Filtry

Włączone filtry:
  Wilgocioodporność
  Miejsce na LED

  Elementy dekoracyjne

  Aranżować i urozmaicać wnętrze można na wiele sposobów. Jednym z nich jest montaż sztukaterii wewnętrznej. To wyjątkowo szeroka gama inspiracji, które pomogą Ci wyczarować niezwykłe przestrzenie po to, żebyś poczuł się komfortowo we własnym domu. Efekciarnia.pl oferuje Ci całe morze pomysłów, wśród których możesz wybrać te, dokładnie pasujące do...

  Aranżować i urozmaicać wnętrze można na wiele sposobów. Jednym z nich jest montaż sztukaterii wewnętrznej. To wyjątkowo szeroka gama inspiracji, które pomogą Ci wyczarować niezwykłe przestrzenie po to, żebyś poczuł się komfortowo we własnym domu. Efekciarnia.pl oferuje Ci całe morze pomysłów, wśród których możesz wybrać te, dokładnie pasujące do Twojego gustu i oczekiwań. W tym miejscu prezentujemy wyselekcjonowane elementy dekoracyjne, które nadadzą Twojej aranżacji elegancji i klasy. Znajdziesz tu przede wszystkim pilastry oraz wsporniki. Pierwsze z nich to rozwiązanie idealne przede wszystkim przy projektowaniu rozległych wnętrz, gdzie głównym celem jest zbudowanie przytulnej atmosfery. Pilastry wyraźnie nawiązują do nurtów starożytnych, stanowiąc płaskorzeźby antycznych kolumn. Pilastry to także dobry sposób na obramowanie drzwi. Bez względu na miejsce, w którym zamontujesz pilastry, z pewnością efekt końcowy zachwyci nie tylko Ciebie. Ten wyjątkowy dodatek warto połączyć także z inną sztukaterią wewnętrzną. Dobrym uzupełnieniem będą wsporniki. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się wsporniki zamontowane wzdłuż linii sufitu. Dekoracyjne wsporniki sprawdzają się także w innych miejscach, np. jako podpora eleganckiej półki. Co ważne, zarówno pilastry, jak i wsporniki nadają się do wielokrotnego malowania, a to sprawia, że nawet w przypadku zmiany aranżacji idealnie dostosują się do nowego projektu.

  czytaj więcej
  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
  Tel.: 616 350 140

  Podkategorie

  • Pilastry

   Sztukateria ścienna może być nie tylko wyjątkową dekoracją, ale także wyjściem z pewnych aranżacyjnych pułapek. Pilastry to doskonałe rozwiązanie, jeśli przyszło Ci się mierzyć z projektowaniem wystroju obszernego i wysokiego pomieszczenia. Rozległym przestrzeniom często brakuje przytulności, a jeśli właśnie na niej Ci zależy, powinieneś sięgnąć po sprawdzone triki, które sprawią, że Twoja przestrzeń optycznie się zmniejszy, a jej atmosfera ogrzeje. Pilastry mają postać stosunkowo płaskich elementów, wyglądem nawiązują do starożytnych kolumn. Wszystkie pilastry składają się z trzech części – bazy, trzonu oraz głowicy. W Efekciarni.pl zebraliśmy pilastry, których stylistyka nawiązuje do klasycznych kanonów, jak i takie, które odświeżono zgodnie z trendami współczesnymi. Wszystkie oferowane przez nas pilastry to produkty pochodzące od znanych producentów. To oznacza, że charakteryzuje je wysoka jakość. Tworzywa sztuczne kilku gatunków, z których są wytwarzane sprawiają, że pilastry są odporne na zarysowanie oraz pęknięcia, a nawet na działanie wilgoci. Niezwykle proste jest dostosowanie ich wyglądu do potrzeb danej aranżacji, ponieważ mogą być wielokrotnie malowane zwykłą farbą wewnętrzną.

  • Wsporniki

   Nie jest tajemnicą, że to detale budują całość, a mówiąc dokładniej – umiejętne łączenie ich ze sobą. Właśnie z tego względu powstała sztukateria dekoracyjna, przy pomocy której własnoręcznie i w prosty sposób możesz stworzyć nowe wnętrze swojego domu. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyselekcjonowaną ofertę sztukaterii, która właściwie przeplatana ze sobą jest w stanie doskonale ubrać całe wnętrze. Wśród najdrobniejszych detali ozdobnych znajdziesz m.in. wsporniki dekoracyjne. Możesz je zamontować w różnych miejscach swojego domu. Doskonale prezentują się rozmieszczone w równych odstępach tuż pod linią sufitu. Podnoszą wtedy prestiż całego pomieszczenia. Wsporniki dekoracyjne sprawdzają się także przy różnego rodzaju zabudowach. Możesz je wykorzystać przy obramowaniu drzwi, okien lub stylowego kominka. Z kolei w połączeniu z prostą i nowoczesną półką będą wyglądały wyjątkowo stylowo. Wsporniki dekoracyjne to rodzaj kropki nad „i” w każdym realizowanym projekcie. Są niezwykle wdzięczne w montażu, ponieważ wymagają jedynie użycia właściwego kleju. Wsporniki dekoracyjne posiadają także inną istotną zaletę – mogą być wielokrotnie malowane. Dzięki temu, nawet jeśli będziesz chciał przemalować pokój, one nie staną Ci na drodze.

  • Dodatki dekoracyjne

   W Efekciarni.pl zebraliśmy dla Ciebie szeroką paletę wielu rozwiązań sztukateryjnych, które zainspirują Cię do wprowadzenia zmian w dotychczasowej aranżacji wnętrza Twojego domu. W tym miejscu znajdziesz rozmaite dodatki, które choć w przeciwieństwie do np. listew sufitowych czy przypodłogowych, z reguły nie pełnią innej funkcji, niż dekoracyjna, to jednak doskonale spajają cały wystrój, nadając mu unikalny charakter. Wśród tych wyjątkowych dekoracji ściennych znajdziesz klasyczne pilastry, efektowne nisze, sztukateryjne zabudowy kominkowe oraz liczne ornamenty w postaci aniołów czy kokardek. Te wszystkie drobiazgi tchną nowego ducha w urządzane wnętrze i uczynią je wyjątkowo eleganckim i stylowym. Wszystkie dostępne w Efekciarni.pl dodatki dekoracyjne zostały przez nas starannie wyselekcjonowane z ofert najlepszych producentów. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują artykuły wysokiej jakości o szeregu istotnych zalet. Dodatki dekoracyjne wykonywane są z tworzyw sztucznych odpornych na rozmaite uszkodzenia. Ponadto dodatki dekoracyjne mogą być malowane dowolną farbą wewnętrzną i to wiele razy. Ich montaż natomiast ogranicza się do zastosowania odpowiedniego kleju.

   Wybierz produkty