Materace

Materac to kluczowy element każdego łóżka. To od jego jakości będzie zależeć komfort snu, a co za tym idzie jakość wypoczynku przekładający się następnie na funkcjonowanie jego użytkownika na co dzień. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo jedynie materace renomowanych producentów, które zapewnią wygodny i zdrowy sen. Materace firm Timoore ora...

Materac to kluczowy element każdego łóżka. To od jego jakości będzie zależeć komfort snu, a co za tym idzie jakość wypoczynku przekładający się następnie na funkcjonowanie jego użytkownika na co dzień. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo jedynie materace renomowanych producentów, które zapewnią wygodny i zdrowy sen. Materace firm Timoore oraz Hevea charakteryzują się świetnymi właściwościami zarówno w zakresie komfortu jak i funkcjonalności. Ich szeroki katalog pozwoli też dobrać produkt o cechach idealnie pasujących danemu użytkownikowi. W szczególności będzie to twardość materaca. Materace twardsze przeznaczone są co do zasady dla osób o większej wadze, miększe natomiast dla osób lżejszych, choć wybór może się tu różnić w zależności od preferencji konkretnej osoby. Co ciekawe, materace mogą być dwustronne, różniące się twardością w zależności od wybranej strony. Mogą być też podzielone na części, które również różnią się w zakresie tej cechy. Oferujemy też materace wyjątkowo przewiewne bądź dopasowujące się do kształtu ciała. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno materace piankowe, lateksowe, sprężynowe, mieszane lub wzbogacone np. warstwą kokosową zwiększającą twardość. Proponowane przez nas materace posiadają też bardzo praktyczne pokrowce, które pozwolą w łatwy sposób utrzymać higienę, która również ma ogromny wpływ na jakość i komfort snu. Warto rozważyć zakup wysokiej jakości materaca dopasowanego do swoich potrzeb, gdyż będzie to miało ogromne przełożenie na sferę zdrowotną.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Hevea

  Materace Hevea to najwyższej jakości produkty stworzone po to, aby gwarantować użytkownikom najlepszy komfort wypoczynku i snu. Każdy powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak istotny dla jego zdrowia fizycznego, psychicznego i ogólnego samopoczucie jest sen w odpowiednich warunkach. Ten renomowany producent oferuje materace w różnych rozmiarach, twardościach, wykonane z różnych materiałów. W jego katalogu znajdą Państwo również materace z pokrowcami inspirowanymi filmami czy bajkami, doskonale nadającymi się do dziecięcych łóżek. Materace Hevea to materace średnio-twarde (H2), twarde (H3) i ultra-twarde (H4). Wykonywane są głównie z pianek (m.in. naturalnej pianki lateksowej), choć występują też warianty wykorzystujące sprężyny albo warstwę kokosową, która podwyższa stopień twardości. Materace Hevea występują też w różnych seriach, które zadowolą różnych użytkowników w zależności od preferencji. Są tu materace dwustronne, o zróżnicowanej twardości po każdej stronie czy też materace cechujące się niespotykaną u konkurencji przewiewnością.

 • Timoore

  Materace Timoore to wysokiej jakości materace średnio-miękkie lub średnio-twarde w zależności od modelu. Doskonale nadają się dla osób, które cenią sobie tego typu materace lub potrzebują dojść do kompromisu w zakresie doboru jego odpowiedniego rodzaju. Wykonane są z pianek o podwyższonej sprężystości oraz warstwy pianki termoelastycznej (Memory Foam), która pod wpływem ciężaru i temperatury ciała użytkownika dopasowuje do niego swój kształt, zapewniając zdrową pozycję odciążającą newralgiczne punkty takie jak m.in. kręgosłup. Materace Timoore występują w wielu różnych rozmiarach, przeznaczonych zarówno do łóżek dziecięcych jak i osób dorosłych (jedno i dwuosobowe). Każdy z produktów wyposażony jest w estetyczny, przyjemny w dotyku pokrowiec, który pomaga utrzymać cały materac w czystości. Materace Timoore są więc świetnym wyborem dla osób świadomych, które cenią sobie swój komfort, swoje samopoczucie i zdrowie oraz chcą wypoczywać w odpowiednich warunkach.

 • Miękkie

  Materace miękkie firmy Timoore doskonale nadają się dla osób o niższej wadze ciała (m.in. dla dzieci i młodzieży) oraz dla tych, którzy po prostu preferują miękkie podłoże do snu. Materace te wykonane są z warstw pianki o zwiększonej elastyczności oraz z pianki termoelastycznej, która dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika i „zapamiętuje” go. Oferują bardzo wysoki komfort użytkownika. Mają ogromne przełożenie na jakość snu, a co za tym idzie także na codzienne funkcjonowanie. Większa wygoda w nocy to lepszy wypoczynek i zdecydowanie lepsze samopoczucie każdego poranka. Wysokiej jakości materace miękkie będą więc miały zbawienny wpływ na zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne użytkownika, w związku z czym zdecydowanie warto rozważyć ich zakup. Co niezwykle istotne, materace miękkie występują w naszym sklepie w najróżniejszych rozmiarach, począwszy od dziecięcych do tych przeznaczonych do łóżek dwuosobowych. Każdy z materaców jest przy tym wyposażony w estetyczny pokrowiec wykonany z wysokiej jakości materiałów, który zdecydowanie ułatwia utrzymanie materaca w stanie higienicznej czystości.

 • Średnio miękkie

  Materace średnio-miękkie są idealną propozycją dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort snu. Przeznaczone są przede wszystkim dla osób o niższej masie ciała, choć oczywiście mogą z nich korzystać także inne osoby, jeżeli preferują właśnie taki rodzaj materaca. Najważniejsze jednak, aby materac charakteryzował się wysoką jakością, gdyż jedynie wtedy zapewni zdrowy, w pełni regenerujący siły sen. Takie właśnie są materace średnio-miękkie oferowane w naszym sklepie. Cenimy sobie zadowolenie klientów, w związku z czym oferujemy im produkty renomowanych producentów takich jak Timoore. Szeroki katalog zawiera produkty o różnych rozmiarach. Materace dostępne są w rozmiarach przeznaczonych do łóżek dziecięcych jak i dwuosobowych wraz z najróżniejszymi wymiarami pośrednimi. Wykonane są z warstw pianki o zwiększonej sprężystości oraz pianki Memory Foam – termoelastycznej pianki idealnie dostosowującej się do pozycji i kształtu ciała w wyniku jego nacisku na powierzchnię materaca. Każdy z materaców posiada ponadto zdejmowany pokrowiec, który można wyprać, co pozwala zachować czystość. Jeżeli wiec cenią sobie Państwo swoje zdrowie, komfort i samopoczucie, warto rozważyć oferowane przez nas materace średnio-miękkie najwyższej jakości. 

 • Średnio twarde

  Materace średnio-twarde stanowią idealny kompromis, swego rodzaju złoty środek w zakresie cechy twardości. Doskonale sprawdzi się w przypadku najróżniejszych użytkowników. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo jedynie najwyższej jakości propozycje od renomowanych i uznanych producentów takich jak Timoore czy Hevea. Materace średnio-twarde mogą się różnić między sobą nie tylko rozmiarami (od dziecięcych aż po przeznaczone do łóżek dwuosobowych) ale także budową czy innymi szczególnymi właściwościami takimi jak chociażby przewiewność. Materace średnio-twarde mogą być więc wykonane z pianek, w tym także lateksowych, mogą być oparte na sprężynach, a także stanowić połączenie tych rozwiązań. Niektóre z materaców posiadają też specjalną warstwę kokosową podwyższającą stopień twardości. Materace średnio-twarde mają też pokrowce, które zwiększają ich funkcjonalność, zdecydowanie ułatwiając utrzymanie w czystości. Wysokiej jakości materac zdecydowanie poprawia komfort nie tylko snu, ale też ogólnie – życia i funkcjonowania, pozwalając lepiej się wysypiać, poprawiając codzienne samopoczucie itd., warto więc zainteresować się tematem i zadbać o swoje zdrowie.

 • Twarde

  Materace twarde nadają się dla osób, które preferują twardsze podłoże do spania. Co do zasady twardszy materac jest również rekomendowany dla tych, którzy mają wyższą masę ciała. W ofercie Efekciarnia.pl znajdą Państwo jedynie produkty najwyższej jakości. Każdy powinien sobie zdawać sprawę z tego, że jakość wybranego materaca będzie miała olbrzymi wpływ na jakość snu i odpoczynku, a co za tym idzie również na zdrowie i komfort psychiczny oraz samopoczucie użytkownika. Materace twarde mogą być wykonane przy użyciu różnych technologii. Przeważa jednak pianka lub pianka lateksowa, często z dodatkową warstwą kokosową, która sprawia, że materac jest jeszcze twardszy. W katalogach renomowanych marek takich jak Hevea czy Timoore znajdują się materace oznaczone symbolem H2 (średnio-twarde), H3 (twarde) oraz H4 (ultra-twarde), dzięki czemu każdy ma możliwość dobrać produkt odpowiadający określonym potrzebom. Oferujemy przy tym materace twarde w różnych rozmiarach, począwszy od jednoosobowych aż po dwuosobowe. Każdy z nich jest też wyposażony w estetyczny pokrowiec ułatwiający utrzymanie czystości.

 • Materace dla dzieci

  Każdy rodzic staje przed dylematami związanymi z niezwykle istotnym zakupem, jakim są materace dla dzieci. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, jak wielkie znaczenie ma prawidłowy, komfortowy sen dla ich odpowiedniego rozwoju. Muszą one być jak najbardziej wygodne, dostosowane do wzrostu i wagi dziecka, do jego preferencji. Jednym z producentów słynących z wysokiej jakości wykonania oferowanych wyrobów jest firma Hevea. Przygotowuje ona m.in. materace dla noworodków – czyli propozycje o najmniejszych rozmiarach. Takie materace mają zdejmowane pokrowce wykonywane z odpowiednich materiałów, dzięki czemu łatwo jest je utrzymać w stanie należytej czystości. Materace dla niemowląt występują również w pokrowcach ozdobionych wzorami z ulubionych dziecięcych bajek, czy innymi, które z całą pewnością spodobają się każdemu dziecku. Dzięki swoim niezwykłym walorom użytkowym, oraz tkaninom dopasowanym do dziecięcych potrzeb, materace oferowane w naszym sklepie będą doskonałym wyborem. Ich bogata oferta obejmuje materace piankowe o średniej i wysokiej twardości, wykonane z pianek lateksowych, również w połączeniu z elementami dodatkowymi, jak np. utwardzająca warstwa kokosowa. Przygotowana przez nas oferta zawierająca materace dla dzieci to produkty najwyższej jakości, gwarantujące zdrowy i spokojny odpoczynek dla pociech w każdym wieku.

 • Materace do sypialni

  Dobre materace do sypialni mają naprawdę kluczowe znaczenie dla samopoczucia naszych klientów. Wiedząc o tym, wprowadziliśmy do oferty naszego sklepu najwyższej jakości produkty pochodzące od renomowanych producentów. Ważne jest, aby materac dawał należyte oparcie dla ciała, cechował się odpowiednią sprężystością i twardością. Dobre materace do sypialni wykonywane są obecnie z pianek, w tym także z naturalnej pianki lateksowej. Trzeba jednak zwrócić uwagę również na inne niż materiał rdzenia aspekty, równie ważne dla ogólnego komfortu snu. Równie istotną kwestią jest zdejmowany pokrowiec z odpowiedniego materiału, dobór rozmiaru oraz twardość. Materace do sypialni mogą być bardzo twarde, twarde bądź średnio-twarde, co pozwala dokonać wyboru właściwego dla budowy ciała użytkownika oraz jego osobistych preferencji. Kolejnym dylematem, przed którym staje klient jest rozmiar – długość i szerokość. W przypadku pierwszego wymiaru z reguły odpowiednie okazują się standardowe dwa metry. Jeśli zaś chodzi o drugi – to zależy od tego, czy materac do sypialni ma być jedno- czy dwuosobowy. Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, aby dokonując tego niezwykle ważnego wyboru pamiętać o tym, że dobre materace sypialnianie to wysoka jakość i komfort snu, a co za tym idzie zdecydowanie szybsza regeneracja organizmu.

  Wybierz produkty