Stegu

Produkty firmy Stegu to wspaniałe designerskie rozwiązanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz domu. W naszej różnorodnej ofercie znajduje się zarówno kamień, cegła jak i płytki Stegu. Ich świetny wygląd, będący zasługą wysokiej jakości materiałów oraz zastosowanej w procesie produkcji najnowszej technologii na pewno doda każdemu projektowi chara...

Produkty firmy Stegu to wspaniałe designerskie rozwiązanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz domu. W naszej różnorodnej ofercie znajduje się zarówno kamień, cegła jak i płytki Stegu. Ich świetny wygląd, będący zasługą wysokiej jakości materiałów oraz zastosowanej w procesie produkcji najnowszej technologii na pewno doda każdemu projektowi charakteru. Szeroki wybór kolorów, wzorów i faktur inspirowany pięknem natury pozwoli natomiast wykazać się nawet największym i najbardziej wybrednym indywidualistom. Kamień Stegu doskonale nada się do udekorowania ścian salonu czy sypialni. Fenomenalnie wpisuje się w obowiązujące trendy w zakresie architektury wnętrz. Zadowoleni klienci doceniają przede wszystkim jego naturalny wygląd. Wspomniany wcześniej kamień Stegu faktycznie posiada cechy, dzięki którym wygląda bardzo autentycznie. Paradoksalnie, to jak prawdziwie wyglądają kamienie Stegu jest właśnie zasługą świetnie przemyślanego, nowoczesnego procesu produkcji, przetwarzania i ręcznej ostatecznej obróbki. Oprócz tego przygotowaliśmy dla Państwa rozwiązania takie jak cegła Stegu. Współcześnie docenia się piękno przedwojennej architektury, której najważniejszym elementem były właśnie cegły. Symbolizują one dawne budownictwo, kojarzone z trwałością i solidnością. Obecnie na wprowadzenie tego niepowtarzalnego klimatu do wnętrz pozwalają nam płytki Stegu będące niedoścignioną w swej precyzji imitacją cegły. Cegły Stegu również dostępne są w wielu zróżnicowanych kolorystykach. Cofając się do złotych czasów architektury, płytki Stegu przenoszą nasze wnętrze do dwudziestego pierwszego wieku, wykorzystując ponadczasowe piękno tego budulca. Tak samo jak inne produkty, cegła Stegu jest wykańczana ręcznie, co gwarantuje zapierający dech w piersiach wygląd i najwyższą jakość. Przechodzi również tak samo rygorystyczną procedurę kontroli, dzięki czemu można z powodzeniem stosować ją na zewnątrz budynku, bez obaw o utratę koloru. Z pomocą cegły Stegu nawiązać do klasyki europejskiej architektury można więc poprzez dopełniający elewację cokół, bądź też bardziej skomplikowane kompozycje. Niezależnie jednak od konkretnych gustów, warto rozważyć zakup produktów Stegu, gdyż pośród ogromnego asortymentu dekoracji każdy znajdzie coś, zaspokoi jego oczekiwania estetyczne. Nie bez powodu, kamienie Stegu otrzymały wiele nagród i prestiżowych wyróżnień, a sam producent operuje z powodzeniem w wielu europejskich krajach, gdzie docenili go architekci oraz indywidualni użytkownicy.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Kamień dekoracyjny

  Jednym z najpopularniejszych obecnie dodatków dekoracyjnych jest kamień dekoracyjny Stegu. Stanowi on obowiązkowy element każdego eleganckiego wnętrza, wnosząc do niego poczucie elegancji i prestiżu. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych inspirowane pięknem natury kamienie ozdobne Stegu pozwolą na dokładne dopasowanie wyboru do danej kompozycji. To polecane przez architektów rozwiązanie stale zyskuje nowych miłośników, o czym można się przekonać przeglądając zdjęcia różnych aranżacji, zarówno w literaturze fachowej jak i w prywatnych archiwach, gdyż coraz więcej ludzi decyduje się na wykorzystanie kamieni naturalnych Stegu w swoich domach i mieszkaniach. Nic w tym dziwnego, skoro wszystkie kamienie dekoracyjne Stegu wytwarzane są przy zachowaniu najwyższych norm jakości, o czym świadczą chociażby nagrody, które producent otrzymał za swoje produkty a także jego obecność na wielu europejskich rynkach. Świadczy o tym także ręczne wykończenie. Gotowy produkt zyskuje dzięki temu prawdziwie naturalny wygląd. Co więcej, kamień ozdobny Stegu można wykorzystać także na zewnątrz, również tam realizując swoje niczym nieskrępowane architektoniczne wizje. Pomoże w tym różnorodność faktur, kolorów, rozmiarów poszczególnych płyt. Znajdziemy tu coś zarówno dla miłośników klasycznego ciepłego klimatu jak i dla zwolenników surowych, jednolitych kolorystycznie form, komponujących się doskonale ze szkłem, metalem oraz jasnymi kolorami. Jeszcze inną kategorię stanowią kamienie naturalne Stegu, które jak żaden inny element dekoracyjny oddają piękno przyrody. Te również są dostępne w kilku odsłonach, zarówno dla fanów wnętrz w stylu rustykalnym jak i nowoczesnym. Elementy w odcieniach szarości doskonale wkomponują się w zupełnie współczesny design bazujący głównie na zestawieniu barw czarnej i białej. Kamień naturalny Stegu w ciepłej kolorystyce natomiast doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych klasycznie, stworzy świetne zestawienie choćby z rozłożystymi kanapami i kominkiem, nadając wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Produkt ten jest mrozoodporny, dzięki czemu można go zastosować też na zewnątrz, tak jak to miało miejsce w przypadku wcześniej opisanych dekoracji. Kamień ozdobny Stegu jest więc świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce urozmaicić nieco design swojego domu lub mieszkania.

 • Kamień elewacyjny

  W dzisiejszych czasach stopniowo odchodzi się od tradycyjnych, zachowawczych projektów wykończenia elewacji budynku. Co raz częściej ludzie decydują się na coś więcej niż malowanie bądź tynk strukturalny. Kamień elewacyjny Stegu otwiera prawdziwe morze możliwości zarówno przed architektami jak i pasjonatami urządzania. Dostępny w wielu liniach różniących się strukturą, barwami i kontrastami pozwoli na zindywidualizowanie wyglądu domu. Każdy, kto chciałby, aby jego mieszkanie wyrażało chociaż część jego charakteru powinien przyjrzeć się szerokiej ofercie Efekciarni.pl, gdzie znajdziemy właśnie kamienie elewacyjne Stegu. Jest to rozwiązanie ponadczasowe, nawiązujące swą formą do klasyki światowej architektury, jednocześnie w swym designie często przywołujące modernistyczne wzory i formy, choć oczywiście są też linie o zupełnie klasycznym wyglądzie, inspirowane naturą i różnymi odległymi zakątkami świata. Wykorzystując ten świetnej jakości produkt można nie tylko stworzyć całą elewację, czy też cokół dookoła budynku, ale także zaakcentować którąś ze ścian poprzez określony wzór z położonych płytek Stegu. Można również z ich pomocą wykończyć chociażby taras. Nic nie ogranicza wyobraźni twórcy, a najwyższa dbałość o najdrobniejsze szczegóły wykończenia jaką odznacza się kamień elewacyjny Stegu gwarantuje, że efekt będzie zawsze olśniewający. Produkt ten jest oczywiście odporny na działanie czynników atmosferycznych i pogodowych takich jak słońce, deszcz, mróz. Oczywiście, choć z powodzeniem można stosować je na zewnątrz, gdyż do tego zostały stworzone, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pasujący nam wzór kamieni elewacyjnych Stegu wykorzystać także wewnątrz któregoś z pomieszczeń. Tu również sprawdzą się doskonale, pozwalając na swobodne dopasowanie aranżacji do charakteru zarówno samego pokoju jak i korzystających z niego domowników. Jak więc widać, kamień elewacyjny Stegu to świetny, niebywale uniwersalny produkt najwyższej jakości, doceniony przez rzesze architektów wnętrz oraz samouków. Świadczą o tym nagrody, świadczy o tym także zadowolenie każdej osoby, która zakupiła bądź zakupi w przyszłości kamienie elewacyjne Stegu.

 • Płytki cegłopodobne

  Cegła jest jednym z najbardziej klasycznych materiałów budowlanych. Od lat w całej Europie i nie tylko stawia się budynki ceglane. Z wieloletniej tradycji urodził się w dzisiejszych czasach swoisty kult cegły jako symbolu solidności i trwałości dawnego budownictwa. Cegła Stegu jest produktem nowoczesnym, ale nawiązującym do tych cech. Dzięki jej wykorzystaniu każdy projekt nabierze charakteru przypisywanego dotychczas jedynie przedwojennym kamienicom, prawdziwym świadectwom złotych czasów europejskiej architektury. Współcześnie, cegła dekoracyjna Stegu pozwala tę atmosferę przenieść na grunt zupełnie współczesnych projektów, także budowanych z zupełnie innych niż cegła, nowocześniejszych i przede wszystkim tańszych materiałów budowlanych. Wykorzystując nowoczesny budulec nie musimy jednak rezygnować z ponadczasowego piękna. Cegły Stegu są bowiem w rzeczywistości płytkami imitującymi wygląd cegły. Można ich używać zarówno do urozmaicenia elewacji jak i do nadania wnętrzom pomieszczeń niepowtarzalnej aury luksusowego loftu. Co warto zauważyć, w parze z najwyższych lotów designem idzie bardzo wysoka jakość. Cegła dekoracyjna Stegu została zaprojektowana tak, aby wytrzymać skrajnie różne warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie ulega niszczącemu działaniu upływającego czasu. Cały czas z tak samo żywą kolorystyką i w tak samo świetnej formie. W naszej ofercie przygotowaliśmy kilka propozycji cegły Stegu o różnych inspiracjach, kształtach i kolorach, a co za tym idzie – o innym przeznaczeniu. Warto tutaj wymienić chociażby innowacyjny model Stegu Parma, który po pierwsze łączy płytkę z fugą, co zdecydowanie ułatwia ich montaż i obniża koszty skracając wymagany czas. Choć występuje tylko w jednym wybarwieniu, cegła biała Stegu może zostać z łatwością pomalowana na dowolny wybrany kolor. To jeszcze bardziej poszerza horyzont możliwości, jakie cegły dekoracyjne Stegu dają architektom wnętrz i indywidualnym kupującym. Jest to też kolejna przewaga produktu polskiego producenta nad tradycyjnym budulcem. Zwykła cegła po przemalowaniu nie wyglądałaby już atrakcyjnie. Cegła biała Stegu wręcz przeciwnie – zyskuje indywidualny, niepowtarzalny charakter. Co więcej, zyskuje się pewność, że dokładnie takiej samej aranżacji nie spotkamy nigdzie indziej. Sam producent został za swoje produkty nagrodzony, a także doceniony przez stale poszerzające się grono zadowolonych klientów w prawie całej Europie. Jest to zdecydowanie najlepszy dowód na to, że cegła Stegu jest produktem wartym zakupu.

 • Kamień naturalny

  Kamień naturalny Stegu to propozycja dla ludzi o najbardziej wybrednym guście, ceniących wszystko, co najwyższej jakości, miłujących fantastyczny design i indywidualność. Produkt ten pozwala na stworzenie niepowtarzalnych aranżacji, nadających każdemu wnętrzu aurę prestiżu i luksusu. Dostępny jest w zróżnicowanych kolorystykach, dzięki czemu w ofercie znajdziemy produkty pasujące zarówno do bardzo nowoczesnych aranżacji z wykorzystaniem bieli, czerni, szarości, metalu i szkła, a także te lepiej komponujące się raczej z ciepłym kominkiem i rozłożystymi skórzanymi kanapami. Kamień naturalny Stegu to prawdziwy, drobno cięty kamień. Jego nierównomierna, niepowtarzalna struktura ułożenia nie pozostawia co do tego najmniejszych wątpliwości. Wspomniana wcześniej faktura tworzy fantastyczne zestawienie z różnego rodzaju oświetleniem, wykorzystując grę cieni do stworzenia zachwycających efektów wizualnych. Żaden inny element wystroju nie jest w stanie równać się z tym kamieniem jeżeli chodzi o ukazanie prawdziwego piękna natury. Kamień naturalny Stegu jest w tym bezapelacyjnie najlepszy. Jest to produkt polecany przez wielu architektów, nie tylko do zastosowania wewnętrznego. Ze względu na bardzo wysoką jakość i odporność na wszelkie warunki atmosferyczne, można z powodzeniem zastosować go do zdobienia elewacji, czy też ogólnie, elementów zewnętrznych takich jak tarasy bądź płoty. Ceniony także przez szerokie grono klientów kamień naturalny Stegu jest więc doskonałym wyborem dla każdego, kto lubuje się w produktach z najwyższej półki.

  Wybierz produkty