Żagle przeciwsłoneczne Nesling – wygoda w doskonałym stylu

Żagle przeciwsłoneczne to niezwykle praktyczny dodatek w aranżacji każdego ogrodu. Chronią przed słońcem, osłaniają przed wiatrem, a w wydaniu wodoodpornym, również przed niespodziewanie nagłym, letnim deszczem. Żagle przeciwsłoneczne są bardzo chętnie wybierane na tarasy i balkony – zamontowane w wybranym miejscu, zapewniają kojący cień na przykład nad stołem i gwarantują komfort i cień podczas kojącego relaksu. Z powodzeniem mogą jednak również być montowane nad ogrodową zielenią – nad hamakiem, leżakiem czy innym miejscem do wypoczynku. Zapewniają nawet do 95% ochrony przed promieniowaniem UV.

Wytrzymałe i odporne

Klasyczne żagle przeciwsłoneczne powstają z solidnej tkaniny polietylenowej o wysokiej gramaturze. To właśnie dzięki jej właściwościom są tak wytrzymałe przez wiele lat i z powodzeniem wytrzymują próbę czasu. Wodoodporne żagle przeciwsłoneczne Nesling tworzone są natomiast z poliestru z wodoodporną powłoką poliuretanową, są odporne na wilgoć i deszcz. Warto wspomnieć również o tym, iż w obu przypadkach są niezwykle przyjazne w eksploatacji – choć nie można ich prać w pralce, to bez trudu można je wyczyścić myjką ciśnieniową, powierzchowne zabrudzenia oraz kurz dość dobrze zmywa również delikatny deszcz.

Dowolne kształty i wymiary

Żagle przeciwsłoneczne Nesling projektowane są w różnych kształtach i wymiarach – z myślą o tym, żeby udało się dopasować je do indywidualnych potrzeb. Małe, duże i średnie, trójkątne, kwadratowe czy prostokątne. Żeby wybór był pełny, żagle przeciwsłoneczne występują w ofercie Nesling w różnych kolorach.

Zamontuj je gdzie chcesz i jak chcesz

Żagle przeciwsłoneczne Nesling mogą być montowane na różne sposoby. To zresztą ich kolejny atut, bo dzięki temu można je stosować na tarasach czy balkonach o różnych powierzchniach i kształtach. Mogą być mocowane do ściany, mogą być zamocowane z jednej strony do ściany, a z drugiej na masztach lub na przykład między słupami i pergolą. Do montażu żagli potrzebne są akcesoria dodatkowe – różne, w zależności od wybranej metody montażu (kotwy ze śrubami, karabińczyki, śruby rzymskie, śruby z nakrętkami, łańcuchy).

Styl, klasa i świetny design

Żagle przeciwsłoneczne, obok licznych walorów użytkowych, wygodzie zwiększenia otwartej przestrzeni, w której można delektować się kojącym cieniem lub schować przed deszczem, są równocześnie stylowym dodatkiem nowoczesnych tarasów i ogrodów. Wyglądają bardzo elegancko i dodają przestrzeni szyku.

źródła zdjęć: Nesling