Obniżka!

- 12,97 zł

- 7%

Gzyms Orac Decor C391 karniszowa
 • delivery

  Darmowa wysyłka już od 350 zł

 • delivery-delay

  Szybka dostawa. Towar będzie wysłany od 2 do 14 dni

 • gift

  Program lajolnościowy dla stałych klientów

 • telefon

  Masz pytanie? Zadzwoń 616 350 140

Gzyms Orac Decor C391 karniszowa

Orac Decor

  185,32 zł brutto

  (92,66 zł za 1 mb)

  172,35 zł

  (

  86,17 zł za 1 mb)

  Klienci zakupili już 68 sztuk produktu.

  PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

  Znalazłeś lepszą cenę w Internecie? Przebijemy to!

  Nowy produkt

  938 Przedmioty

  Gzyms Orac Decor C391 karniszowy to ciekawa propozycja umożliwiająca przykrycie chociażby elementów zawieszających zasłony okienne czy firany. Nowoczesny design, interesujący schodkowy kształt przepięknie ozdabiają wnętrze nadając mu zdecydowanie bardziej eleganckiego wyrazu. W parze z wyglądem idzie oczywiście najwyższa jakość wykonania gwarantowana przez renomowanego producenta. Listwa karniszowa – gzyms Orac Decor C391 wyprodukowano z wytrzymałego polimeru, którego powierzchnię zagruntowano, dzięki czemu nadaje się do malowania. Szeroką listwę cechuje współczesny design i fenomenalny kaskadowy kształt przypominający łagodne schodki. Produkt montuje się łatwo – przy użyciu markowego kleju dostępnego w naszej ofercie.

  Listwa Gzyms Orac Decor C391 karniszowy wilgocioodporna stosowana jest zazwyczaj w łazience lub piwnicy, dzięki zastosowaniu listwy możemy użyć jednego modelu w całym domu co pozwala na zachowanie spójności wzorów. Listwa odporna na wilgoć charakteryzuje się tym, że się nie odkształca oraz nie zmienia swojej barwy podczas kontaktu z wilgocią, dzięki takim rozwiązaniom listwy wytrzymują znaczniej dłużej niż standardowe listwy.

  Listwa Gzyms Orac Decor C391 karniszowy wykonana z polimeru zwanego Purotouch jest to średniej twardości materiał, z którego wykonane są wszystkie produkty giętkie (flex) producenta Orac Decor, oraz listwy sufitowe, oświetleniowe lub kilka modeli listwy przypodłogowej. Główną zaletą polimeru Purotouch to lekka waga, łatwość montażu, możliwość dużej swobody we wzornictwie i kształcie listwy lub innego produktu.

  Listwa Gzyms Orac Decor C391 karniszowy z kolekcji Luxxus to ekskluzywny wariant wykończenia pomieszczenia i nadania mu odpowiedniego stylu, mnogość wzorów tej kolekcji jest powalająca, od prostych płaskich listew po ornamentalne zdobione, duże, małe wypukłe i wklęsłe, jednym słowem dla każdego coś się znajdzie. Listwa  z kolekcji Luxxus  to zbiór wielu pasujących do siebie modeli listew ściennych, sufitowych, oświetleniowych, przypodłogowych, rozet, elementów dekoracyjnych oraz obudowy drzwi i pilastry od firmy Orac Decor.

  Listwa wypukła, wklęsła lub prosta Orac Decor to oferta dla tych, którzy potrzebują prostych minimalistycznych rozwiązań bez udziwnień, często zależy to od rodzaju pozostałych dekoracji użytych podczas wykończenia wnętrza. Gzyms Orac Decor C391 karniszowy spełnia wszystkie powyższe aspekty, nieskomplikowany prosty wzór tworzący spójną całość z resztą wykończenia.

   

  INFORMACJE TECHNICZNE: 

  Gzyms Orac Decor C391 karniszowa

   

  KolekcjaLuxxus
  Stylprosty, współczesny
  Wysokość60 mm
  Grubość160 mm
  Długość2000 mm
  Rozwiązaniefunkcjonalne, dekoracyjne
  TworzywoPurotouch 
  Montażklej - FDP500 Decofix Pro

   

   

  INFORMACJE DODATKOWE:

  Gzyms Orac Decor C391 karniszowa

   

  - Listwy można pomalować na dowolny kolor, należy stosować farby bez rozpuszczalników.

  - Produkt zagruntowany, gotowy do montażu. Dla otrzymania gładkiej i matowej powierzchni oraz zwiększenia przyczepności farby.

   

   

   

   

  Przykładowe sposoby montażu różnych modeli:

  Gzyms Orac Decor C391 karniszowa

   

   

   

   

   

  MATERIAŁY WIDEO:

  Gzyms Orac Decor C391 karniszowa

   

   

   

   

  DOSTAWA I MONTAŻ:

  Gzyms Orac Decor C391 karniszowa

   

  - Produkty wysyłane są do klienta z magazynu producenta/dystrybutora starannie zapakowane w oryginalne kartony.

  - Czas dostawy przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

  - Po przekazaniu zamówienia do wysyłki natychmiast powiadomimy Cię o tym drogą mailową. Stan zamówienia możesz również śledzić w swoim profilu użytkownika.

  - Po odebraniu przesyłki od kuriera należy bezzwłocznie sprawdzić w jego obecności czy zamówiony towar jest pozbawiony wad. W przypadku gdy towar uległ uszkodzeniu, należy spisać protokół szkody który jest niezbędny w celu uzyskania pełnowartościowego towaru.

   

  - Do montażu polecamy dedykowaną przez producenta chemie.

  Klej do łączeń stosowany do spajania łączeń dużych, ciężkich listew przy sufitowych. Klej stosuje się na "lewej" stronie, aby rozpuścić i połączyć listwy na łączeniu. Kleju NIE STOSUJE się do wypełniania łączeń od frontowej strony, ponieważ do tego używamy elastycznego kleju montażowego.

  - Podłoże do którego będziemy mieli zamiar montować produkt musi być suche, czyste, gładkie i wolne od tłuszczu.

  - Towar przed montażem najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej przez 24 godziny. Wilgotność nie może być zbyt wysoka.

  - Dalsze procesy montażu poszczególnych rodzajów sztukaterii opisane są w plikach do pobrania.

  Polecamy dokupić

  Podobne produkty (30)

  Do pobrania

  Przydatne pliki graficzne przedstawiające produktu ORAC

  Pobierz (13.31M)

  Spis promieni ugięcia dla listew Flex Orac Decor

  Pobierz (29.97k)

  Napisz opinię

  Gzyms Orac Decor C391 karniszowa

  Gzyms Orac Decor C391 karniszowa

  gzyms sufitowy orac decor c391 listwa maskująca, maskownica, kolekcja luxxus wysokość 6cm grubość 16cm karnisz led oświetleniowy tworzywo: purotouch, polimerowe, poliuretanowe, sztukateria karniszowa