Notice: Undefined property: BT_PixelCategoryTags::$sCurrentLang in /usr/home/efekciarnia1/domains/efekciarnia.pl/public_html/modules/facebookproductad/lib/pixel/pixel-category-tags_class.php on line 91 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/home/efekciarnia1/domains/efekciarnia.pl/public_html/modules/facebookproductad/lib/pixel/pixel-category-tags_class.php on line 91  Twarde - Materace- Wyposażenie wnętrz | Sklep Efekciarnia.pl | Najlepsze opinie i ceny!

Twarde

!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"Materace twarde nadają się dla osób, które preferują twardsze podłoże do spania. Co do zasady twardszy materac jest również rekomendowany dla tych, którzy mają wyższą masę ciała. W ofercie Efekciarnia.pl znajdą Państwo jedy...

Materace twarde nadają się dla osób, które preferują twardsze podłoże do spania. Co do zasady twardszy materac jest również rekomendowany dla tych, którzy mają wyższą masę ciała. W ofercie Efekciarnia.pl znajdą Państwo jedynie produkty najwyższej jakości. Każdy powinien sobie zdawać sprawę z tego, że jakość wybranego materaca będzie miała olbrzymi wpływ na jakość snu i odpoczynku, a co za tym idzie również na zdrowie i komfort psychiczny oraz samopoczucie użytkownika. Materace twarde mogą być wykonane przy użyciu różnych technologii. Przeważa jednak pianka lub pianka lateksowa, często z dodatkową warstwą kokosową, która sprawia, że materac jest jeszcze twardszy. W katalogach renomowanych marek takich jak Hevea czy Timoore znajdują się materace oznaczone symbolem H2 (średnio-twarde), H3 (twarde) oraz H4 (ultra-twarde), dzięki czemu każdy ma możliwość dobrać produkt odpowiadający określonym potrzebom. Oferujemy przy tym materace twarde w różnych rozmiarach, począwszy od jednoosobowych aż po dwuosobowe. Każdy z nich jest też wyposażony w estetyczny pokrowiec ułatwiający utrzymanie czystości.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140