Sztukateria Dziurskip

Sztukateria Dziurskip to bardzo szeroka oferta najróżniejszych produktów do wykańczania wnętrz. Cechują się one wykonaniem z MDF o wysokiej gęstości, dzięki czemu cechuje je wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Listwy Dziurskip są ponadto bardzo funkcjonalne – są łatwe w obróbce (a dzięki dostępności np. listew narożnikowych, przygoto...

Sztukateria Dziurskip to bardzo szeroka oferta najróżniejszych produktów do wykańczania wnętrz. Cechują się one wykonaniem z MDF o wysokiej gęstości, dzięki czemu cechuje je wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Listwy Dziurskip są ponadto bardzo funkcjonalne – są łatwe w obróbce (a dzięki dostępności np. listew narożnikowych, przygotowanych od razu do montażu w rogach pomieszczenia), obróbka ta jest ograniczona do absolutnego minimum. Co więcej, sztukateria Dziurskip to bogactwo wyjątkowych wzorów, które pięknie ozdobią wnętrza utrzymane w najróżniejszym stylu. W ofercie znajdują się zarówno listwy bardzo nowoczesne jak i bardziej klasyczne propozycje oraz całe spektrum najróżniejszych produktów umiejscowionych gdzieś pośrodku, łączących te dwie skrajności. Listwy Dziurskip będą więc fantastycznym wyborem dla osób ceniących sobie wysoką jakość, funkcjonalność oraz design. Sprawdzą się zarówno na ścianach, np. przy tworzeniu lamperii, ramek itp., lub na podłogach jako cokół łączący podłogę ze ścianami, czy też w postaci estetycznego maskowania prowadnic karniszowych (listwy karniszowe). Nie ulega wątpliwości, że sztukateria Dziurskip to świetna propozycja, którą warto się zainteresować, jeśli jest się akurat na etapie projektowania wnętrza domu bądź mieszkania, lub też jest się już w fazie realizacji. Listwy Dziurskip dzięki swoim cechom gwarantują satysfakcję z dokonanego zakupu.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Listwy ścienne Dziurskip

  Listwy ścienne Dziurskip to fantastyczny sposób na ożywienie i urozmaicenie wyglądu gładkich i monotonnych ścian. Pozwalają na stworzenie stylowych, wracających obecnie do łask lamperii lub też ozdobnych ramek. Oferowane są w wielu wariantach, zróżnicowanych ze względu na chociażby design, rozmiar czy też sposób wykończenia powierzchni. Listwy ścienne Dziurskip to bardzo bogata oferta produktów o niezwykle szerokiej gamie dostępnych wzorów. Znajdą w niej Państwo zarówno listwy klasyczne z pięknymi zdobieniami, listwy nowoczesne, minimalistyczne oraz najróżniejsze ich połączenia. Sprawia to, że listwy ścienne Dziurskip są rozwiązaniem wyjątkowo uniwersalnym, które można zastosować w praktycznie każdym wnętrzu. Co ważne, oprócz estetyki oferują one wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność. Są one wykonane z MDF o wysokiej gęstości, co gwarantuje, że listwy ścienne Dziurskip cechuje wysoka wytrzymałość mechaniczna. Podsumowując, produkty z tej grupy to świetny wybór dla osób, które chciałyby coś zmienić w danym wnętrzu, urozmaicić jego wygląd, przełamać monotonię.

 • Narożniki Dziurskip

  Narożniki Dziurskip to rozwiązanie, które znacząco ułatwia życie osobom wykańczającym wnętrze domu lub mieszkania. Powszechnie wiadomo, że aby pomieszczenie prezentowało się naprawdę fantastycznie, wymaga ono położenia wysokiej jakości podłogi, a także wykończenia jej przy pomocy estetycznych listew. Każdy, kto próbował kiedyś położyć listwy przypodłogowe zdaje sobie sprawę z tego, jak trudny jest ich montaż w narożnikach, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. W przypadku najprostszych i najtańszych listew z plastiku problem ten rozwiązują gotowe łączniki narożnikowe, których prezencja nie pasuje jednak do naprawdę eleganckich wnętrz. Nie sprawdzą się one także w przypadku większości designerskich listew. Narożniki Dziurskip to odpowiedź na ten problem. Dzięki nim nie trzeba męczyć się z docinaniem listew pod kątem 45 stopni przy pomocy specjalnej skrzynki bądź wyrzynarki z regulowanym ostrzem, co wymaga wiele wysiłku, a często efekt takich starań i tak jest daleki od ideału. Narożniki Dziurskip to gotowe, przygotowane maszynowo z najwyższą precyzją fragmenty listew, dostępne w każdym oferowanym przez tego producenta wzorze, które wystarczy zamontować na ścianie. Pozwolą one cieszyć się naprawdę perfekcyjnym efektem końcowym. Dla osób, które wolą inne rozwiązania przygotowano także specjalne narożniki Dziurskip słupkowe.

 • Listwy przypodłogowe Dziurskip

  Listwy przypodłogowe Dziurskip stanowią bardzo szeroką ofertę skierowaną do naprawdę obszernego grona klientów. Za sprawą zróżnicowanej stylistyki sprawdzą się w najróżniejszych wnętrzach, niezależnie od klimatu, w jakim je zaprojektowano. Funkcjonalność i wytrzymałość natomiast sprawią, że listwy przypodłogowe Dziurskip będą cieszyć oko domowników i ich gości przez długie lata, bez obaw o negatywny wpływ codziennej eksploatacji. Bardzo ważne jest to, że producent przygotował wiele różnych propozycji. Część z nich ma charakter bardzo prosty, surowy i nowoczesny, a część posiada zdobne zaokrąglenia i inne elementy ozdobne. Jest to całe spektrum najróżniejszych wzorów, w których występują listwy przypodłogowe Dziurskip. Są one wykonane z MDF o wysokiej gęstości, dzięki czemu są łatwe w obróbce i montażu, a przede wszystkim cechuje je wysoka wytrzymałość, w tym także odporność mechaniczna. Listwy przypodłogowe Dziurskip to propozycja dla ludzi poszukujących dużych możliwości wyboru, wysokiej jakości oraz fantastycznej estetyki, która z całą pewnością będzie miała istotny wpływ na ogólny odbiór aranżacji wnętrza.

  Wybierz produkty