VHCT

Beton architektoniczny VHCT to wspaniała opcja na ciekawe wykończenie ścian, nadające danemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki niesamowitej fakturze i naturalnemu kolorowi, elementy betonowe wprowadzają atmosferę właściwą dla pomieszczeń industrialnych. Modna obecnie surowość formy, wykorzystanie elementów, które dotychczas kojarzyły s...

Beton architektoniczny VHCT to wspaniała opcja na ciekawe wykończenie ścian, nadające danemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki niesamowitej fakturze i naturalnemu kolorowi, elementy betonowe wprowadzają atmosferę właściwą dla pomieszczeń industrialnych. Modna obecnie surowość formy, wykorzystanie elementów, które dotychczas kojarzyły się bardziej z samą konstrukcją budynku niż jego wykończeniem pozwala na osiąganie zachwycających efektów. Beton architektoniczny VHCT jest świetnym rozwiązaniem dla indywidualistów ceniących sobie współczesne trendy w zakresie architektury wnętrz, lubujący się w rozwiązaniach najwyższej jakości, o luksusowym charakterze. W ofercie znajdziemy najróżniejsze rozmiary, beton architektoniczny VHCT występuje bowiem w kilku wariantach oraz odpowiednie, dedykowane przez producenta akcesoria takie jak kleje, grunty czy impregnaty, których wykorzystanie pozwala nie tylko osiągnąć ładniejszy wizualnie ale także bardziej wytrzymały efekt. Produkty tej firmy cieszą się sporym zainteresowaniem, beton architektoniczny VHCT wykorzystują zarówno klienci indywidualni jak i profesjonaliści, architekci wnętrz i inni. Producent VHCT posiada w swojej ofercie bogatą ofertę kolorów w jakich wykańczane są płyty z betony architektonicznego, głównie są to odcienie szarości, bieli i czerni.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 733 080 450

Podkategorie

  • Płyty betonowe

    Współcześnie odchodzi się od wykańczania pomieszczeń po prostu je wygładzając i pokrywając powłoką wykonaną z farby. Popularność zdobywają nowe produkty takie jak płyty betonowe VHCT. Produkt ten dostępny jest w kilku rozmiarach, od kwadratowych, niewielkich po prostokątne o większych wymiarach. Płyty betonowe VHCT dostępne są w różnych odcieniach szarości, naturalnych dla betonu. Gama kolorystyczna rozpoczyna się od barwy jasnoszarej, niemal białej, przechodząc przez wiele opcji pośrednich, kończąc się na ciemnym graficie. Kolory te idealnie współgrają z nowoczesnymi kompozycjami, pozwalając nie tylko na osiągnięcie niepowtarzalnego, industrialnego efektu i surowego klimatu, lecz także na stworzenie w dekorowanym pomieszczeniu spójnej całości, bez stylistycznych zgrzytów pomiędzy poszczególnymi wykorzystanymi elementami. Płyty betonowe VHCT są więc wspaniałym rozwiązaniem dla miłośników wzorców industrialnych czy też zwolenników wnętrz w stylu luksusowego loftu, łączącego odrobinę surowości z najwyższą jakością wykończenia. Osiągane efekty potrafią zachwycić każdego, w związku z czym płyty betonowe VHCT to naprawdę fenomenalna propozycja warta rozważenia.

    Wybierz produkty