ECHO wolnostojący kratki Biokominek
 • delivery

  Darmowa wysyłka już od 250 zł

 • delivery-delay

  Szybka dostawa. Towar będzie wysłany od 2 do 7 dni

 • gift

  Program lajolnościowy dla stałych klientów

 • telefon

  Masz pytanie? Zadzwoń 616 350 140

ECHO wolnostojący kratki Biokominek

Kratki

 • 500 x 290 x 162
 • Wolnostojący
300,00 zł

Znalazłeś lepszą cenę w Internecie? Przebijemy to!

Nowy produkt

Biokominek wolnostojący Kratki Echo to fantastyczna propozycja dla wszystkich miłośników ciepłego klimatu, jaki tworzy tańczący w kominku płomień. Nowoczesny kształt zbudowany z dwóch owalnych elementów doskonale wpisze się we współcześnie urządzone pomieszczenia. Produkt dostępny jest w kolorach szarym, białym i czarnym. Spalanie żelowego paliwa jest w pełni bezpieczne, nie generuje dymu i nie wymaga przyłączenia do przewodu kominowego.

INFORMACJE TECHNICZNE:

Kolekcja Echo
Rodzaj paliwa biopaliwo z biologicznego alkoholu
Materiał wykonania stal malowana proszkowo
Materiał pojemnika stal nierdzewna
Waga 7,8 kg
Szerokość 50 cm
Głębokość 29 cm
Wysokość 16,2 cm
Kolor czarny, biały lub granitowy
Rodzaj biokominka wolnostojący
Pojemność biowkładki 0,2 L

Wyposażenie:

- Prostokątny bezpieczny pojemnik krótki na biopaliwo z wkładem absorbującym/chłonnym

- Rączka regulująca do pojemnika

Wkład umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo użytkowania biokominka oraz wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wykonany ze stali nierdzewnej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.) Zabronione jest także dolewanie biopaliwa w trakcie palenia się biokominka.

Biokominek ze znakiem zgodności TÜV. Oznaczenie produktu tym znakiem jest dowodem wysokiej jakości wyrobu oraz potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. Dodatkowo znak zgodności TÜV gwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są realizowane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem z certyfikatem TÜV

Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV posiada dodatkową specjalną komorę, która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika. Posiada również wskaźnik maksymalnego poziomu biopaliwa oraz wkład chłonny zmniejszający jego zużycie i zabezpieczający przed rozlaniem na skutek przechylenia urządzenia (nawet z palącym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w biopojemniku realizowane jest poprzez zastosowanie ruchomej przesuwki, zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu dostarczonego wraz z urządzeniem.

Polecamy dokupić

Do pobrania

 • Piotr Pauser ocena 5

  Dobry produkt, szybka wysyłka. pojemność biopalnika troszke mala ale ok

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

ECHO wolnostojący kratki Biokominek

ECHO wolnostojący kratki Biokominek