Panele 3D miękkie

Miękkie panele ścienne to kolejny zwyżkujący w ostatnim czasie trend dekoracyjny. Co raz częściej widać znużenie klasycznym wykończeniem takim jak płytki czy gładzie. Ostatnimi czasy wybiły się rozwiązania takie jak panele 3D, beton architektoniczny, maty dekoracyjne. Firma O!Bubble natomiast zdecydowała się rozpocząć produkcję bardzo ciekawych ...

Miękkie panele ścienne to kolejny zwyżkujący w ostatnim czasie trend dekoracyjny. Co raz częściej widać znużenie klasycznym wykończeniem takim jak płytki czy gładzie. Ostatnimi czasy wybiły się rozwiązania takie jak panele 3D, beton architektoniczny, maty dekoracyjne. Firma O!Bubble natomiast zdecydowała się rozpocząć produkcję bardzo ciekawych elementów jakimi są miękkie panele ścienne. Dostępne są w różnych kształtach, najczęściej geometrycznych, świetnie wkomponowujących się w nowoczesne wnętrza. Niektóre z wzorów same w sobie są trójwymiarowe, w przypadku innych klient może stworzyć trójwymiarową strukturę wykorzystując panele w różnych spośród trzech dostępnych grubościach. Dekoracyjne miękkie panele ścienne są rozwiązaniem niekonwencjonalnym, zwracającym na siebie uwagę. Bogactwo dostępnych kolorów sprawia, że ich wykorzystanie w projekcie przypomina świetną zabawę w świecie nieograniczonych możliwości. Produkowane m.in. przez firmę O!Bubble miękkie panele ścienne wychodzą poza dotychczasowe ramy, wprowadzają do pomieszczenia radość, wesoły nastrój i koloryt – prawdopodobnie właśnie dlatego zyskują na popularności.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

  • Panele Ścienne O!Bubble Piankowe

    Miękkie panele ścienne O!Bubble to kolejny po betonie architektonicznym czy panelach 3D trend, który ma szanse na stałe wejść do świadomości projektantów czy po prostu miłośników designu. Jest to nowatorskie rozwiązanie wykorzystujące miękki materiał jest niekonwencjonalne i nieszablonowe, a ponadto bardzo ciekawe pod kątem funkcjonalnym i estetycznym – co za tym idzie, panele ścienne O!Bubble mają wszelkie atrybuty, które potrzebne są aby stać się prawdziwym hitem. Producent na fali rosnącej popularności udostępnił w swojej ofercie prawdziwe bogactwo wzorów. Geometryczne kształty, często trójwymiarowe pozwalają tworzyć naprawdę niesamowite kombinacje. Miękkie panele ścienne O!Bubble to jednak przede wszystkim zabawa – zabawa formą, poruszanie się w nieograniczonym świecie możliwości. Każdy produkt dostępny jest w trzech wariantach grubości, a ponadto w wielu kolorach, od stonowanych pasteli, szarości, bieli aż po naprawdę jaskrawe i żywe kolory. W rozwiązaniu tym najwspanialsze jest to, że nieważne jak wiele osób użyje ich w swoim projekcie – szansa na napotkanie podobnych aranżacji wykorzystujących miękkie panele ścienne O!Bubble jest minimalna. Są więc one idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie nietuzinkowość i indywidualizm.
    Panele - spełnia restrykcyjne brytyjskie normy BS 5852: 2006.

    Wybierz produkty