Filtry

Włączone filtry:
  Szerokość
  Średnica
  Wilgocioodporność
  Miejsce na LED

  Sztukateria Oświetleniowa

  Aby czuć się komfortowo we własnym domu należy zadbać o wiele aspektów. Jednym z nich jest rozlokowanie punktów światła. Jest to nie tylko warunek wygody i funkcjonalności, nie jest bowiem tajemnicą, że odpowiednie oświetlenie buduje atmosferę, która udziela się domowi. Istotne jest zatem nie tylko to, czy dana lampa się nam podoba, czy stoi w d...

  Aby czuć się komfortowo we własnym domu należy zadbać o wiele aspektów. Jednym z nich jest rozlokowanie punktów światła. Jest to nie tylko warunek wygody i funkcjonalności, nie jest bowiem tajemnicą, że odpowiednie oświetlenie buduje atmosferę, która udziela się domowi. Istotne jest zatem nie tylko to, czy dana lampa się nam podoba, czy stoi w dobrym miejscu oraz, czy moc żarówki jest wystarczająca. Ważne jest również to jaki tworzy nastrój w aranżowanym miejscu, czy czyni je przytulnym. W tej roli znakomicie sprawdzają się oświetlenia dodatkowe. W Efekciarni.pl zebraliśmy dla Ciebie wiele propozycji tego rodzaju, które z pewnością zainspirują Cię do zmian. Znajdziesz tutaj listwy sztukateria oświetleniowe, kinkiety oraz nisze. Wszystkie one mają za zadanie ocieplić klimat wnętrza i rozświetlić ciemność, kiedy nie ma potrzeby włączania głównego źródła światła. Listwy sufitowe oświetleniowe montowane są na linii łączenia sufitu i ścian. Ich zadaniem jest delikatne rozświetlanie sufitu. W naszej ofercie znajdują się listwy sztukateria oświetleniowe o pokaźnych rozmiarach oraz te zupełnie niewielkie. Listwy oświetleniowe mają kształt rynny, w której należy osadzić taśmę LED. Wszystkie oferowane przez nas sztukateryjne rozwiązania oświetleniowe wykonane są z wytrzymałych tworzyw sztucznych. Nadają się do malowania oraz samodzielnego montażu. Decydując się na listwy sufitowe oświetleniowe warto zapoznać się również z pozostałymi rozwiązaniami – niszami i kinkietami.

  czytaj więcej
  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
  Tel.: 616 350 140

  Podkategorie

  • Listwy sufitowe oświetleniowe

   Rozmieszczenie oświetlenia w urządzanym wnętrzu to szczególnie ważny etap. Przesądza on o późniejszej funkcjonalności pomieszczeń, a więc o komforcie użytkowników, ale także buduje odpowiedni nastrój wnętrza. Istotne są zarówno mocne, punktowe światła, jak i te nieco rozproszone. W drugiej z tych ról doskonale sprawdzają się listwy oświetleniowe. Mocowane są one tak samo jak dekoracyjne gzymsy przysufitowe. Przy wyłączonym oświetleniu prezentują się podobnie. Listwy oświetleniowe pełnią więc dwojaką funkcję – dekoracji i źródła światła. Dostępne w Efekciarni.pl listwy oświetleniowe to owoce pracy znakomitych projektantów pracujących dla znanych i cenionych marek. Każdy proponowany przez nas produkt jest inny. Listwy oświetleniowe różnią się rozmiarami, kształtem, ale przede wszystkim stylem. W ich formie dominuje prostota, przez co nie rzucają się w oczy i dyskretnie pełnią swoje funkcje. W listwach należy umieścić taśmę LED. To Ty decydujesz zatem o mocy oświetlenia. Listwy oświetleniowe najlepiej sprawdzają się w często uczęszczanych przestrzeniach domowych, takich jak kuchnia, salon, korytarz. Nie zmuszają użytkowników do włączania głównego światła, za to subtelnie rozświetlają przestrzeń. Nadają się również do wielokrotnego malowania, a ich montaż nie sprawia trudności nawet amatorom. Jeżeli chcesz w efektowny sposób nadać wnętrzu nowy styl to wybranie odpowiedniej listwy oświetleniowej jest dobrym rozwiązaniem.

   Wybierz produkty