Jobek

Hamaki Jobek to szeroki wybór hamaków klasycznych, zarówno z drążkiem jak i bez niego, foteli hamakowych oraz wymaganych akcesoriów. Dzięki wykorzystaniu do produkcji hamaków tkanin w ciekawej kolorystyce, wyróżniających się wzorami, pozwalają wprowadzić do aranżacji ogrodowej radość i wesoły charakter. Hamaki Jobek umożliwiają wygodny odpoczyne...

Hamaki Jobek to szeroki wybór hamaków klasycznych, zarówno z drążkiem jak i bez niego, foteli hamakowych oraz wymaganych akcesoriów. Dzięki wykorzystaniu do produkcji hamaków tkanin w ciekawej kolorystyce, wyróżniających się wzorami, pozwalają wprowadzić do aranżacji ogrodowej radość i wesoły charakter. Hamaki Jobek umożliwiają wygodny odpoczynek w ogrodzie. W szerokiej ofercie tego renomowanego producenta każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swoich potrzeb. Produkty dostępne są także w większych rozmiarach, w wariantach dwuosobowych. W zależności od wybranego modelu charakteryzują się stonowaną bądź żywą i wesołą kolorystyką. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są też podróżne hamaki Jobek. Ciekawą zaś alternatywą dla klasycznego hamaka będzie fotel hamakowy, który oferuje niesamowitą wygodę, a przy tym fantastycznie się prezentuje.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Hamaki klasyczne

  Hamaki ogrodowe Jobek obejmują zarówno propozycje przeznaczone do wypoczynku jednej osoby jak i hamaki dwuosobowe o większym rozmiarze i materiale o zwiększonej wytrzymałości na ciężar. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych – zarówno żywych jak i stonowanych. Producent umieszcza w swoim katalogu również propozycję dla aktywnych użytkowników. Jest nią dostępny w trzech wersjach hamak turystyczny. Hamaki ogrodowe Jobek wykonane są z przyjemnych w dotyku tkanin o wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przetarcia i inne). Doskonale sprawdzają się jako miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Pozwalają wygospodarować w ogrodzie przestrzeń dla kojącego nerwy relaksu. Każdy, kto marzy o wypoczynku na łonie przyrody z ulubioną książką bądź np. drinkiem, powinien zdecydować się na hamaki ogrodowe Jobek.

 • Hamaki z drążkiem

  Hamaki z drążkiem Jobek produkowane są przez renomowaną firmę, która wyróżnia się dbałością o jakość wykończenia i zastosowanych materiałów. Wykorzystane przez nią tkaniny dostępne są w wersjach bardziej kolorowych jak i stonowanych, dzięki czemu każdy klient znajdzie w jej ofercie coś odpowiedniego dla siebie. Materiały te są przyjemne w dotyku, funkcjonalne i wytrzymałe – są odporne na typowe dla hamaków uszkodzenia mechaniczne. Hamaki z drążkiem Jobek są więc stylowym sposobem na odpoczynek we własnym ogrodzie. Relaks na świeżym powietrzu to nie tylko sposób na naładowanie baterii po ciężkim dniu – to także czynność, która ma zbawienny wpływ na zdrowie. Szerokie spektrum zalet sprawia, że hamaki z drążkiem Jobek będą doskonałym zakupem, który przyniesie Państwu wiele korzyści.

 • Hamaki ze stelażem

  Hamaki ze stelażem Jobek są bardzo funkcjonalne – można je w każdej chwili przenosić w dowolne miejsce, dzięki czemu umożliwiają one wypoczynek na przykład w ogrodzie lub tarasie, na słońcu lub  w ceniu – wszystko w zależności od potrzeb konkretnego użytkownika. Hamaki ze stelażem Jobek rozwieszane są na haczykach umieszczonych na drewnianej bądź metalowej konstrukcji, która gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność. Sam materiał hamaka może być kolorowy lub bardziej stonowany. Hamaki ze stelażem Jobek wykonywane są z wysokiej jakości tkanin, które oprócz tego że są przyjemne w dotyku, wykazują się także dużą odpornością na różne uszkodzenia mechaniczne typowe dla hamaków, dzięki czemu można cieszyć się nimi przez wiele lat.

 • Fotele hamakowe

  Fotele hamakowe Jobek – kolorowe lub stonowane. Niezależnie od wyboru konkretnej kolorystyki, gwarantujące niesamowitą wygodę. Są doskonałym sposobem na zrelaksowanie i odprężenie się we własnym ogrodzie po ciężkim dniu pełnym wrażeń i wyzwań. Odpoczynek na świeżym powietrzu jest nie tylko niesamowicie satysfakcjonujący, ale też ma działanie prozdrowotne. Fotele hamakowe Jobek zapewniają użytkownikowi wygodną pozycję, sprzyjając tym samym innym aktywnościom takim jak np. czytanie książek. Wykonane są z wysokiej jakości tkanin odpornych na uszkodzenia mechaniczne takie jak rozdarcia bądź przetarcia, które często zdarzają się przy tego typu produktach. Charakteryzujących się świetną funkcjonalnością. Fotele hamakowe Jobek mają wiele zalet, zdecydowanie więc warto rozważyć ich zakup do swojego ogrodu.