Lampy Archerlamps

Lampy Archerlamps są w dużej mierze inspirowane naturą. W ofercie tego producenta znajdą Państwo wzory zwierzęce czy roślinne. Fenomenalną propozycją są np. lampy nawiązujące do kwiatów, ozdabiane imitacjami liści, kolorowe, wprowadzające do pomieszczenia bardzo radosny, wiosenny nastrój. Te lampy Archerlamps charakteryzuje niezwykle dokładne od...

Lampy Archerlamps są w dużej mierze inspirowane naturą. W ofercie tego producenta znajdą Państwo wzory zwierzęce czy roślinne. Fenomenalną propozycją są np. lampy nawiązujące do kwiatów, ozdabiane imitacjami liści, kolorowe, wprowadzające do pomieszczenia bardzo radosny, wiosenny nastrój. Te lampy Archerlamps charakteryzuje niezwykle dokładne odwzorowanie detali, dzięki czemu wyglądają naprawdę zjawiskowo. Oczywiście w katalogu są również bardziej konwencjonalne, ale nadal wyraźnie nawiązujące do współczesnych trendów produkty. Lampy Archerlamps cechuje niezwykle ciekawy design, który doskonale urozmaici każdą aranżację. Wykonywane są głównie z metalu, co doskonale podkreśla ich wyraźnie nowoczesny charakter. W ofercie znajdują się zarówno lampy stojące jak i wiszące czy ścienne. Wykorzystując lampy Archerlamps można sprawić, że projekt nabierze zupełnie nowego, zdecydowanie ciekawszego klimatu.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Lampy wiszące Archerlamps

  Design jakim charakteryzują się lampy wiszące Archerlamps zdecydowanie potrafi zachwycić. Doskonale sprawdzi się chociażby w nowocześnie urządzonych wnętrzach. Bardzo ciekawą propozycją są lampy sufitowe wykorzystujące wzory roślinne lub zwierzęce, czerpiące garściami z naturalnych inspiracji. Niektóre z nich stanowią bardzo dokładną i precyzyjną imitację, z charakterystycznym liściastym bądź kwiecistym wzorem. Inne lampy wiszące Archerlamps natomiast wykorzystują bardziej schematyczne, modernistyczne nawiązania do przyrody. Klosze wykonywane są przede wszystkim ze stali. Lampy sufitowe Archerlamps to również bardziej konwencjonalne propozycje współczesnego oświetlenia. Wiele z nich wykorzystuje otwory rozpraszające światło, co tworzy na suficie i ścianach pomieszczenia niepowtarzalny efekt, wykorzystując grę cieni. Propozycje z katalogu firmy Archerlamps potrafią odmienić wygląd pomieszczenia, nadając mu ciekawszego, bardziej radosnego, wręcz wiosennego charakteru. Warto więc rozważyć ofertę lamp sufitowych Archerlamps poszukując klimatycznego oświetlenia najwyższej jakości.

 • Lampy ścienne Archerlamps

  Lampy ścienne Archerlamps wykonywane są z metalu co świetnie koresponduje z ich nowoczesnym designem. Wiele z propozycji tego producenta wykorzystuje roślinne wzory. W lampach tych znajdą Państwo np. płatki kwiatów czy liście roślin, pięknie zresztą zdobiące całość. Oprócz propozycji inspirowanych naturą, producent oferuje również kinkiety Archerlamps w bardziej standardowym, choć i tak zdecydowanie nowoczesnym stylu. Wiele z lamp wykorzystuje specjalnie ułożone otwory w celu stworzenia na ścianie lub suficie niepowtarzalnej gry świateł i cieni. Rozpraszają one emitowane przez żarówkę lamp ściennych Archerlamps dając niepowtarzalny efekt wizualny. Wysokiej jakości produkty o charakterystycznej stylistyce doskonale nadadzą się do najróżniejszych aranżacji, wprowadzając do nich ciekawszy klimat. Wiele z tych lamp uczyni wnętrze weselszym, bardziej radosnym, przez co będzie ono przytulniejsze i przyjaźniejsze dla domowników. Kinkiety Archerlamps są więc bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich osób, które znajdują się na etapie wyboru odpowiednich lamp do swoich wnętrz. Satysfakcji klientów sprzyja bogactwo najróżniejszych wzorów zdobiących lampy ścienne Archerlamps, przez co każdy jest w stanie znaleźć w tej ofercie coś dla siebie.

 • Lampy stojące Archerlamps

  Lampy stojące Archerlamps obejmują zarówno propozycje przeznaczone do umieszczenia na stołach lub biurkach a także lampy podłogowe. Głównym materiałem, z którego są one wykonywane jest metal – stal lub stal nierdzewna, zabezpieczone w części przypadków dekoracyjną i ochronną warstwą wytrzymałego lakieru proszkowego. Na szczególną uwagę zasługuje design lamp stojących Archerlamps. Wiele z nich nawiązuje do natury, wykorzystując wzory roślinne czy zwierzęce. Fenomenalnie prezentują się lampy podłogowe Archerlamps z kloszami przypominającymi liście bądź kwitnące kwiaty. Oprócz tego, w katalogu tego producenta znajdą Państwo także inne nowoczesne propozycje wykorzystujące bardziej konwencjonalne, choć wyraźnie współczesne wzornictwo. Wysokie lampy podłogowe Archerlamps czy też lampy z kloszami pokrytymi wieloma otworami rozpraszającymi w bardzo ciekawy sposób będą stanowiły bardzo praktyczną i estetyczną ozdobę każdego wnętrza. Wszystkie lampy stojące Archerlamps to produkty najwyższej jakości, które sprawdzą się w wielu ciekawych projektach architektonicznych.

  Wybierz produkty