Maty dekoracyjne

Maty dekoracyjne to bardzo ciekawy element aranżacyjny, który pozwala wprowadzić do danego pomieszczenia ciekawą atmosferę i powiew prawdziwej świeżości. Elementy dostępne do wyboru w ofercie naszego sklepu są bardzo zróżnicowane pod kątem designu, kolorystyki, faktury, wykończenia powierzchni. Pozwala to dobrać maty na ścianę odpowiednie do kon...

Maty dekoracyjne to bardzo ciekawy element aranżacyjny, który pozwala wprowadzić do danego pomieszczenia ciekawą atmosferę i powiew prawdziwej świeżości. Elementy dostępne do wyboru w ofercie naszego sklepu są bardzo zróżnicowane pod kątem designu, kolorystyki, faktury, wykończenia powierzchni. Pozwala to dobrać maty na ścianę odpowiednie do konkretnej kompozycji. Produkty te wyglądają nietuzinkowo, z całą pewnością będą zwracać na siebie uwagę i zachwycać nie tylko domowników ale również ich gości. Proponujemy wybór maty na ścianę spośród produktów znanych firm Dunin oraz Sibu, które słyną z najlepszego wzornictwa i najwyższej jakości wykonania ciesząc się uznaniem klientów. Z całą pewnością, elementy te pozwalają na nadanie wnętrzom indywidualnego charakteru i wyrazu, dzięki czemu są świetnym narzędziem dla każdego architekta wnętrz. Maty dekoracyjne doskonale sprawdzają się w najróżniejszych pomieszczeniach, spektrum możliwości ich zastosowania jest bardzo szerokie. Oferta zawiera również akcesoria potrzebne aby matę zamontować i aby odpowiednio ją konserwować.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 733 080 450

Podkategorie

  • SIBU

    Maty dekoracyjne Sibu stanowią ciekawy, przykuwający wzrok swoją odmiennością wariant wykończenia powierzchni ścian. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw maty nie tylko pięknie zdobią pomieszczenia ale także opierają się upływowi czasu, gwarantując długoletni fenomenalny wygląd bez różnych zabrudzeń, odprysków czy uszczerbków charakterystycznych dla chociażby powłok wykonanych z farby, które po dłuższym czasie tracą na wyglądzie. Maty dekoracyjne Sibu dostępne są w naprawdę bardzo wielu, ciekawych wariantach, w różnej kolorystyce, z różną fakturą, wykończeniem powierzchni. Każda kolekcja Sibu opiera się na innej koncepcji, co pozwala każdemu na znalezienie czegoś dla siebie. Maty dekoracyjne Sibu są więc bardzo uniwersalnym i trwałym rozwiązaniem. Wykorzystują je chociażby architekci wnętrz jako ciekawe urozmaicenie i alternatywę dla innych wykończeni. Przy wykorzystaniu klejów dedykowanych przez producenta osiąga się najlepsze efekty wizualne oraz najwyższą trwałość, dzięki czemu maty dekoracyjne Sibu będą przez wiele lat zdobić pomieszczenia, nie dając w żaden sposób po sobie poznać upływu czasu.

  • Dunin

    Maty dekoracyjne Dunin stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznych pokryć ściennych. Doskonale urozmaicają wygląd kompozycji, pozwalając na wplecenie w nią dodatkowych akcentów stylistycznych. Bogactwo wzorów jakie oferują maty dekoracyjne Dunin pozwala na ich szerokie zastosowanie w najróżniejszych aranżacjach, co sprawiło, że są lubianym przez architektów i wszelkiej maści profesjonalistów narzędziem dekoracyjnym. Sama firma słynie z najwyższej jakości swoich produktów oraz fenomenalnej estetyki i wyczucia smaku. Tak jak inne jej produkty, maty dekoracyjne Dunin podążają za najlepszymi współczesnymi trendami, inspiracje czerpiąc nierzadko także z klasyki architektury wnętrz. Produkty z tej kategorii będą doskonałym wyborem dla wszystkich ludzi, którzy cenią sobie nieprzeciętne rozwiązania oraz indywidualizm w połączeniu z luksusem. Właśnie takimi cechami odznaczają się maty dekoracyjne Dunin, co pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów wizualnych w każdym wnętrzu.

    Wybierz produkty