę Blue Marmalade wybierzesz, w momencie kiedy Ci się znudzi lub zużyje, może ona zostać w pełni przetworzona w całkiem nowy przedmiot.

   Wybierz produkty