Filtry

Włączone filtry:

  Kami

  Biokominki Kami to bardzo szeroka oferta produktów o bardzo zróżnicowanym designie jak i przeznaczeniu. Renomowany wytwórca wprowadza zarówno biokominki przeznaczone do użytku wewnętrznego i to w stylu i nowoczesnym jak i bardziej klasycznym oraz takie, które stworzone zostały z myślą o użytku zewnętrznym, na przykład na tarasach czy ogrodach. W...

  Biokominki Kami to bardzo szeroka oferta produktów o bardzo zróżnicowanym designie jak i przeznaczeniu. Renomowany wytwórca wprowadza zarówno biokominki przeznaczone do użytku wewnętrznego i to w stylu i nowoczesnym jak i bardziej klasycznym oraz takie, które stworzone zostały z myślą o użytku zewnętrznym, na przykład na tarasach czy ogrodach. W pomieszczeniach biokiminki Kami mają zdecydowaną przewagę nad konwencjonalnym rozwiązaniem, gdyż za sprawą zastosowania ekologicznego biopaliwa na bazie alkoholu nie tylko nie wymagają komina, lecz także nie wytwarzają dymu, szkodliwych substancji i nieprzyjemnych zapachów. Ich montaż jest łatwy, a przy tym możliwy w niemal dowolnym wnętrzu. Biokominki Kami wymagają jedynie standardowej wentylacji. Jeżeli chodzi zaś o produkty przeznaczenia zewnętrznego, są to produkty, które będą stanowić eleganckie wykończenie aranżacji tarasu bądź ogrodu. Sprawdzają się jako efektywne źródło delikatnego światła oraz bardzo przyjemnego ciepła, które przyda się, szczególnie podczas chłodniejszych, dłuższych wieczorów. Warto przy tym wspomnieć, że biokominki Kami charakteryzują się bardzo wysoką jakością zarówno wykonania jak i wykorzystanych materiałów.

  czytaj więcej
  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
  Tel.: 616 350 140

  Podkategorie

  • Wolnostojące

   Biokominki wolnostojące Kami dają bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było dowolnie umiejscowić je w pomieszczeniu. Mogą znajdować się na środku, pod ścianą, w kącie - gdziekolwiek tylko każe nam go umieścić nasza wyobraźnia. Oferowane są w wielu różnych wariantach. Klienci mogą wybierać nie tylko materiał, wzór czy kolorystykę wykończenia, lecz także wersję paleniska, w którą wyposażone zostaną biokominki wolnostojące. Ich dodatkowym ogromnym atutem jest możliwość zastosowania także w nowym budownictwie i innych budynkach oraz pomieszczeniach, które nie mają dostępu do instalacji kominowej. Biokominki wolnostojące wykorzystują ekologiczne biopaliwo na bazie alkoholu, które nie generuje dymu, zapachów ani szkodliwych substancji. Wystarczy sprawna wentylacja bądź wietrzenie wnętrza, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo użytkowania. Biokominki wolnostojące Kami oprócz świetnego wyglądu oferują także funkcjonalność - potrafią zapewnić w pomieszczeniu bardzo ciepłą, przyjemną atmosferę, stanowiąc dodatkowe źródło grzania.

  • Wiszące

   Biokominki wiszące są doskonałym sposobem na urozmaicenie wystroju danego pomieszczenia. Dzięki temu, że spalają one ekologiczne biopaliwo wytwarzane na bazie alkoholu nie tylko nie dymią, ale też nie wydzielają szkodliwych substancji i nieprzyjemnych zapachów. Nie wymagają też przyłączenia do komina. Biokominki wiszące są w pełni bezpieczne we wnętrzach wyposażonych w standardową sprawną wentylację. Firma Kami oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów przeznaczonych dla klientów o różnych gustach. Różnią się one kolorystyką, kształtem czy materiałem wykończeniowym. Wiele z nich wyposażonych jest w szybę, która nie tylko zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, ale sprawia też, że biokominki wiszące prezentują się niezwykle nowocześnie. Są alternatywą dla konwencjonalnych kominków o znacznie szerszych możliwościach zastosowania i zdecydowanie mniej problemową w codziennej eksploatacji. Biokominki wiszące Kami są przy tym wyposażone w najwyższej jakości wkłady, dzięki którym ogień wygląda fantastycznie, stanowiąc jednocześnie dodatkowe źródło przyjemnego ciepła.

  • Do zabudowy

   Renomowana firma Kami produkuje także biokominki do zabudowy. Doskonale nadają się one zarówno do domów jednorodzinnych jak i mieszkań. Możliwe jest ich wykorzystanie nawet we wnętrzach nieposiadających dostępu po komina, gdyż spalane biopaliwo nie wytwarza dymu ani szkodliwych substancji. Biokominki do zabudowy oferowane są w wielu różnych wariantach różniących się zarówno kształtem jak i materiałem wykończeniowym oraz jego kolorystyką. Większość z produktów ma nowoczesny design, dzięki czemu idealnie wpisują się we współczesne trendy architektoniczne, stanowiąc świetny dodatek nie tylko aranżacyjny ale i funkcjonalny. Biokominki do zabudowy generują bowiem przyjemne ciepło, dodatkowo dogrzewając pomieszczenie. Choć z założenia nie służą do ogrzewania, w razie potrzeby potrafią podnieść temperaturę otoczenia nawet o parę stopni. Stanowią więc praktyczny, łatwy w codziennej obsłudze i eksploatacji dodatek. Warto też nadmienić, że biokominki do zabudowy Kami to produkty o najwyższej dostępnej na rynku jakości.

  • Biokominki do mieszkania

   Biokominki do mieszkania produkowane przez firmę Kami to najwyższej jakości elementy wystroju wnętrz. Stanowią świetną alternatywę dla konwencjonalnych biokominków z wielu różnych względów. Najważniejszym z nich jest zdecydowanie szersze spektrum możliwych zastosowań. Biokominki do mieszkania nie wymagają bowiem dostępu do komina, a do ich bezpiecznego użytkowania wystarcza standardowa wentylacja. Ich montaż jest więc możliwy w niemal każdym wnętrzu, czego nie można powiedzieć o kominkach na drewno. Występują w wielu różnych wariantach różniących się kolorystyką, materiałem wykończenia, kształtem, rodzajem wkładu paleniska i wieloma innymi aspektami. Kami zapewnia też różnorodność jeżeli chodzi o sposób montażu. Biokominki do mieszkania mogą być wiszące, do zabudowy lub wolnostojące. Dzięki szerokiej ofercie, każdy z klientów może wybrać coś odpowiedniego dla siebie i swojej aranżacji. Dodatkowo należy wspomnieć, że prezentowane w ofercie Efekciarnia.pl biokominki do mieszkania to rozwiązanie ekologiczne, przyjazne środowisku.

  • Biokominki na taras

   Biokominki na taras firmy Kami charakteryzują się tym, że przeznaczone są do użytku zewnętrznego, a więc są w większym stopniu odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak chociażby niekorzystna pogoda. Oferowane są w wielu zróżnicowanych pod względem designu wariantach. Klient ma do wyboru bardzo szeroki wachlarz najróżniejszych form, kształtów, rozmiarów kolorów i materiałów. Biokominki na taras Kami to nowoczesne rozwiązanie przyjazne środowisku. Wkład zasilany jest biopaliwem wytwarzanym na bazie alkoholu - nie dymi, nie wytwarza szkodliwych substancji i nieprzyjemnych zapachów. Stanowi nie tylko estetyczną ozdobę tarasu, ale też funkcjonalny dodatek, który zapewni dodatkowe, delikatne światło oraz bardzo pożądane, zwłaszcza podczas przesiadywania na tarasie w chłodniejsze letnie i jesienne wieczory, przyjemne ciepło. Biokominki na taras charakteryzują się przy tym najwyższą jakością wykonania, gwarantując zadowolenie z zakupu i długoletnią satysfakcję z użytkowania.

  • Biokominki do ogrodu

   Biokominki do ogrodu firmy Kami stanowią bardzo ciekawą kategorię, w której znajdą Państwo świetne, wysokiej jakości elementy ozdobne nadające się do zastosowania w aranżacjach terenów zielonych. Firma Kami oferuje szeroki wachlarz najróżniejszych wzorów o zróżnicowanej kolorystyce, formie czy rozmiarach. Biokominki do ogrodu są zasilane biopaliwem nieemitującym dymu i szkodliwych substancji, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, do ich produkcji wykorzystuje się świetne wkłady, które zapewniają efektowny płomień. Biokominki do ogrodu nadają aranżacji ogrodowej niepowtarzalnego, bardzo eleganckiego charakteru. Zapewniają niesamowite efekty wizualne, zwłaszcza wieczorem i nocą, warto więc przejrzeć naszą ofertę, materiały pokazowe i rozważyć ich zakup.

  • Wkłady biokominka

   Wkłady do biokominków Kami to ciekawe rozwiązanie dla najróżniejszych projektów. W ofercie producenta znajdują się wkłady podłużne, okrągłe o zróżnicowanych wymiarach. Wysokiej jakości wkłady spalają biopaliwo na bazie alkoholu, dzięki czemu nie emitują dymu, szkodliwych substancji i przykrych zapachów. Wkłady do biokominków Kami idealnie nadają się więc do nowoczesnych pomieszczeń, w których nie ma możliwości zastosowania standardowego kominka (nowe budownictwo). Dostępne są w różnych wersjach paleniska - może ono być albo proste albo w kształcie fali. Dzięki temu wkłady do biokominków Kami dają bardzo ładny efekt wizualny i pozwalają cieszyć się kojącym i ciepłym płomieniem w praktycznie każdej sytuacji, stanowiąc świetną alternatywę dla innych rozwiązań takich jak kominki konwencjonalne i kominki elektryczne.

   Wybierz produkty