Dunin Kolekcja Arabesco

Filtruj według

  • 8,00 zł - 48,00 zł

Filtry 0

Mozaiki Dunin Arabesco wykonano z gresu. Sześciokątny kształt każdej płytki składowej nadaje mu nietypowego i niepowtarzalnego wyglądu. Kolorystykę utrzymano w tonacji czarno-białej. W ofercie dostępne są najróżniejsze wzory ułożone przy pomocy płytek w tych właśnie dwóch barwach. Kolekcja Dunin Arabesco świetnie pasuje do wnętrz nowoczesnych, gdzie nie wykorzystuje się wielu kolorów, a stawia raczej na prostotę formy, elegancję. Takie wnętrza nie wyróżniają się jaskrawymi barwami lecz najwyższą jakością wykończenia. Dunin Arabesco łączy tę cechę z fenomenalnym designem, który pozwoli wykrzesać z każdego wnętrza odrobinę ciekawego ducha przy jednoczesnym utrzymaniu ograniczonej i stonowanej palety barw. Mozaiki Dunin Arabesco są wspaniałym ozdobnikiem o nowoczesnym, charakterystycznym wyglądzie, są więc produktem zdecydowanie godnym polecenia.

Mozaika Dunin Arabesco z ceramiki

Mozaika Dunin Arabesco z ceramiki oferuje klientom niezwykle ciekawe wzory, które doskonale urozmaicą wygląd każdego wnętrza. Wyjątkowo ciekawą propozycją jest charakterystyczny produkt w kształcie rybiej łuski, który tworzy niepowtarzalną i nietuzinkową powierzchnię. Ta mozaika Dunin Arabesco oferowana jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czystej bieli oraz przepięknym morskim odcieniu niebieskiego. To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania ta kolekcja. W katalogu znajduje się również ceramiczna mozaika Dunin Arabesco składająca się z niewielkich rombów, tworzących na ścianie wzór, który choć jest płaski, wywołuje złudzenie trójwymiarowości. Mozaika z ceramiki jak widać to bardzo szeroka kategoria produktów, która pozwala zaaranżować wnętrze z pomysłem. Przepiękne wzory i kolorystyka mozaiki Dunin Arabesco na pewno będą fenomenalnym wyborem, który przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi nowoczesnych i eleganckich wnętrz.

Płytki gresowe Dunin Arabesco

Dunin Arabesco to szlachetna kolekcja płytek gresowych. Stanowi ona bardzo ciekawy projekt, który wyróżnia się na tle innych produktów dostępnych na rynku przede wszystkim nietypowym kształtem. Płytki tworzą na ścianie niepowtarzalny wzór. Kolorystyka jest stonowana, płytki Dunin Arabesco dostępne są w kolorach czarnym oraz białym. Doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz, przełamując monotonię panującą często w tak urządzonych pomieszczeniach. Fenomenalny, nowatorski wygląd idzie w parze z najwyższą jakością wykonania płytek Dunin Arabesco. Ich wykorzystanie pozwala wprowadzić do pomieszczenia nie tylko wyjątkową estetykę, charakterystyczną dla produktów designerskich lecz także roztoczyć w nim aurę luksusu, wyjątkowości oraz prestiżu, co jest związane z fenomenalnym wykończeniem jakie oferuje producent. Produkty z serii Dunin Arabesco tworzono z myślą o najbardziej wymagających klientach oczekujących od płytek spełnienia najwyższych standardów zarówno w kwestii estetyki jak i jakości.