Hamak – idealny sposób na odpoczynek!

Wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca, natura budzi się do życia, a my razem z nią. Pora pomyśleć o ogrodach i tarasach i zadbać o ich nowy design na nadchodzący sezon.

Hamak to całkiem prosty mebel ogrodowy, który doceniany jest od wielu, wielu lat. Dlaczego? Wystarczą dwa sąsiadujące ze sobą drzewa lub stelaż – jeśli drzew w odpowiedniej konfiguracji nie ma i zyskujemy prawdziwie królewską przestrzeń do wypoczynku.

Dziś prezentujemy hamaki w unikalnych stylach i wzorach, w zróżnicowanej formie, która pozwoli dopasować hamak do każdych potrzeb, do ogrodu i mieszkania – wszystkie je łączy jedno, kiedy się w nich położy, trudno znaleźć wystarczająco dobry powód do tego, aby wstać…

Klasycznie

Tradycyjna forma hamaka dla miłośników ogrodowego luksusu, którzy doceniają odpoczynek pod chmurką. Piękna, mocna tkanina w niezwykłej kolorystyce, która ozdobi ogród i sprawi, że relaks nabierze zupełnie nowego wymiaru. Hamak jest szeroki i komfortowy. Bardzo mocne linki nośne w dopasowanej do wzoru kolorystyce, zniosą bardzo wiele – udźwig hamaka to aż 160kg.

Hamaki z drążkiem

Tkanina rozciągnięta pomiędzy dwoma solidnymi drążkami. Co w nim wyjątkowego? Tęczowe kolory i wybór wielobarwnych deseni sprawi, że zielony ogród nabierze zupełnie nowego wymiaru. Impregnowane drewno z powodzeniem poradzi sobie ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi, bawełna, z której wykonany jest środek hamaka to tkanina o specjalnym, bardzo gęstym splocie, który gwarantuje wytrzymałość i wygodę.

Wygoda w formacie XXL

Iście królewski wybór dla wielbicieli wyjątkowej wygody. Duży, niezwykle wygodny i piękny hamak, który zapewni maximum komfortu każdemu ogrodowemu leniuchowi. Łączy funkcjonalną wygodę i niezwykły design. Wykonany z mocnej bawełny w naturalnej kolorystyce. Linki nośne powstały w wyjątkowo trwałego nylonu o dużym udźwigu. Detale o koronkowym wykończeniu dodają mu zwiewnego uroku. Z takiego hamaka na pewno nie będzie się chciało wstawać…

Wygodnie i romantycznie

Ten piękny hamak to wybór dla wielbicieli doskonale dopracowanego stylu. Wykonany z wełnianych sznurków o gęstym splocie, zapewnia wygodę podczas leżenia. Zakończony mocnymi, wykonanymi z impregnowanego drewna drążkami. Ozdobiony subtelnymi, koronkowymi wykończeniami– prezentuje się subtelnie i pięknie. Będzie wspaniałą ozdobą ogrodu lub tarasu.

Fotel hamakowy do domu i ogrodu

Wygodny, zgrabny gabarytowo i niezwykle ładny. To wybór dla tych, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań. Połączenie fotela i hamaka, daje wiele możliwości wyboru wygodnej pozycji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ma jeszcze jedną zaletę – sprawdza się także w domu. Jest więc odpowiedzią na potrzeby tych, którzy marzą o hamakowej wygodzie, ale nie mają przestronnego ogrodu. Wykonany z mocnej bawełny w pięknych, wielobarwnych wzorach, zakończony solidnym drążkiem z impregnowanego drewna.

Drewniany fotel hamakowy dla miłośników luksusu

Jeśli zwykły hamak to za mało, a dom nie ma ogrodu, w którym wygodny leżak mógłby zawisnąć – oto wspaniały fotel hamakowy w drewnianej ramie. Doskonale prezentuje się w przestronnym wnętrzu i świetnie wygląda w ogrodzie lub na tarasie. Dopracowany stelaż z impregnowanego drewna, zawieszka w formie wytrzymałego łańcucha oraz wygodne, miękkie siedzisko wykonane z gąbki i bawełny. Hamak jest dostępny w wersji jedno lub wieloosobowej.

źródła zdjęć: wHamaku