Kamień i cegły dekoracyjne

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów, poszerzyliśmy ofertę sklepu Efekciarnia.pl o kolejne produkty, które w ostatnim czasie cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Kamień dekoracyjny, bo to o nim mowa, zawdzięcza swoją popularność interesującej stylistyce, która wnosi do dekorowanych przestrzeni surowość w wyjątkowo c...

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów, poszerzyliśmy ofertę sklepu Efekciarnia.pl o kolejne produkty, które w ostatnim czasie cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Kamień dekoracyjny, bo to o nim mowa, zawdzięcza swoją popularność interesującej stylistyce, która wnosi do dekorowanych przestrzeni surowość w wyjątkowo ciepłej odsłonie. Dostępne w naszym sklepie płytki dekoracyjne to owoc pracy wybitnych producentów, dzięki czemu do naszej oferty włączone zostały wyłącznie najwyższej klasy płytki dekoracyjne, oferujące użytkownikom nie tylko doskonały design, ale także gwarancję trwałości. Kamień dekoracyjny to doskonały instrument, dzięki któremu dowolna ściana w Twoim domu może odegrać główną rolę w całej aranżacji. Co ważne, wiele z oferowanych przez nas produktów może być stosowana także na zewnątrz budynku, więc jeśli tylko zechcesz, możesz przyozdobić nimi front swojego domu, ściany wokół tarasu lub werandę. Kamień dekoracyjny wytwarzany jest w palecie naturalnych barw, przez co doskonale wtapia się i komponuje ze zróżnicowanym tłem, nadając mu charakteru i przytulności. Jeśli Twoim celem jest urządzenie rasowego wnętrza ze swojską nutą, kamień dekoracyjny doskonale sprawdzi się w tym zadaniu. Ożywi przestrzeń i nada jej zupełnie nowy wydźwięk. Tasy producenci jak: Stegu czy Incana od lat dbają o to żeby ich produkty były na wysokim poziomie pod kątem jakości i ceny. Produkty te są imitacją kamienia, wykonane z gipsu pozwalają "zaoszczędzić" na wadze produktu, nie tracąc właściwości estetycznych oraz nie odbiegają swoją wytrzymałością.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

  • Incana

    Niezwykle modnym ostatnio rozwiązaniem aranżacyjnym jest kamień Incana. Ten nowoczesny produkt nadaje się zarówno do wnętrz, jak i na zewnętrzne partie budynków. To rodzi całe morze aranżacyjnych możliwości i m.in. właśnie dlatego kamień dekoracyjny Incana tak bardzo przypadł do gustu zarówno amatorom, jak profesjonalistom i dlatego też możesz go znaleźć w Efekciarni.pl. Za polską marką przemawiają także uzyskane wyróżnienia, takie jak Acanthus Aureus – nagroda przyznana na Międzynarodowych Targach Poznańskich Budma 2010 oraz Gazele Biznesu – nadana przez „Puls Biznesu” w roku 2008. Kamień Incana ujęto w cztery kolekcje – Prestige, Decor, Brick oraz Stone. Tym co wyróżnia serię Prestige jest kolor. Kamień dekoracyjny Incana pochodzący z tej kolekcji występuje wyłącznie w dwóch wariantach kolorystycznych – Pearl i Carbon, które położone na ścianach prezentują się niezwykle elegancko. Kamień Incana z serii Decor doskonale nadaje do ocieplenia klimatu wnętrza. Znajdziesz tutaj modele przypominające wyglądem trójwymiarowe puzzle albo plecionkę z wikliny. Z kolei kolekcja Brick to zbiór wyjątkowo uniwersalnych dekoracji, które tworzą w aranżowanej przestrzeni szczególnie swojski klimat. Te modele to także niezwykle wdzięczny kamień elewacyjny Incana. Poza tym, kamień Incana tego rodzaju to także wyśmienity sposób na stworzenie ścian z surowej, czerwonej cegły. Obłożenie wybranych powierzchni kamieniem Incana jest zdecydowanie łatwiejsze, niż faktyczna budowa z cegieł. Co więcej, kamień elewacyjny Incana tworzy także warstwę izolacyjną na dekorowanym budynku. Na szczególną uwagę zasługuje także kolekcja Stone, w której możesz znaleźć płytki dekoracyjne o nieregularnych kształtach, przypominające fragmenty skał. Naturalna kolorystyka sprawia, że kamień Incana doskonale wtapia się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne przestrzenie. Ciepłe kolory rozjaśniają wnętrza, a także doskonale przystrajają takie przestrzenie jak ganek czy taras.

  • Stegu

    Produkty firmy Stegu to wspaniałe designerskie rozwiązanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz domu. W naszej różnorodnej ofercie znajduje się zarówno kamień, cegła jak i płytki Stegu. Ich świetny wygląd, będący zasługą wysokiej jakości materiałów oraz zastosowanej w procesie produkcji najnowszej technologii na pewno doda każdemu projektowi charakteru. Szeroki wybór kolorów, wzorów i faktur inspirowany pięknem natury pozwoli natomiast wykazać się nawet największym i najbardziej wybrednym indywidualistom. Kamień Stegu doskonale nada się do udekorowania ścian salonu czy sypialni. Fenomenalnie wpisuje się w obowiązujące trendy w zakresie architektury wnętrz. Zadowoleni klienci doceniają przede wszystkim jego naturalny wygląd. Wspomniany wcześniej kamień Stegu faktycznie posiada cechy, dzięki którym wygląda bardzo autentycznie. Paradoksalnie, to jak prawdziwie wyglądają kamienie Stegu jest właśnie zasługą świetnie przemyślanego, nowoczesnego procesu produkcji, przetwarzania i ręcznej ostatecznej obróbki. Oprócz tego przygotowaliśmy dla Państwa rozwiązania takie jak cegła Stegu. Współcześnie docenia się piękno przedwojennej architektury, której najważniejszym elementem były właśnie cegły. Symbolizują one dawne budownictwo, kojarzone z trwałością i solidnością. Obecnie na wprowadzenie tego niepowtarzalnego klimatu do wnętrz pozwalają nam płytki Stegu będące niedoścignioną w swej precyzji imitacją cegły. Cegły Stegu również dostępne są w wielu zróżnicowanych kolorystykach. Cofając się do złotych czasów architektury, płytki Stegu przenoszą nasze wnętrze do dwudziestego pierwszego wieku, wykorzystując ponadczasowe piękno tego budulca. Tak samo jak inne produkty, cegła Stegu jest wykańczana ręcznie, co gwarantuje zapierający dech w piersiach wygląd i najwyższą jakość. Przechodzi również tak samo rygorystyczną procedurę kontroli, dzięki czemu można z powodzeniem stosować ją na zewnątrz budynku, bez obaw o utratę koloru. Z pomocą cegły Stegu nawiązać do klasyki europejskiej architektury można więc poprzez dopełniający elewację cokół, bądź też bardziej skomplikowane kompozycje. Niezależnie jednak od konkretnych gustów, warto rozważyć zakup produktów Stegu, gdyż pośród ogromnego asortymentu dekoracji każdy znajdzie coś, zaspokoi jego oczekiwania estetyczne. Nie bez powodu, kamienie Stegu otrzymały wiele nagród i prestiżowych wyróżnień, a sam producent operuje z powodzeniem w wielu europejskich krajach, gdzie docenili go architekci oraz indywidualni użytkownicy.

    Wybierz produkty