Vivere

Hamaki Vivere oferują bardzo szerokie spektrum rozwiązań dla ogrodów bądź tarasów. Producent ten posiada w swoim katalogu zarówno hamaki klasyczne jak i wolnostojące, a także bardzo wygodne fotele i leżaki hamakowe. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości tkanin, hamaki Vivere oferują świetny wygląd i wysoką funkcjonalność. Dostępne są w różnych kol...

Hamaki Vivere oferują bardzo szerokie spektrum rozwiązań dla ogrodów bądź tarasów. Producent ten posiada w swoim katalogu zarówno hamaki klasyczne jak i wolnostojące, a także bardzo wygodne fotele i leżaki hamakowe. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości tkanin, hamaki Vivere oferują świetny wygląd i wysoką funkcjonalność. Dostępne są w różnych kolorach – zarówno żywych jak i stonowanych. Występują w wariantach wzorzystych i bogato zdobionych jak i bardziej klasycznych, prostych. Patrząc na hamaki Vivere warto też zwrócić szczególną uwagę na fotele i leżaki hamakowe, które również oferują niepowtarzalną wygodę, a przy tym są bardzo praktyczne. Vivere oferuje też zestawy składające się z hamaka i odpowiedniego stojaka. Wreszcie, w ofercie producenta znajdują się także przydatne akcesoria w tym między innymi haki montażowe. Produkty tej firmy pozwalają  nie tylko ozdobić ogród, ale także nadać mu zupełnie nowego wymiaru - hamaki Vivere umożliwiają relaks i odpoczynek we własnym ogrodzie.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Hamaki klasyczne

  Hamaki ogrodowe Vivere to szeroka gama produktów zróżnicowanych pod kątem zarówno designu jak i rozmiaru oraz przeznaczenia. W ofercie tego producenta znajdą Państwo zarówno różnokolorowe, jaskrawe hamaki jak i propozycje bardziej stonowane, ozdobione stylowymi frędzlami oraz hamaki o zupełnie prostym designie. Hamaki ogrodowe Vivere występują zarówno w wersji jednoosobowej jak i dwuosobowej. Wreszcie, niektóre hamaki to produkty przeznaczone do zastosowania turystycznego, w związku z czym do ich produkcji zastosowano jeszcze wytrzymalsze materiały. W ofercie Vivere znajduje się nawet specjalna mata powietrzna dla trzech osób, która sprawdzi się zarówno w zastosowaniu podróżniczym jak i typowo domowym. Hamaki ogrodowe Vivere wyróżniają się funkcjonalnością i wysoką jakością, stanowiąc bardzo ciekawą propozycję dla osób spragnionych komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu.

 • Hamaki z drążkiem

  Hamaki z drążkiem Vivere oferowane są w różnych wariantach. Są zarówno propozycje przeznaczone dla jednej osoby jak i dwuosobowe. Jeżeli chodzi o design, w katalogu producenta znajdują się zarówno hamaki wykonane z tkanin ozdobionych pasami jak i materiałów gładkich. Idealnie nadają się do stylowo zaprojektowanych ogrodów. Pozwalają stworzyć miejsce do wypoczynku. Hamaki z drążkiem Vivere są wytwarzane z użyciem wysokiej jakości materiałów, które są przyjemne w dotyku oraz wykazują się wysoką odpornością na przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczne. Stanowią świetną propozycję, umożliwiającą zdrowy relaks na świeżym powietrzu. Wygoda sprzyja oddawaniu się rozrywkom takim jak np. czytanie książki. Hamaki z drążkiem Vivere to idealny sposób na naładowanie baterii po każdym ciężkim dniu.

 • Hamaki ze stelażem

  Hamaki ze stelażem Vivere dostępne są w wielu różnych zestawieniach. Klient ma do wyboru zarówno stojak wykonany z litego drewna sosnowego jak i konstrukcje metalowe (białe bądź czarne). Dodatkowo, spektrum możliwości poszerza bogaty katalog najróżniejszych wzorów tkanin, z których wykonywane są hamaki tej firmy. Hamaki ze stelażem Vivere są o tyle ciekawym i wygodnym rozwiązaniem, że można je w zasadzie dowolnie przenosić i przestawiać. Raz ustawiony w słońcu hamak można w każdej chwili przenieść do cienia celem ukrycia się przez lejącym się z nieba żarem. Jeżeli tylko jednak pojawi się ochota na opalanie, zawsze może on wrócić na nasłonecznione miejsce. Hamaki ze stelażem Vivere gwarantują też stabilność i bezpieczeństwo. Są idealnym rozwiązaniem do ogrodu dla osób, które chcą mieć funkcjonalne i bardzo wygodne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu.

 • Stojaki do hamaków

  Stelaż do hamaków Vivere to metalowa konstrukcja, która umożliwia łatwe zawieszenie hamaków nie tylko tej firmy – produkt jest uniwersalny za sprawą standardowego rozstawu haczyków mocujących, w związku z czym nadaje się do zastosowania z większością dostępnych na rynku hamaków. Stelaż do hamaków Vivere jest wytrzymały i stabilny, a zatem gwarantuje bezpieczeństwo podczas wypoczynku. Umożliwia łatwe przenoszenie hamaka w zależności od potrzeb do cienia bądź na słońce. Sprawia, że korzystanie z hamaka jest prostsze i wygodniejsze. Stelaż do hamaków Vivere pozwala np. na rozstawienie hamaka na tarasie, balkonie lub w domu. Jest produktem najwyższej jakości, pochodzącym od renomowanego producenta.

 • Fotele i leżaki

  Fotele i leżaki hamakowe Vivere stanowią bardzo ciekawą ofertę produktów o bardzo zróżnicowanym designie i funkcjach. Producent w swoim katalogu stara się przedstawić fotele i leżaki, które zaspokoją potrzeby różnych użytkowników. Fotele hamakowe Vivere obejmują zarówno fotele brazylijskie jak i nowoczesne fotele bujane. Niektóre z nich są jednoosobowe, inne zaś pozwalają na jednoczesny odpoczynek nawet dwóch osób. Leżaki hamakowe Vivere to natomiast nowoczesne meble ogrodowe, które pozwalają na bardzo wygodny odpoczynek na łonie przyrody. Zarówno leżaki jak i fotel hamakowy Vivere umożliwiają relaks na świeżym powietrzu, który ma zbawienny wpływ na zdrowie. Idealnie nadają się jako odskocznia po ciężkim dniu. Pozwalają się zregenerować i naładować nową energią.

 • Stojaki do foteli

  Stojak na fotele hamakowe Vivere umożliwia wygodne mocowanie wyrobów tego producenta. Jego zaletą jest przede wszystkim mobilność – dzięki niemu użytkownik zyskuje możliwość błyskawicznego przeniesienia fotela w inne miejsce – np. z ogrodu na taras, ze słońca do cienia czy też na odwrót, w zależności od potrzeb. Stojak na fotele hamakowe Vivere wykonany jest z metalu, dzięki czemu odznacza się dużą stabilnością i wytrzymałością. Gwarantuje to bezpieczeństwo użytkowania. Idealnie nadaje się do nowoczesnych ogrodów, pozwalając w nich wygospodarować miejsce przeznaczone do odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Stojak na fotele hamakowe Vivere jest przy tym propozycją naprawdę wysokiej jakości.