Filtry

Pappelina

Dywany i chodniki Pappelina to doskonały przykład produktów z najwyższej półki. Wytwarzająca je szwedzka firma postawiła na jakość, decydując się na ręczne wykonywanie każdego z wychodzących z jej fabryki produktów. Dywany i chodniki Pappelina wykonano z odpornych na wszelkie uszkodzenia mechaniczne syntetycznych materiałów, dzięki którym odznac...

Dywany i chodniki Pappelina to doskonały przykład produktów z najwyższej półki. Wytwarzająca je szwedzka firma postawiła na jakość, decydując się na ręczne wykonywanie każdego z wychodzących z jej fabryki produktów. Dywany i chodniki Pappelina wykonano z odpornych na wszelkie uszkodzenia mechaniczne syntetycznych materiałów, dzięki którym odznaczają się one fenomenalnymi właściwościami użytkowymi. Są przyjazne alergikom, bardzo łatwe do utrzymania w czystości, wytrzymałe, dzięki czemu można użytkować je nawet w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu – w biurach korytarzach, choć oczywiście świetnie sprawdzą się też w salonach, jadalniach, kuchniach, łazienkach (dywany i chodniki Pappelina są wodoodporne), sypialniach czy pokojach. Walory użytkowo-funkcjonalne to jednak nie wszystko. Produkty marki Pappelina to także bogactwo wzorów i kolorów dostępnych w najróżniejszych rozmiarach. Co więcej, niektóre dywany i chodniki Pappelina wykonane są dwustronnie – na ich odwrocie znajduje się przeciwny wzór z odwróconymi kolorami, dzięki czemu dają one jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 733 080 450

Podkategorie

  • Dywany

    Dywany Pappelina to najwyższa jakość wykonania wynikająca ze starannej, ręcznej produkcji i najwyższej jakości syntetycznych materiałów. Charakteryzują się one wspaniałą funkcjonalnością – każdy dywan Pappelina posiada właściwości antypoślizgowe, jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji, a przede wszystkim, jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu dzielnie znosi trudy nawet intensywnej eksploatacji, co sprawia, że wspaniale nada się także do pomieszczeń o wzmożonym natężeniu ruchu takich jak na przykład biura czy salony, choć oczywiście nadają się one także do „zwykłych pomieszczeń” takich jak pokoje, jadalnie, sypialnie zarówno osób dorosłych jak i dzieci oraz młodzieży. Dywany Pappelina to jednak przede wszystkim bogactwo wspaniałych wzorów, dostępnych w najróżniejszych kolorach, pozwalających dobrać idealnie dopasowany do danego projektu element dekoracji. Co ciekawe, niektóre dywany Pappelina zostały zaprojektowane tak, aby obie ich strony mogły zdobić pomieszczenie – na odwrocie znajduje się przeciwny wzór o odwróconych kolorach – rozwiązanie to jeszcze bardziej poszerza spektrum możliwych zastosowań.

  • Chodniki

    Chodniki dywanowe Pappelina charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Każdy z nich jest ręcznie produkowany przez szwedzkich rzemieślników będących najlepszymi w swoim fachu. Wytwarzane są z syntetycznych tkanin o udokumentowanych własnościach użytkowych. To właśnie dzięki nim chodniki dywanowe Pappelina wykazują właściwości antypoślizgowe, są przyjazne alergikom, łatwe w czyszczeniu i nad wyraz wytrzymałe. Odporność na najróżniejszego rodzaju uszkodzenia mechaniczne będące wynikiem intensywnej eksploatacji sprawiają, że chodniki Pappelina nadają się także do pomieszczeń o bardzo dużym natężeniu ruchu – korytarzy, biur, pomieszczeń służbowych. W parze z funkcjonalnością w przypadku tych szwedzkich dywaników idzie także niepowtarzalny, niepodrabialny design. Chodniki dywanowe Pappelina dostępne są w niezliczonych konfiguracjach. W naszej ofercie istnieją szerokie możliwości wyboru – począwszy od rozmiaru, przez wzór, skończywszy na kolorze. Dodatkowo, niektóre chodniki Pappelina są dwustronne, a więc na ich odwrocie znajduje się przeciwny wzór o zamienionych proporcjach kolorów – zwiększ to możliwości aranżacyjne, a dodatkowo pozwala w każdej chwili odświeżyć wygląd pomieszczenia poprzez przełożenie chodnika na drugą stronę.

    Wybierz produkty