Notice: Undefined property: BT_PixelCategoryTags::$sCurrentLang in /usr/home/efekciarnia1/domains/efekciarnia.pl/public_html/modules/facebookproductad/lib/pixel/pixel-category-tags_class.php on line 91 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/home/efekciarnia1/domains/efekciarnia.pl/public_html/modules/facebookproductad/lib/pixel/pixel-category-tags_class.php on line 91  Ochraniacze na materac - Akcesoria- Wyposażenie wnętrz | Sklep Efekciarnia.pl | Najlepsze opinie i ceny!

Ochraniacze na materac

!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"Ochraniacze wodoodporne na materac to bardzo funkcjonalne akcesorium. Wykonane są z materiału, który zapobiega wnikaniu wilgoci oraz wszelkich zanieczyszczeń wewnątrz materaca, a co za tym idzie zabrudzeniu jego wkładu w po...

Ochraniacze wodoodporne na materac to bardzo funkcjonalne akcesorium. Wykonane są z materiału, który zapobiega wnikaniu wilgoci oraz wszelkich zanieczyszczeń wewnątrz materaca, a co za tym idzie zabrudzeniu jego wkładu w postaci pianek bądź sprężyn, przekładając się na dłuższy okres użytkowania materaca. Ochraniacze wodoodporne na materac oferowane są w wielu wariantach, różniących się zarówno długością, szerokością jak i zastosowanymi do ozdoby wzorami. Producent przygotował ochraniacze m.in. z motywem z bajki „Kubuś Puchatek”, dzięki czemu doskonale nadają się one do łóżek dziecięcych. Tkanina, z której je wykonano jest bezpieczna dla dzieci, co potwierdzają stosowne certyfikaty uzyskane przez producenta. Ochraniacze wodoodporne mają wszytą gumkę, dzięki której doskonale trzymają się na materacu. Można ich używać także jako wygodnych i praktycznych prześcieradeł.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140