Novacolor

Tynki Novacolor to nowatorskie rozwiązania dla osób poszukujących niespotykanych efektów dekoracyjnych dla projektowanych przez siebie wnętrz. W szerokiej ofercie tego renomowanego producenta znajdują się tynki dekoracyjne najróżniejszych rodzajów, w tym m.in. tynki mineralne, akrylowe, siloksanowe a także tynki metaliczne, z efektem rdzy, czy b...
Tynki Novacolor to nowatorskie rozwiązania dla osób poszukujących niespotykanych efektów dekoracyjnych dla projektowanych przez siebie wnętrz. W szerokiej ofercie tego renomowanego producenta znajdują się tynki dekoracyjne najróżniejszych rodzajów, w tym m.in. tynki mineralne, akrylowe, siloksanowe a także tynki metaliczne, z efektem rdzy, czy betonowe imitujące bardzo modny obecnie beton architektoniczny. Aby tynki Novacolor osiągnęły doskonały efekt potrzebne będą też produkty akcesoryjne takie jak grunty zwiększające przyczepność do podłoża. Wszystko, co będzie potrzebne znajdą Państwo w ofercie Efekciarnia.pl. Charakterystycznie wykończona powierzchnia ścian czy podłóg pozwala znacząco odmienić oblicze danego wnętrza, czyniąc je zdecydowanie ciekawszym, bardziej interesującym. Poszczególne efekty dekoracyjne na osiągnięcie których pozwalają tynki Novacolor sprawią, że pomieszczenie nabierze bardzo eleganckiego, wręcz luksusowego wyrazu, stając się prawdziwą dumą właścicieli.
czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Tynki metaliczne
  Tynki metaliczne Novacolor to wyjątkowo eleganckie efekty wizualne stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą żeby wnętrza ich domów lub mieszkań miały naprawdę luksusowy charakter. Różnorodność dostępnych efektów pozwala architektowi stworzyć niepowtarzalne kompozycje, które będą cieszyć oko domowników i wprowadzać do pomieszczenia unikalną atmosferę. Tynki metaliczne Novacolor charakteryzują się najwyższą jakością – osiągane przy ich pomocy efekty mają być idealne, bez najmniejszych skaz. Aplikacja tynków w zależności od wybranego rodzaju będzie skutkować osiągnięciem zróżnicowanych efektów. Różne tynki metaliczne Novacolor tworzą różne powierzchnie o różnych kolorach, fakturach, strukturach czy wykończeniu. Niektóre będą bardziej połyskliwe, inne zaś nieco satynowe. Z całą pewnością jednak wszystkie tynki metaliczne Novacolor przeznaczone są dla grona osób, które uwielbiają nietuzinkowe rozwiązania – takie których nie spotyka się na co dzień w każdym domu, nadające całemu projektowi zdecydowanie indywidualnego wyrazu.
 • Tynki betonowe
  Tynki betonowe Novacolor pozwalają uzyskać fantastyczną strukturę przypominającą beton architektoniczny, który obecnie jest bardzo modny i jest często wykorzystywany do podkreślenia nowoczesnego, loftowego charakteru danej aranżacji. Produkty tego renomowanego producenta zapewniają szeroką gamę efektów i możliwości aranżacyjnych, pozwalając nadać konkretnej aranżacji indywidualnego charakteru, idealnie dopasowując końcowy wygląd do preferencji i gustów inwestora. Tynki betonowe Novacolor różnią się np. ziarnem czy kolorystyką. Charakteryzują się przy tym bardzo wysoką jakością – powłokę można nawet stosować na zewnątrz budynku, oczywiście przy zastosowaniu odpowiednich do tego celu środków i impregnatów zabezpieczających. Wykończona tymi produktami ściana z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom współczesnych trendów w branży wnętrzarskiej – to właśnie do nich adresowane są tynki betonowe Novacolor.
 • Tynki...
  Tynki akrylowo/sylikonowe Novacolor to najwyższej jakości rozwiązania zarówno dla wnętrz jak i elewacji. Producent ten przygotował szereg najróżniejszych efektów dekoracyjnych, które pozwolą odmienić projekt i nadać mu zdecydowanie ciekawszego, a przy tym luksusowego charakteru. Tynki tego typu charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością, odpornością na czyszczenie, dzięki czemu są wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Tynki akrylowo/sylikonowe Novacolor zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów czy inwestorów. Zdolnym architektom dają bardzo szerokie pole do popisu, a przy tym zapewniają doskonałą trwałość, zdecydowanie przewyższając pod tym kątem rozwiązania konkurencyjne. Tynki akrylowo/sylikonowe Novacolor będą więc doskonałym wyborem do najróżniejszych zastosowań z uwagi na ich uniwersalność oraz cechy użytkowe.
 • Tynki z efektem rdzy
  Tynk z efektem rdzy Novacolor to specjalny efekt dekoracyjny, który pozwala osiągnąć na dekorowanych powierzchniach naprawdę niesamowite rezultaty. Wymaga on starannej aplikacji i zastosowania różnych produktów (w tym specjalnego aktywatora rdzy, który odpowiada w głównej mierze za ten niesamowity wygląd), jednak ostateczna prezentacja takiej ściany zdecydowanie wynagradza podjęte wysiłki. Tynk z efektem rdzy Novacolor pozwala tworzyć najróżniejsze wzory z wykorzystaniem różnych kolorów, różnych struktur i kształtów, dzięki czemu wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów otrzymana powierzchnia jest nie tylko piękna ale i funkcjonalna oraz trwała. Tynk z efektem rdzy Novacolor będzie więc idealnym wyborem dla osób, które w aranżacji wnętrz cenią sobie nietuzinkowość, indywidualizm i elegancki wygląd.
 • Tynki mineralne
  Tynki mineralne Novacolor to bardzo szeroka oferta produktów o najróżniejszym zastosowaniu. W ofercie tego renomowanego producenta znajdują się zarówno tynki przeznaczone do użytku zewnętrznego (wykańczanie elewacji budynków) jak i wewnętrznego. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest np. tynk Wall2Floor, która pozwala jednolicie ozdobić zarówno ściany jak i posadzki danego pomieszczenia, tworząc rozległe powierzchnie bez spoin czy fug. Tynki mineralne Novacolor cechuje bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna oraz wyjątkowa funkcjonalność. Są one łatwe do utrzymania w czystości, niepylące, dzięki czemu nadają się do różnorodnych aplikacji w pomieszczeniach o odmiennych przeznaczeniach. Tynki mineralne Novacolor to również bogactwo luksusowych efektów dekoracyjnych, które pozwalają wykończyć powierzchnie w najwyższym standardzie, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

  Wybierz produkty