Hevea

Materace Hevea to najwyższej jakości produkty stworzone po to, aby gwarantować użytkownikom najlepszy komfort wypoczynku i snu. Każdy powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak istotny dla jego zdrowia fizycznego, psychicznego i ogólnego samopoczucie jest sen w odpowiednich warunkach. Ten renomowany producent oferuje materace w różnych roz...

Materace Hevea to najwyższej jakości produkty stworzone po to, aby gwarantować użytkownikom najlepszy komfort wypoczynku i snu. Każdy powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak istotny dla jego zdrowia fizycznego, psychicznego i ogólnego samopoczucie jest sen w odpowiednich warunkach. Ten renomowany producent oferuje materace w różnych rozmiarach, twardościach, wykonane z różnych materiałów. W jego katalogu znajdą Państwo również materace z pokrowcami inspirowanymi filmami czy bajkami, doskonale nadającymi się do dziecięcych łóżek. Materace Hevea to materace średnio-twarde (H2), twarde (H3) i ultra-twarde (H4). Wykonywane są głównie z pianek (m.in. naturalnej pianki lateksowej), choć występują też warianty wykorzystujące sprężyny albo warstwę kokosową, która podwyższa stopień twardości. Materace Hevea występują też w różnych seriach, które zadowolą różnych użytkowników w zależności od preferencji. Są tu materace dwustronne, o zróżnicowanej twardości po każdej stronie czy też materace cechujące się niespotykaną u konkurencji przewiewnością.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Hevea Junior

  Materace Hevea Junior zostały zaprojektowane z myślą o rosnących dzieciach i młodzieży. Wśród nich znajdują się materace oznaczone symbolem H2 (średnio-twarde) oraz H3 (twarde). Wykonane są z pianki, pianki lateksowej, w technologii sprężynowej lub mieszanej (piankowo-sprężynowej i lateksowo-sprężynowej). Dzięki swoim właściwościom zapewnia odpowiednie podparcie dla ciała w czasie snu, redukując napięcie stawów czy kręgosłupa. W przypadku młodzieży zdrowy sen jest szczególnie istotny – rozwijający się organizm potrzebuje sił, a te można zregenerować jedynie należycie odpoczywając. Materace Hevea Junior przyczynią się też do poprawy samopoczucia użytkownika. Bardzo ważne jest to, że każdy z nich wyposażony jest w zdejmowany pokrowiec, który bardzo łatwo utrzymać w czystości. Występują one przy tym w różnych wersjach – niektóre z nich ozdobione są motywami z bajek Disneya, inne młodzieżowymi wzorami, a jeszcze inne są zupełnie klasyczne. Materace Hevea Junior zapewniają też oczywiście odpowiednią wentylację i oddychanie, zapewniając użytkownikowi komfort niezależnie od warunków.

 • Hevea Krzyś

  Materace Hevea Krzyś to produkty najwyższej jakości, wykonane z myślą o dzieciach jako użytkownikach. Materace odznaczają się dużą twardością (są oznaczone symbolem H3). Wykonane są ze sprężystej pianki z dodatkową warstwą kokosową. Każdy rodzic powinien zdawać sobie sprawę z tego, że dla dzieci w fazie rozwoju sen odpowiedniej długości i w odpowiednich warunkach jest bardzo istotny. Materace Hevea Krzyś zapewnią mu komfort, gdyż posiadają cechy znajdowane w markowych materacach. Są antyalergiczne, wygodne, odpowiednio podpierają ciało, a przy tym są wyjątkowo przewiewne. Niezwykle istotna dla rodziców będzie też możliwość łatwego utrzymania materaca w czystości za sprawą łatwo zdejmowanego pokrowca. Pokrowce na materace Hevea Krzyś wykonane są z wysokogatunkowych tkanin, które są bardzo przyjemne w dotyku.

 • Hevea Drive

  Materace Hevea Drive przeznaczone są do zastosowania w dziecięcych łóżeczkach turystycznych. Wybierając się w podróż nie powinno się zapominać o konieczności zapewnienia dziecku odpowiednich warunków do wypoczynku. Materace z tej serii są lekkie i łatwe w transporcie. Po zwinięciu nie zajmują wiele miejsca, dlatego nadają się do spakowania np. do bagażnika samochodu. Materace Hevea Drive wykonane są z pianki lateksowej ze specjalną warstwą pochłaniającą nadmiar wilgoci. Nadają się one również do zastosowania jako np. nakładki na dotychczas stosowane materace. W takim użyciu poprawią jego właściwości i również na co dzień zapewnią dziecku wyższy komfort wypoczynku. Materace Hevea Drive są też wykończone łatwo zdejmowanymi pokrowcami z wysokogatunkowych, przyjemnych w dotyku materiałów. Dzięki nim można go wyczyścić za każdym razem, gdy zachodzi taka potrzeba, np. po powrocie z podróży.

 • Hevea SnuDo

  Materace Hevea Snudo występują w wariancie średnio-twardym (oznaczony symbolem H2) jak i twardym (H3). Są to materace piankowe lub piankowo-lateksowe. Producent wykorzystał do ich produkcji pianki o podwyższonej sprężystości, dzięki czemu doskonale amortyzują ciało i zapewniają najwyższy poziom wygody. Materace Hevea Snudo oferowane są w rozmiarach zarówno dziecięcych jak i przeznaczonych dla dorosłych. Występują w dwóch wariantach grubości: 12 i 15 cm. Wyposażone są w eleganckie pokrowce wykonane z wysokogatunkowych tkanin, które są miękkie w dotyku, łatwe w czyszczeniu i zapewniają odpowiednią wentylację. Materace Hevea Snudo są więc idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie wysoki komfort. Zdrowy sen przekłada się na wszystkie sfery zdrowotne, zarówno w aspekcie fizycznym jak i psychicznym. Użytkownicy lepiej się wysypiają, a co za tym idzie mają więcej siły, lepszy humor i samopoczucie. Wszystko to sprawia, że warto zainteresować się wysokiej jakości materacami Hevea Snudo.

 • Hevea Duo Activia

  Materace Hevea Duo Activia to produkty dwustronne – wykonane są z dwóch czterocentymetrowych warstw pianki. Po jednej stronie materac cechuje się podwyższoną sprężystością, po drugiej podwyższoną sprężystością i twardością. Oferowany jest w rozmiarach przeznaczonych do łóżek dziecięcych. Zapewnia należyte podparcie dla ciała, dzięki czemu sen faktycznie pozwala zregenerować siły i przygotować organizm na kolejne dni pełne wyzwań. Materace Hevea Duo Activia to produkty z grupy tych charakteryzujących się bardzo wysoką jakością. Zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o komforcie, samopoczuciu i zdrowiu swoich użytkowników. Dzięki temu są materacami godnymi polecenia. Kolejną istotną cechą jaką mają materace Hevea Duo Activia to wentylacja – zapewnia ją pianka w połączeniu z przewiewnym pokrowcem. Pokrowiec wykonany jest z przyjemnego w dotyku materiału i ułatwia utrzymanie materaca w czystości.

 • Hevea Baby

  Materace Hevea Baby to seria średnio-twardych produktów przeznaczonych do łóżek dziecięcych. Oferowany jest w wielu rozmiarach i wariantach. Pozwoli zapewnić dziecku zdrowy sen. Sprężysta pianka zapewnia należyte podparcie dla ciała, odciążając kręgosłup i inne newralgiczne miejsca ciała. Komfortowy sen jest ważny dla każdego człowieka, jednak w przypadku dzieci na etapie rozwoju i dojrzewającej młodzieży nabiera on znaczenia kluczowego. Materace Hevea Baby zapewniają odpowiednie warunki, pozwalając dzieciom nabrać sił przed każdym kolejnym dniem pełnym nowych wyzwań intelektualnych czy sportowych, w szkole czy na treningach. Bardzo istotne w przypadku tych produktów jest też to, aby łatwo było utrzymać je w czystości. Materace Hevea Baby mają specjalne pokrowce, które łatwo zdejmuje się za sprawą taśmy suwakowej po trzech stronach. Pokrowce te oferowane są w różnych wersjach, klasycznych lub z grafikami z jednej z ulubionych bajek dziecięcych – Kubusia Puchatka lub ozdobionych subtelnymi dziecięcymi wzorami.

 • Hevea Celebrities

  Materace Hevea Celebrities to materace dziecięce o potwierdzonych badaniami właściwościach prozdrowotnych. Dzięki zdecydowanie wyższej względem produktów konkurencyjnych przewiewności i paroprzepuszczalności materaca wpłynie na zmniejszenie ryzyka występowania u dziecka potówek. Cechy te mają jednak oczywiście przede wszystkim wpływać na komfort dziecka. Średnio-twardy materac H2 stanowi idealny wybór dla rodziców chcących zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do wypoczynku. Materac Hevea Celebrities pozwoli mu lepiej się wysypiać, co wpłynie na jego samopoczucie i ogólnie pojmowane zdrowie. Więcej sił to także zdecydowanie szybszy, bardziej zrównoważony rozwój dziecka. Dla rodziców bardzo ważną kwestią będzie również możliwość utrzymania go w czystości. Metarce Hevea Celebrities wyposażone są w przyjemny w dotyku zdejmowany pokrowiec, który można bezproblemowo wyczyścić gdy zajdzie taka potrzeba.

 • Hevea Airmax 3D

  Materace Hevea Airmax 3D są antyalergicznymi produktami przeznaczonymi dla najmłodszych użytkowników. Występują w różnych rozmiarach dostosowanych do różnych łóżek dziecięcych. Wykonane są z podwójnej warstwy wysokoelastycznej pianki. Materace charakteryzują się wysoką twardością (H3). Posiadają również certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo ich zastosowania w przypadku dzieci. Materace Hevea Airmax 3D pokryte są eleganckim, przyjemnym w dotyku pokrowcem, który jest łatwo zdejmowany i ułatwia utrzymanie go w czystości. Pokrowce mogą być proste lub ozdobione delikatnym motywem z Kubusia Puchatka (wersja Disney). Zapewniają one wentylację i paroprzepuszczalność, powodując że komfort ich użytkowania jest zdecydowanie wyższy niż w przypadku produktów konkurencyjnych. Materace Hevea Airmax 3D posiadają więc właściwości, które czynią z nich produkt idealny dla Państwa pociech – pozwolą im się lepiej wysypiać, co jest wyjątkowo istotne w okresie intensywnego rozwoju. Przekładać się to może również na lepsze samopoczucie czy zdrowie dziecka, warto więc przekonać się, jak wiele może dać wysokiej jakości markowy materac.

 • Hevea Family

  Materace Hevea Family to rodzina wysokiej jakości materaców przeznaczonych dla młodzieży oraz osób dorosłych. Wszystkie z nich mają długość 200 cm, różnią się natomiast szerokością, a także grubością i zastosowanymi materiałami w zależności od konkretnego modelu. Podstawowy model wykonany jest z pianki lateksowej o wielu strefach twardości, pozwalających optymalnie rozłożyć nacisk ciała, pozwalając zredukować napięcie stawów i mięśni. Materace Hevea Family w wariancie Medicare+ zostały dodatkowo wyposażone w warstwę pianki z pochłaniającymi nadmiar wilgoci kulkami silikonowymi, co korzystnie wpływa na komfort użytkowników. W wariancie Klimalateks w skład wkładu materaca wchodzi pianka perforowana tysiącami mikrokanalików zapewniających doskonały przepływ powietrza. Wszystkie materace Hevea Family zapewniają niespotykaną wygodę i funkcjonalność. Wyposażone zostały w wysokiej jakości pokrowiec wykonany z przyjaznych w dotyku i łatwych w czyszczeniu materiałów.

 • Hevea Comfort

  Materace Hevea Comfort wykonane są z pianki z naturalnym lateksem. Dostępne są w różnych wariantach, dzięki którym każdy z klientów może dobrać produkt odpowiednio dobrany do swoich potrzeb niezależnie od preferencji. Producent przygotował materace charakteryzujące się twardością na poziomie H2 (średnio-twarde) jak i H3 (twarde). Wszystkie mają standardową długość 200 cm, różnią się jednak szerokością (największe z nich mają aż 200 cm szerokości), a także grubością. W wersji Royal Materace Hevea Comfort mają aż 20 cm! Za sprawą zróżnicowanych stref twardości zapewniają swoim użytkownikom niesamowitą wygodę, właściwą dla materaców najwyższej klasy. Dodatkowo cechują się świetną przewiewnością. Wyposażone są w pokrowiec wykonany z wysokogatunkowych materiałów. Można go zdjąć, co ułatwia utrzymanie materaca w czystości. Materace Hevea Comfort występują też w bardzo ciekawym wariancie Dualsleep, w którym połowa materaca jest średnio-twarda, a połowa twarda, dzięki czemu mogą na nim wypoczywać dwie osoby o zróżnicowanych wymaganiach.

 • Hevea Body Comfort

  Materace Hevea Body Comfort są to najwyższej jakości produkty przeznaczone dla osób, które oczekują niespotykanych u konkurencji cech jak i ogólnego komfortu. Wszystkie materace z tej serii występują w długości 200 cm, różne są natomiast szerokości i grubości. W modelach tych zastosowano zarówno sprężystą piankę lateksową jak i piankę termoelastyczną (dostosowującą się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury i ciężaru) oraz piankę Blue Ocean pochłaniającą nadmiar wilgoci. Materace Hevea Body Comfort sprzyjają wysypianiu się użytkowników. Zapewniają zdrową, odciążającą pozycję, dzięki czemu rano nie brakuje im sił. Lepszy wypoczynek przekłada się również na aspekty psychiczne – gwarantuje lepsze samopoczucie i humor, pozwalając z energią podejść do wyzwań każdego kolejnego dnia. Materace Hevea Body Comfort są też wyposażone w wysokiej jakości zdejmowane pokrowce, które są nie tylko łatwe w czyszczeniu ale też bardzo przyjemne w dotyku.

 • Hevea Fitness

  Materace Hevea Fitness są bardzo zróżnicowane – występują zarówno w twardości oznaczonej jako H3 czyli twarde jak i w wersji łączonej – H2 oraz H3. W zależności od konkretnego modelu doskonale nadają się zarówno do łóżek jedno jak i dwuosobowych. Wykonane są z wysokiej jakości pianek o bardzo dużej sprężystości, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort użytkowania. Materace Hevea Fitness w wersji Dualsleep będą idealnym wyborem dla par, w których obie osoby charakteryzują się różną wagą ciała czy też preferencjami odnośnie materaca. Każda ze stron cechuje się nieco innymi właściwościami, dzięki czemu zadowoli każdego użytkownika. Materace Hevea Fitness w wersji standardowej (jednolitej) to również bardzo ciekawy produkt. Wysokiej jakości wygodny materac z całą pewnością wpłynie bardzo pozytywnie na samopoczucie, humor jak i zdrowie użytkownika – zapewniając odpowiednią pozycję i wentylację pozwoli lepiej się wyspać, co potem silnie oddziałuje na inne aspekty zdrowotne. Materace Hevea Fitness tak jak i inne produkty tej renomowanej firmy wyposażone są w wygodny, higieniczny pokrowiec.

 • Hevea Thermomagic

  Materace Hevea Thermomagic to wyjątkowe rozwiązanie pozwalające cieszyć się najwyższym komfortem snu niezależnie od warunków pogodowych dzięki obu stronom użytkowym, a dodatkowo różnym typom zastosowanych pianek. Jedna ze stron wykończona jest pianką termoelastyczną, która pod wpływem temperatury i nacisku ciała dopasowuje się do jego kształtu, odciąża mięśnie oraz stawy. Ta strona materaca idealnie nadaje się na okres zimowy czy też jesienny. Materace Hevea Thermomagic z drugiej strony posiadają natomiast piankę lateksową Blue Ocean, która redukuje nadmiar wilgoci, zapewniając użytkownikowi świeżość nawet przy wyższych temperaturach. Ta strona będzie więc idealna na okres wiosenny lub letni, kiedy to temperatury idą w górę. Każdy materac tego renomowanego producenta, w tym też materace Hevea Thermomagic zostały osłonięte pokrowcem, który ułatwia utrzymanie higieny i pozwala zapewnić należytą przewiewność i cyrkulację powietrza.

 • Hevea Topper

  Materace Hevea Topper mogą pełnić dwojaką funkcję. Z jednej strony można używać ich jako nakładki na dotychczas stosowany materac w celu zwiększenia komfortu łóżka, z drugiej natomiast mogą one służyć w celach medycznych czy zdrowotnych np. z uwagi na zmniejszanie ryzyka powstawania odleżyn (pianka Visco), czy zwiększoną przewiewność (pianka Climalateks) itp. Materace Hevea Topper to cienkie warstwy pianek o szczególnych właściwościach, dzięki którym mogą Państwo zdecydowanie poprawić jakość swojego wypoczynku bez konieczności kupowania zupełnie nowego materaca i wydawania dużej kwoty. W zależności od wyboru konkretnego modelu, nakładka zapewni lepszą wentylację lub pochłanianie nadmiaru wilgoci (rozwiązanie świetne na lato i cieplejsze okresy), czy też za sprawą pianki termoelastycznej będzie się idealnie dopasowywać do kształtu ciała użytkownika. Wszystkie materace Hevea Topper są wyposażone w pokrowiec. Jest on dostępny w różnych wariantach. W każdym z nich jest przyjemny w dotyku, wygodny i łatwy do utrzymania w czystości.

 • Hevea Prestige

  Materace Hevea Prestige to linia skierowana do najbardziej wymagającego grona klientów. Są one wykonane z grubego (20 cm) jednolitego bloku pianki lateksowej o zróżnicowanych strefach twardości celem zapewnienia odpowiedniej sprężystości, a co za tym idzie – komfortu. Materace te charakteryzowane są jako twarde i są oznaczone symbolem H3. Stanowią świetny wybór dla osób, które cenią sobie swoją wygodę. Materace Hevea Prestige dzięki swoim właściwościom (m.in. świetna przewiewność) gwarantują najwyższy poziom komfortu podczas wypoczynku. Pozwalają odciążyć ciało i zrelaksować się, a rano cieszyć dobrym samopoczuciem. Każdy materac tego producenta wyposażany jest w najwyższej jakości pokrowiec wykonany z wysokogatunkowych, przyjemnych w dotyku materiałów. Dzięki temu, że można go w łatwy sposób zdjąć, materaca Hevea Prestige łatwo jest utrzymać w czystości.

 • Hevea Brasil

  Materace Hevea Brasil zostały oznaczone symbolem H4, co oznacza, że sklasyfikowano je jako ultra-twarde. Wynika to z domieszki naturalnej żywicy oraz zastosowania lateksowanej maty kokosowej. Są to produkty przeznaczone dla osób o wyższej masie ciała oraz miłośników jak najtwardszego podłoża do snu. Materace oferowane są w długości 200 cm i różnej szerokości. Są to materace grube – różne warstwy pianki składają się łącznie na wkład o grubości aż 17 cm. Materace Hevea Brasil to wyjątkowy produkt o właściwościach niespotykanych u konkurencji. Są nie tylko bardzo twarde i wygodne, ale też przewiewne. Ponadto wykazują właściwości antyalergiczne, co jest ich dodatkowym bardzo dużym atutem. Materace Hevea Brasil można określić przede wszystkim jako materace najwyższej jakości. O tym, jak ważne jest to, aby zakupiony materac cechował się należytymi właściwościami najprawdopodobniej nie trzeba nikogo przekonywać. Od jego charakterystyki zależy bowiem jakość snu, wypoczynku – a to przecież przekłada się zarówno na zdrowie fizyczne (rozluźnienie mięśni, odciążenie stawów) jak i psychiczne (samopoczucie, humor, nastrój).

 • Poduszki kliny dla dziecka

  Poduszki Hevea to najwyższej jakości produkty wykorzystujące jako wkład bardzo elastyczną i wygodną, piankę lateksową lub włókninę silikonową, a także wysokogatunkowe materiały jako poszewki. W kategorii tej znajdą Państwo zarówno zupełnie proste, kwadratowe bądź prostokątne poduszki ale także poduszki tzw. „rogale”, kliny antyrefluksowe i inne wyjątkowo ciekawe produkty niespotykane u konkurencji. Poduszki Hevea występują w wersjach zarówno dziecięcych (ozdobionych motywami z bajek czy innymi kolorowymi wzorami) jak i standardowych. W kategorii tej mieszczą się również dziecięce komplety do łóżeczek wyposażone w poduszki i kołderki. Poduszki Hevea są więc rozwiązaniami, które poprawią komfort snu bądź wypoczynku, a także pozwolą zadbać o dane pomieszczenie pod kątem czysto estetycznym z uwagi na bardzo ciekawe i eleganckie wzornictwo.

 • Maty turystyczne

  Maty turystyczne Hevea to kategoria produktów, która przyda się każdemu rodzicowi małego dziecka. Występują w różnych rozmiarach. Ozdobione są eleganckim i delikatnym wzorem ze słonikami, dzięki czemu na pewno spodobają się każdemu dziecku. Dzięki wykonaniu z dzianiny jest bardzo przyjemna w dotyku. Maty turystyczne Hevea zapewniają przy tym dużą przewiewność, a jednocześnie nie pochłaniają wody, co przydaje się w najróżniejszych sytuacjach. Produkty takie jak te sprawdzają się nie tylko w podróży, ułatwiając rodzicom zadbanie o higienę i wygodę dzieci, ale też nadadzą się do zastosowania w domu, np. jako przewijak. Maty turystyczne Hevea wykazują też właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, co jest szczególnie ważne w przypadku produktów, z którymi kontakt mają niemowlęta czy dzieci.

 • Prześcieradła i ochraniacze

  Prześcieradła i ochraniacze Hevea to bardzo praktyczne akcesoria stanowiące dopełnienie oferty materaców, poduszek i innych produktów służących zapewnieniu najwyższego komfortu snu czy wypoczunku. Wykonane są z bardzo przyjemnych w dotyku materiałów. W przypadku prześcieradeł będzie to 100% bawełna, w przypadku ochraniaczy wodoodpornych specjalna tkanina nie pochłaniająca wilgoci. Prześcieradła i ochraniacze Hevea służą przede wszystkim zachowaniu należytej higieny. Ochraniacze mogą przy tym oczywiście być wykorzystywane jako prześcieradła. Są wyposażone w gumkę, dzięki czemu bardzo dobrze trzymają się materaca, nie przesuwając się i nie spadając. Prześcieradła i ochraniacze Hevea występują przy tym w najróżniejszych wzorach (przeznaczonych dla dzieci, ozdobionych postaciami z bajek czy innymi wesołymi motywami) oraz rozmiarach.

 • Stelaże do łóżka

  Stelaże do łóżka Hevea wykonane są z klejonego warstwowo drewna bukowego, dzięki czemu zapewniają one odpowiednie właściwości (wytrzymałość, elastyczność itp.) konstrukcji. Oferowane są w najróżniejszych rozmiarach, dzięki czemu można dobrać stelaż odpowiedni do praktycznie każdego łóżka. Występują także w wersjach zróżnicowanych pod kątem dodatkowych funkcjonalności. Wersja standard to najbardziej podstawowy wariant. Stelaże do łóżka Hevea w tej wersji wyposażone są w regulację twardości odcinka lędźwiowego. Wariant Comfort posiada przy tym regulowany zagłówek. Najwyższy model oznaczony jako Prestige umożliwia podnoszenia zarówno zagłówka jak i podnóżka. Stelaże do łóżka Hevea występują też w każdym wariancie w wersji Slim przeznaczonej do łóżek o konkretnej budowie. Wszystkie stelaże tego producenta charakteryzuje duża liczba listewek, dzięki czemu wykazują one bardzo dużą wytrzymałość i nie ulegają szybkiemu uszkodzeniu, co pozwala znacząco wydłużyć okres ich eksploatacji.

  Wybierz produkty