Lagrus

Listwy przypodłogowe Lagrus (Decoplast) to stylowe i niezwykle estetyczne elementy, niezbędne na etapie wykończenia wnętrz. Wykonano je z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, z płyty MDF, którą wykorzystuje się także przy produkcji mebli. Ich wyjątkową zaletą jest nie tylko staranne wykończenie i wysokiej jakości materiał, ale także niezwykła f...

Listwy przypodłogowe Lagrus (Decoplast) to stylowe i niezwykle estetyczne elementy, niezbędne na etapie wykończenia wnętrz. Wykonano je z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, z płyty MDF, którą wykorzystuje się także przy produkcji mebli. Ich wyjątkową zaletą jest nie tylko staranne wykończenie i wysokiej jakości materiał, ale także niezwykła funkcjonalność tego produktu. Listwy Lagrus zostały bowiem wyposażone w izolację, umieszczoną w dolnej części, która zabezpiecza je przed działaniem wilgoci. Z tego też względu doskonale nadają się do pomieszczeń domowych tj. kuchnia lub łazienka. W poczet funkcjonalnych atutów listew, należy także wliczyć frezowanie. Listwy przypodłogowe mdf Lagrus posiadają bowiem unikalne frezy, które pozwalają na skuteczne zamaskowanie kabli, a także zdecydowanie poprawiają przyczepność listew do ściany. Ponadto, białe listwy przypodłogowe mdf, nadają się do wielokrotnego malowania. Istnieje także możliwość, zamówienia wszystkich modeli listew Lagrus, w dowolnym kolorze z palety RAL. Producent listew przypodłogowych Lagrus stawia na funkcjonalność czego efektem są listwy standardowe białe cieszące się największą popularnością, listwy białe wilgociodporne doskonale nadające się do łazienek i pomieszczeń o podwyższonym stopniu wilgotności oraz listwy fornirowane, które doskonale uzupełniają ofertę, ponieważ można dobrać kolor okleiny bezpośrednio do koloru podłogi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na listwy Lagrus w naszym sklepie Efekciarnia.pl

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Wilgocioodporne

  Listwy przypodłogowe stanowią istotny element aranżacji wnętrza. Przede wszystkim pełnią one funkcję ozdobną, ale warto by miały one także atuty praktyczne. Listwy Lagrus nie bez powodu cieszą się dużym zainteresowaniem klientów Efekciarni.pl. Posiadają one szereg zalet i dlatego też należą do grupy najczęściej kupowanych produktów. Podstawową zaletą listew Lagrus jest wysoka jakość, wynikająca z zaawansowanej technologii produkcji. Wilgocioodporne listwy przypodłogowe to zupełnie nowa propozycja tego producenta. Stanowią one odpowiedź na zróżnicowane potrzeby aranżacyjne użytkowników. Klasyczne listwy MDF, chociaż posiadają zabezpieczenie przeciwwilgociowe na dolnej krawędzi, nie mogą być montowane w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, a więc np. w łazience. Wilgocioodporne listwy Lagrus przekreślają to ograniczenie – wykonane są ze specjalnie zabezpieczonej płyty MDF, która doskonale radzi sobie nawet w ekstremalnie wilgotnych warunkach. Powierzchnię listew Lagrus pokryto kilkoma warstwami lakierów polimerowych. Bez względu na rozmiary oraz stylistykę, wszystkie modele listew Lagrus odznaczają się dużą twardością, dzięki czemu nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym, co w przypadku listew przypodłogowych jest niezwykle istotne. Dodatkowym, niezwykle funkcjonalnym uzupełnieniem jest tylne frezowanie listew. Zapewnia ono stabilny i trwały montaż, a także umożliwia poprowadzenie kabli elektrycznych.

 • Standardowe

  Listwy Lagrus MDF białe tworzą dookoła podłogi bardzo stylowy cokół nie tylko maskujący wszelkie niedoskonałości i estetycznie wykańczający jej połączenie ze ścianą lecz także stanowiący ozdobę pomieszczenia samą w sobie. Dzięki różnorodności wzorów, klienci mogą dobrać konkretne listwy Lagrus MDF białe w zależności od konkretnych potrzeb i wymagań określonego projektu. W ofercie znajdują się zarówno listwy wysokie jak i niskie, nowoczesne, bez żadnych ozdobnych przetłoczeń jak i listwy delikatnie i z gustem zdobione. Wykonane z MDF listwy Lagrus białe są bardzo odporne na wszelkie trudy codziennej eksploatacji, co sprawia, że nawet po wielu latach niezmiennie cieszą domowników swoim fantastycznym wyglądem. Najwyższa jakość wykonania w połączeniu z wieloma uniwersalnymi wzorami sprawiają, że listwy Lagrus MDF białe to jedna z najlepszych propozycji na rynku.

 • Fornirowane

  Listwy przypodłogowe fornirowane Lagrus to ciekawa propozycja od renomowanego producenta. Oprócz funkcji praktycznych, pełnią one też funkcję estetyczną. Wykonane z MDFu listwy charakteryzują się dobrymi właściwościami użytkowymi. Ich wierzchnią warstwę stanowi natomiast fornir naturalnego drewna dębowego. W zależności od wyboru dokonanego przez klienta, jest on albo surowy albo pokryty warstwą lakieru pięknie podkreślającego charakter drewna. Listwy przypodłogowe fornirowane Lagrus oferowane są w zróżnicowanej stylistyce. Są to głównie produkty o prostym, nowoczesnym designie. Różnią się wysokością i szerokością, co pozwala dobrać ją odpowiednio do właściwości danego pomieszczenia. Listwy przypodłogowe fornirowane Lagrus ponadto są łatwe w montażu i posiadają szczelinę technologiczną pozwalającą na poprowadzenie kabli bądź przewodów. Doskonale sprawdzą się w połączeniu z parkietami i podłogami wykonanymi z naturalnego drewna.

  Wybierz produkty