Filtry

Włączone filtry:
  Wysokość
  Grubość
  Wilgocioodporność
  Miejsce na LED

  Producenci

  W ofercie naszego sklepu znajdują się sztukaterie najlepszych producentów o uznanej renomie i sprawdzonej jakości. Sztukateria wewnętrzna takich marek jak Orac Decor, NMC, Creativa, Mardom Decor, czy Dunin to doskonały sposób na urozmaicenie wnętrza i nadanie mu niepowtarzalnego stylu. Nowoczesne materiały nadają każdemu elementowi niebywałej tr...

  W ofercie naszego sklepu znajdują się sztukaterie najlepszych producentów o uznanej renomie i sprawdzonej jakości. Sztukateria wewnętrzna takich marek jak Orac Decor, NMC, Creativa, Mardom Decor, czy Dunin to doskonały sposób na urozmaicenie wnętrza i nadanie mu niepowtarzalnego stylu. Nowoczesne materiały nadają każdemu elementowi niebywałej trwałości, dzięki czemu dekoracje znoszą próbę czasu i po wielu latach nadal cieszą oko właścicieli. Sztukateria wewnętrzna firmy Orac Decor to bardzo wytrzymałe tworzywo Purotouch, które sprawdziło się już wielokrotnie w domach klientów. Produkty Dunin to materiał Polystar, wytrzymały i lekki, doskonały do wykorzystania w tego typu elementach. Mardom Decor oraz Creativa tworzą swe piękne sztukaterie z polimerów a NMC z polistyrenu. Te nowoczesne materiały sprawiają, że produkty każdego z tych producentów są najwyższej jakości. Bogactwo producentów, a co za tym idzie, szeroka oferta wzorów i kategorii pozwala dobrać sztukaterie wewnętrzne idealne do każdego projektu. Design opracowywany przez świetnych specjalistów z wykorzystaniem klasycznych wzorców dostosowanych do nowoczesnych trendów bądź też na wskroś nowoczesny, czy sprawdzony, klasyczny. Nasza sztukateria wewnętrzna może być stosowana na ścianach, sufitach, ramach drzwiowych i okiennych i tym podobnych. Większość z oferowanych produktów sztukaterii, są to produkty, które można pomalować na dowolny kolor oraz większość występuje w wersji giętkiej potocznie zwanej Flex. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia architekta.

  czytaj więcej
  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
  Tel.: 616 350 140

  Podkategorie

  • Sztukateria Orac Decor

   Sztukateria wewnętrzna Orac Decor powstała w odpowiedzi na rodzące się potrzeby, kiedy stało się jasne, że tradycyjne rozwiązania to za mało. Wtedy też dokonała się pewnego rodzaju rewolucja w świecie asortymentu do aranżacji wnętrz, która polegała na zastąpieniu dotychczasowych materiałów tworzywem sztucznym. Sztukateria wewnętrzna Orac, w całości wykonana jest z polimerów, czyli wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Dzięki temu, wszystkie elementy dekoracyjne tego producenta są wyjątkowo odporne na rozmaite uszkodzenia mechaniczne, wahania temperatur oraz działanie środków chemicznych. Te wszystkie parametry warunkują natomiast doskonałą trwałość i długowieczność sztukaterii Orac Decor. Technologia wytwarzania sztukaterii wewnętrznej skutkuje także inną zaletą. Wszystkie produkty projektowane są z myślą o jego użytkownikach. Dlatego też silny akcent położono na prostotę montażu i przejrzyste instrukcje obsługi. Nie ma znaczenia jakie posiadasz umiejętności w tym zakresie, ponieważ każdy element Orac zamontujesz bez trudu samodzielnie, posiłkując się jedynie rekomendowanymi przez producenta klejami. Co więcej, powierzchnia sztukaterii wewnętrznej przygotowana jest pod malowanie i nie wymaga wcześniejszego szlifowania, ani gruntowania.

   Producent w swoich projektach uwzględnił także zróżnicowane potrzeby użytkowników względem wykończenia i dzięki temu sztukateria wewnętrzna Orac Decor dostępna jest zarówno w wersji matowej, jak i gładkiej. Gama luksusowej sztukaterii wewnętrznej Orac Decor jest stale powiększana o nowe produkty. Innowacyjność, polega tu również na ciągłym rozwoju powstałych dotąd produktów, a także uwzględnieniu znaczenia ekologii, dla procesu produkcji. Z tej właśnie przyczyny, wszystkie elementy sztukaterii wewnętrznej Orac Decor mogą być poddawane recyclingowi. Co więcej, wszystkie produkty projektowane i wykonywane są przez ekspertów, dlatego też sprostają nie tylko wymaganiom laików, ale także profesjonalistów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sztukaterii Orac Decor, dostępnej w naszym sklepie Efekciarnia.pl. Jeżeli nie znalazłeś w tej kategorii sztukaterii, która spełnia twoje oczekiwania zapraszamy do przeglądu pozostałej oferty innych producentów sztukaterii wewnętrznej.

   Sztukateria Orac Decor - zdobienia pełne elegancji i klasy

   Dla wszystkich pomieszczeń, w których liczy się piękny i elegancki wygląd, z całą pewnością sztukateria Orac Decor stanowić będzie doskonały wybór. Dzięki niej, w każdej przestrzeni można uzyskać niezwykle piękny wygląd, nadający bardzo doniosłego charakteru. Orac Decor to rozwiązanie cieszące się bardzo dużą popularnością, dzięki któremu ludzie, poprzez poliuretanowe ozdoby, potrafią w niecodzienny sposób udekorować każdą niemal przestrzeń. Jeśli chcemy postawić na najwyższą jakość produktów i na rozwiązania, które przez wiele lat będą cieszyć się ogromną popularnością, oraz powodzeniem, to bez wątpienia taki właśnie wybór wykończenia, okaże się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dawniej taka sztukateria kojarzyła się nam przede wszystkim z pałacowymi wnętrzami, w których liczył się przepych, bogactwo i nadmiar szczegółów. Dziś można postawić na takie zdobienia w różnorodnym stylu, począwszy od staromodnego wykończenia, aż po iście oryginalne i designerskie pomysły. Grunt to wybrać najlepszy produkt i w idealny sposób wkomponować go w całokształt naszych pomieszczeń.

   Gzymsy Orac Decor - niezwykły wygląd sufitów

   Spoglądając na sufit- wydaje się on Nam nijaki. Biały, bez żadnych dodatków, czy też zdobień. Taki minimalizm w pełni. A co, jeśli chcielibyśmy w jakiś ciekawy sposób tę przestrzeń wykończyć, nadać jej nieco innego wyglądu i charakteru? Na pewno gzymsy Orac Decor to idealne rozwiązanie, dzięki któremu możemy otrzymać najwyższą jakość w doskonałej cenie, oraz efektywne i eleganckie wykończenie wnętrza, czyli takie, na jakim nam zależy. Sufit nie musi być biały i bez wyrazu, bowiem sztukateria jest w stanie nadać mu zupełnie inny wygląd. Najważniejszą zasadą jest to, aby dopasować konkretny model gzymsu do całości pomieszczenia tak, by móc z tego stworzyć jednolitą całość, a nie dwie przeciwstawne sobie wizje. Nasze miejsce powinno być w pełni do nas dopasowane i dostosowane. Jeśli więc chcemy w pełni stworzyć magiczne, idealne dla nas miejsce, zaaranżujmy je tak, by w pełni nam ono odpowiadało.

   Listwy ścienne Orac Decor - wykończenie przestrzeni

   Kiedy na podłodze położyliśmy już wybrane przez nas panele lub płytki, kiedy ściany zyskały swój kolor- przychodzi czas na zakup mebli i wykonanie wszelkich niezbędnych wykończeń. Jedną z propozycji są listwy ścienne Orac Decor, dzięki którym można wykończyć ściany i jednocześnie stworzyć taką przestrzeń, dzięki której całość będzie prezentowała się naprawdę doskonale. Dzięki listwom polimerowym, choć stanowią tylko dodatek- całość prezentuje się naprawdę wybornie. Jakie inne rozwiązanie może dodatkowo wykończyć w ciekawy sposób daną przestrzeń? Na pewno bardzo dużym powodzeniem cieszą się panele ścienne Orac Decor, które można powiesić na ścianie i stworzą one nietuzinkowy efekt wizualny. Dziś nie trzeba kupować niemodnych już obrazów, ale postawić na taką właśnie nowoczesną formę udekorowania naszych czterech ścian. Wystarczy wybrać stosowny model i wkomponować go odpowiednio w konkretnym miejscu naszego domu, mieszkania, biura czy też gabinetu.

  • Sztukateria Mardom Decor

   W świecie dekoracji wnętrz, Mardom Decor to marka będąca synonimem ekskluzywnej sztukaterii wewnętrznej. Celem przyświecającym powołaniu marki do życia, była chęć zaspokojenia potrzeb – projektantów, dekoratorów, wykonawców oraz klientów jednostkowych, na unikalne, zindywidualizowane rozwiązania, wyróżniające się nie tylko oryginalną stylistyką, ale także wyjątkową jakością i precyzją wykonania. W działalności firmy głęboko zakorzeniona jest świadomość, że tworzone przez nią produkty służą przede wszystkim urozmaiceniu i ozdobieniu urządzanych przestrzeni. Oprócz dekoracyjnego wyglądu i wyszukanej estetyki sztukaterii Marcom Decor, marka oferuje coś jeszcze – doskonałą jakość, która tyczy się zarówno idealnego wykończenia każdego produktu, jak i jego niezwykłej trwałości. Sztukateria Mardom Decor to bogata oferta rozwiązań, dzięki którym możesz stworzyć w swoim domu niezwykle eleganckie i harmonijne wnętrze. Mnogość produktów, ich wariantów i konwencji sprawia, że możliwe jest dostosowanie sztukaterii wewnętrznej do pomieszczeń i projektów o bardzo rozległej stylistyce. W portfolio produktów znajdziesz wiele inspiracji, które pozwolą na przeprowadzenie wysmakowanej metamorfozy każdego wnętrza. Dzięki produktom Mardom Decor możesz odmienić wygląd ścian czy sufitu, podnosząc tym samym estetykę całego pomieszczenia. Wśród sztukaterii Mardom znajdziesz rozety oraz kopuły, które choć dedykowane są przede wszystkim dekoracjom sufitowym, doskonale prezentują się także na gładkich powierzchniach ścian. Jeśli z kolei marzą Ci się wnętrza w iście królewskim stylu, w ofercie marki znajdziesz także mnóstwo atrakcyjnych modeli kolumn oraz półkolumn Mardom Decor, które w niebanalny sposób przełamują urządzaną przestrzeń i nadają jej wysublimowanego charakteru. Ofertę firmy tworzy także szeroka paleta listew przypodłogowych oraz narożników do nich, które oprócz wymiaru estetycznego, pozwalają również na ukrycie pęknięć na łączeniach ścian z podłogą, czy też plączących się po domu kabli. Innym, ciekawym rozwiązaniem, są listwy oświetleniowe, które w zależności od miejsca montażu, subtelnie rozświetlają pomieszczenie, tworząc wyjątkową atmosferę. Jeśli sądzisz, że ekskluzywny produkt oznacza piętrzące się trudności przy montażu, jesteś w błędzie. Sztukateria wewnętrzna Mardom Decor to kompletny zbiór produktów, nadających się do samodzielnego montażu. Jedynym warunkiem dyktowanym przez producenta, jest zastosowanie przy montażu specjalnych klejów – Mardom Decor Fix Pro oraz Mardom Decor Fix Extra. W sklepie Efekciarnia.pl znajda Państwo wszystkie produkty marki Mardom Decor.

   Mardom Decor - marka, która wyznacza trendy w modzie wnętrzarskiej

   Moda wnętrzarska cieszy się bardzo dużym powodzeniem, pokazując coraz to nowe możliwości aranżacji mieszkań. Z całą pewnością, jeśli w grę wchodzi jakość, piękno, trwałość, a do tego niebywały efekt na lata, to Mardom Decor jest marką, której w tym segmencie produktów na pewno warto zaufać. Tworzy ona rozwiązania, które wyznaczają najlepsze trendy w modzie wnętrzarskiej. Różnorodność sprawia, że każdy może wybrać coś dla siebie. Produkty wychodzące „spod skrzydeł” tej marki, to przede wszystkim możliwości realizacji różnego rodzaju projektów dekoratorskich, które dają niewyczerpane pokłady kreatywności na każdym poziomie. Z tą marką przestrzeń nie może być nudna, monotonna i klasyczna. Ona wciąż pokazuje, że można się bawić modą wnętrzarską, oraz jak w przypadku np. mody odzieżowej, że liczy się różnorodność w dekorowaniu przestrzeni. Wybierając dobrej jakości produkty, które wyznaczają nasz styl i pozwalają nam w pełni cieszyć się pięknem wokół nas, na pewno Mardom Decor to wybór w dziesiątkę, który jest w stanie zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

   Sztukateria Mardom Decor - rewelacyjne ozdoby dla przestrzeni

   Każdy lubi piękno i każdy stawia na takie rozwiązania, które pozwalają mu żyć w niepowtarzalnej przestrzeni- jedynej w swoim rodzaju, doskonałej pod każdym względem, wymarzonej w najdrobniejszym nawet szczególe. Z całą pewnością sztukateria Mardom Decor to takie rozwiązania, dzięki którym można w bardzo ciekawy sposób przyozdobić każdy rodzaj pomieszczenia. Tego typu ozdoby nadają się zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i do wnętrz sklepowych, oraz do ekskluzywnych gabinetów i biur. Dzięki wyborowi takich rozwiązań, jakie znajdują się w ofercie marki Mardom Decor, wygląd danej przestrzeni może sprawić, że nabierze ona zupełnie nowego charakteru. Dziś modą wnętrzarską możemy bawić się na różnorodne sposoby. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że poprzez małe, drobne elementy, nie zaś przez duże zmiany i spore wydatki, możemy tworzyć wszystko, na co tylko mamy ochotę. I to właśnie jest w tym wszystkim najbardziej urzekające.

   Różnorodność produktów Mardom Decor

   Jeśli decydujemy się na konkretny produkt, jeśli wybieramy daną markę, jeśli chcemy postawić na konkretny styl, to bez wątpienia produkty Mardom Decor to bardzo dobry wybór dla wszystkich użytkowników pięknej przestrzeni. Co można więc zakupić? Dużą popularnością cieszą się gzymsy Mardom Decor, dzięki którym można w bardzo łatwy sposób ozdobić przestrzeń między sufitem, a ścianą, nie tylko dodając tutaj element dekoracyjny, ale również i maskujący krzywizny na ścianach. Listwy sufitowe Mardom Decor to produkty dzięki którym istnieje szansa na stworzenie przestrzeni wyjątkowej, jedynej w swoim rodzaju, takiej, która małym nakładem pracy daje naprawdę wyśmienite efekty. Co jeszcze zagwarantuje nam ta marka? Bardzo dużą popularnością cieszą się panele ścienne Mardom Decor, które stanowią nowoczesną alternatywę dla obrazów na ścianach. Dzięki nim każda ściana może nabrać zupełnie nowego wyglądu, a dzięki oryginalności i pomysłowości- nietypowego charakteru.

  • Sztukateria Creativa

   Sztukateria wewnętrzna Creativa to gama atrakcyjnych rozwiązań, oferowanych przez polskiego producenta – firmę Cezar. Pozwalają one na przeprowadzenie całkowitej metamorfozy wnętrza domu lub biura. Sztukateria Creativa skupia wszystkie elementy niezbędne do skomponowania kompletnego wystroju, w wyszukanym stylu. W naszym sklepie Efekciarnia.pl znajdziesz więc dekoracje sufitowe Creativa, ścienne, a także elementy do obudowy drzwi i okien oraz drobne detale dekoracyjne, jak np. nisze czy ornamenty. Sztukateria Creativa to również bogata gama listew przypodłogowych. Sztukaterie Creativa to bez wątpienia produkty szyte na miarę obecnych czasów, a więc także – lub przede wszystkim – na miarę potrzeb Klientów o nietuzinkowym guście, którzy chętnie zapoznają się z nowościami Efekciarni.pl. Każda ze sztukaterii Creativa jest inna. Różnią się one między sobą przede wszystkim designem, który czerpie zarówno ze współczesnych, jak i klasycznych trendów. Nieobca jest marce również poważna elegancja bazująca na bujnej ornamentacji. Dzięki mnogości stylów, faktur i rozmiarów, nasi Klienci znajdują dokładnie to, czego szukają. Chociaż wzory sztukaterii się nie powtarzają, to jednak jeden element zawsze pozostaje niezmieniony. Przy wykonywaniu każdego z produktów sztukateryjnych Creativa, wykorzystywana jest jednakowa technologia produkcji, w której podstawowym materiałem jest wysokiej twardości tworzywo poliuretanowe. Gwarantuje ono dużą odporność sztukaterii na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci. Ponadto, taka technologia wytwarzania zdecydowanie ułatwia montaż, niewymagający zastosowania specjalistycznych narzędzi, śrub, gwoździ, ani zszywek. Jedyne czego będziesz potrzebować, to profesjonalny klej do sztukaterii Creativa, który znajdziesz w dziale Akcesoria.

   Sztukateria Creativa - coś dla każdego

   Każdy człowiek jest inny i ma odmienne gusta. Taka różnorodność jest bardzo potrzebna, ponieważ dzięki niej można uniknąć nudy i monotonii w wielu dziedzinach życia. Niewątpliwie, ta zmienność jest bardzo widoczna w architekturze wnętrz. Każda aranżacja ma w sobie coś unikatowego i indywidualnego. Ogromne znaczenie mają detale, ponieważ to właśnie one, na odpowiednim tle, tworzą harmonijną i spójną całość. Dlatego też, na rynku dostępne są liczne dekoracje, które mogą zaspokoić pragnienia wszystkich ludzi, niezależnie od ich upodobań. Często wykończone mieszkanie potrzebuje przysłowiowej „kropki nad i”, czy jak ktoś woli- „wisienki na torcie”. Bezapelacyjnie, takimi wisienkami są produkty z linii Creativa, firmy Cezar, czyli wszelkiego rodzaju sztukateria.

   Wszystko dla szukających stylu

   Firma Efekciarnia.pl, oferuje swoim klientom rozliczne propozycje firmy Cezar. Sztukateria Creativa, to nie tylko klasyczne elementy, takie jak listwy przypodłogowe lub sufitowe, ale także nietuzinkowe dodatki, na przykład listwy ścienne Creativa, dekoracje drzwi, okien, wsporniki, ornamenty, czy też nisze. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli planujesz zmianę aranżacji wystroju wnętrza, niezależnie od tego, czy jest ono w stylu nowoczesnym, przestronnym i jasnym, czy bardziej klasycznym, z elementami retro, a także pałacowym, czy industrialnym. Propozycje z linii Creativa, są unikatowym rozwiązaniem, które pozwala na uzyskanie maksimum stylu w prosty i nieinwazyjny sposób. Obudowy drzwi i okien, to doskonały produkt, który doda wnętrzom charakteru i przyciągnie wzrok. Natomiast elementy dekoracyjne, to coś, co zaspokoi potrzebę luksusu i elegancji. Wszystkie produkty, w tym także panele ścienne Creativa, można w dowolny sposób konfigurować. Indywidualne połączenia sprawią, że pomieszczenie stanie się bardzo klimatyczne i wyróżni się na tle surowych, katalogowych przestrzeni.

   Elegancja, jakość i precyzja

   Zdecydowanym wyznacznikiem wyboru sztukaterii Creativa, jest jej wysoka jakość, dokładność wykonania i estetyka. Wszystkie listwy, dekoracje, czy gzymsy Creativa, są wykonane z polistyrenu, co ma niebagatelne znaczenie, jeśli chodzi o ich trwałość. Produkty są niezwykle wytrzymałe, mają wysoką odporność na wilgoć i są bardzo lekkie. Jest to wygodne i praktyczne dla osób, które chcą je samodzielnie montować. Montaż nie sprawi żadnych problemów, ponieważ nie wymaga dużych umiejętności. Listwy i elementy dekoracyjne umieszcza się na ścianie przy pomocy specjalnego kleju, co pozwala uniknąć wiercenia w ścianie i niepotrzebnych uszkodzeń, oraz zabrudzeń. Oczywiście, każdy z nas ma inny gust, więc zróżnicowane modele można dodatkowo odmienić poprzez ich przemalowanie. Jest to możliwe, ponieważ sztukateria, jest specjalnie zagruntowana i przystosowana do takich modyfikacji. Panele i listwy, oferowane przez polską firmę, przedstawiają bardzo strojny styl z mocnymi ornamentami, ale także klasyczny, stonowany i nowoczesny, z gładką strukturą i delikatną linią. Nieważne, na jaki produkt się postawi, można być pewnym, że będzie on wykonany precyzyjnie i bardzo starannie. Stawiając na detale we wnętrzach, trzeba zwrócić na to uwagę, ponieważ tylko dobrej jakości produkt, będzie w stanie wznieść aranżację na wyższy poziom.

  • Sztukateria NMC

   Firma NMC została założona w Belgii, w 1950 r., przez Gerta Noëla. Od samego początku, NMC dążyło do tego, aby jako producent być otwartym na potrzeby klientów oraz zmieniający się rynek. Z tego też względu firma nauczyła się wykorzystywać nadarzające się okazje. Producent nigdy też nie stronił od odważnych i nowatorskich rozwiązań. To właśnie dzięki postępowemu i elastycznemu podejściu, NMC posiada na swoim koncie wiele sukcesów z dziedziny technologii. Dla producenta istotne znaczenie ma jakość wytwarzanych produktów, przy jednoczesnym zastosowaniu zaawansowanej technologii, które w duecie wyznaczają międzynarodowe trendy oraz standardy. Działalność firmy opiera się na projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości asortymentu, wykonanego z pianki syntetycznej. Firma NMC udowadnia, że pianka jest tworzywem wyjątkowo uniwersalnym, znajdującym szerokie zastosowanie, a także spełniającym najwyższe wymagania techniczne. To wyjątkowo wytrzymałe i plastyczne tworzywo, doskonale sprawdza się w architekturze wnętrz i elewacji, izolacji, w przemyśle oraz projektowaniu opakowań, a nawet w sporcie i rekreacji. Sztukaterię NMC tworzą stylowe produkty, wykonane niezwykle estetycznie, dedykowane klientom o wyszukanym guście. Wśród nich znajdują się elementy stylizowane na dawną nutę, ale także te wyjątkowo współczesne. Sztukateria NMC to szeroka gama ciekawych rozwiązań, wśród których znajdują się: listwy przypodłogowe, profile, kolumny, listwy ścienne oraz rozety. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby klientów, stworzono kilka kolekcji, które skupiają kompletne grupy produktów, co pozwala urządzić spójne wnętrze, o ściśle określonej stylistyce. Pośród kolekcji sztukaterii NMC, na szczególną uwagę zasługują: kolekcja Nomastyl, kolekcja Arstyl oraz kolekcja Wallstyl. Listwy przypodłogowe NMC to doskonałe rozwiązanie, będące jednocześnie nie tylko ozdobą, ale także dużym udogodnieniem. Pozwalają one na zakrycie pęknięć na styku ścian i podłogi, a także maskują nieestetycznie wyglądające kable. Mnogość wzorów listew przypodłogowych NMC, umożliwia wybór najlepszego rozwiązania, doskonale współgrającego z estetyką urządzanego wnętrza. Decydując się na ten rodzaj sztukaterii, warto także wziąć pod uwagę inne produkty. Profile NMC to produkty niezwykle funkcjonalne. Wśród nich znajduje się szeroka paleta profili sufitowych, jak i profili oświetleniowych. Montaż tego rodzaju elementów dekoracyjnych, to prosty zabieg, pozwalający na urozmaicenie estetyki wnętrza w bardzo krótkim czasie. Profile NMC to wyjątkowo trwałe produkty, nadające się do malowania oraz samodzielnego montażu. Pokrewnym do profili rozwiązaniem są listwy ścienne NMC, które mogą być montowane w rozmaity sposób, co pozwala zrealizować ciekawe aranżacje, o zindywidualizowanym charakterze. Dostępne są zarówno proste modele, o stonowanej estetyce, jak i wzory ornamentalne, nawiązujące do minionych stuleci. Profile ścienne NMC to doskonały sposób na ożywienie jednolitych, gładkich ścian, który ponadto mocno akcentuje estetykę wnętrza. Sztukateria NMC to także szeroki wybór rozet. To precyzyjnie wykonane dekoracje, w rozmaitych rozmiarach oraz stylach. Rozety NMC to wyrafinowany element dekoracyjny, dedykowany osobom o wysublimowanym guście, lubiącym niestandardowe detale. Mogą być one montowane na ścianie w formie ozdoby, jak i stanowić atrakcyjną oprawę dla oświetlenia. W portfolio produktów NMC, znajdują się również interesujące modele kolumn oraz półkolumn. Są to sztukaterie, które z powodzeniem pełnią dwojaką rolę – elementu dekoracyjnego oraz nośnego. Zaletą kolumn NMC jest także możliwość ich montażu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. To wyjątkowo trwałe elementy, nadające się do samodzielnego montażu. Kolumny NMC można także wielokrotnie malować, dzięki czemu jest możliwe nie tylko odświeżenie ich wyglądu, ale również całkowita jego przemiana. Jeżeli ten producent nie posiada w swoim ofercie produktów, których szukasz sprawdź resztę naszego asortymentu sztukaterii wewnętrznej.

   Propozycje dekoracyjne od firmy NMC

   Obecnie, w branży architektonicznej, coraz częściej sięga się po wszelkiego rodzaju sztukaterie. Jest to prosty, szybki i niezwykle oryginalny sposób na odświeżenie wnętrz i nadanie im niecodziennego klimatu. Oczywiście, firmy zajmujące się produkcją tego typu dekoracji, kierują się nowoczesnym designem i trendami, które są obecnie na czasie. Wśród liderów w branży, można wyróżnić markę NMC, która od lat stara się stworzyć produkty, które sprostają wymaganiom wszystkich klientów. Sztukateria NMC, to symbol niezawodności, piękna i precyzji wykonania.

   Kompletny zestaw dla każdego

   Sklep internetowy Efekciarnia.pl, oferuje swoim odwiedzającym szeroką gamę produktów firmy NMC. Każdy może wybrać listwy, panele- zgodne z jego upodobaniami i gustem. Marka wypuściła kilka linii, odmiennych pod względem wizualnym. Aranżacja wnętrz może zyskać nowy i zjawiskowy charakter, dzięki takim propozycjom jak: panele ścienne NMC, listwy podłogowe, rozety, czy kolumny. Zależnie od typu pomieszczenia, można zdecydować się na różnego rodzaju panele oświetleniowe, które są niezwykle innowacyjnym i nietuzinkowym produktem tej marki. Sztukateria występuje w wielu wariantach. Dla osób, lubiących mocne wzornictwo i odważne eksperymenty aranżacyjne, dostępne są produkty ozdobione ornamentami. Natomiast dla fanów minimalistycznych dodatków i dla wszystkich, którzy lubią skromność i subtelność w pomieszczeniach, idealnym rozwiązaniem, będą gzymsy NMC gładkie. Nowoczesne surowe linie, z roku na rok zyskują swoich wyznawców, dlatego też, firma rozszerza swoje portfolio, o tego typu zdobienia. Różnorodne rozmiary, grubości, wysokości i formy, to ogromny atut wszystkich produktów spod ręki NMC.

   Projektowane, aby służyć latami

   Dekoracja powinna spełniać określone warunki. Przede wszystkim, powinna być estetyczna, dopracowana w każdym detalu i efektowna. Jednakże, nie są to jedynie wytyczne dobrego produktu aranżacyjnego. Oprócz powyższych cech, bardzo istotna jest także jakość i wytrzymałość. Niestety, wiele firm zapomina o tym ważnym aspekcie. Producent NMC, zwraca uwagę na wszystkie szczegóły, w związku z tym jego propozycje są estetyczne, funkcjonalne i trwałe. Listwy ścienne NMC, oraz pozostałe elementy sztukaterii, są wykonane ze specjalnych polimerów. Poliuretanowe struktury są odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie straszna im wilgoć, ani zadrapania. Wszystko to sprawia, że jest to propozycja, która może zdobić wnętrze latami. Ponadto, producent daje kupującemu ogromne pole do własnych modyfikacji profili. Technologia, którą wykorzystuje, pozwala na dowolne docinanie sztukaterii, oraz jej malowanie na preferowany kolor. Powłoka jest odpowiednio przygotowana, co ułatwia wchłanianie farby.

   Dziecinnie prosty montaż

   Dla wszystkich osób, decydujących się na samodzielne wykończenie wnętrz, marka NMC ma bardzo dobrą wiadomość. Wszystkie listwy, gzymsy i kolumny, a także inne elementy dekoracyjne, można samemu zamontować. Jest to działanie bardzo proste i nie wymagające specjalnych umiejętności. Wystarczy zastosować dedykowany klej i kierować się przejrzystą i nieskomplikowaną instrukcją.

  • Sztukateria Dunin

   Jednym ze sposobów na stworzenie pięknego wnętrza jest ubranie go w elegancką sztukaterię Dunin. W ofercie sklepu Efekciarnia.pl znajdziesz wiele rozwiązań tego typu, różniących się designem i sposobem wykonania. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu dokładnie to, co Cię zadowoli. Wśród współpracujących z nami marek znalazła się m.in. polska firma Dunin, będąca producentem sztukaterii wewnętrznej. Pokaźna gama sztukaterii Dunin obejmuje dekoracje sufitowe – listwy sufitowe Dunin oraz rozety, dekoracje ścienne Dunin – listwy ścienne Dunin, elementy do zabudowy drzwi, pilastry, nisze, a ponadto szeroki wybór listew przypodłogowych. Do produkcji sztukaterii wewnętrznej Dunin wykorzystywany jest Polystar. Jest to tworzywo składające się z mieszaniny polimerów, odznaczające się niezwykle praktycznymi właściwościami. Sztukateria wewnętrzna Dunin zawdzięcza temu tworzywu niezwykłą lekkość oraz elastyczność. Są to cechy szczególnie przydatne w trakcie montażu, który wymaga jedynie zastosowania specjalistycznych spoiw – kleju WS Fixer oraz fugi WS Joiner. Ponadto, elementy sztukateryjne tej marki są bardzo twarde, co z kolei gwarantuje im dużą odporność na uszkodzenia. Tworzywo nadaje się do wielokrotnego malowania, przez co utrzymanie nieskazitelnego wyglądu sztukaterii wewnętrznej Dunin nie sprawi Ci kłopotu. Niezwykle praktyczną cechą jest również wodoodporność Polystaru, dzięki której wybrana przez Ciebie sztukateria wewnętrzna Dunin może być zamontowana także w Twojej łazience. Mnogość wzorów pozwala, każdemu znaleźć to czego szuka, producent zadbał także o to żeby jego produkty spełniły każde wymagania jeśli chodzi o styl, mamy wzory minimalistyczne, klasyczne, ornamentalne oraz nowoczesne.

  • Sztukateria Dziurskip

   Sztukateria Dziurskip to bardzo szeroka oferta najróżniejszych produktów do wykańczania wnętrz. Cechują się one wykonaniem z MDF o wysokiej gęstości, dzięki czemu cechuje je wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Listwy Dziurskip są ponadto bardzo funkcjonalne – są łatwe w obróbce (a dzięki dostępności np. listew narożnikowych, przygotowanych od razu do montażu w rogach pomieszczenia), obróbka ta jest ograniczona do absolutnego minimum. Co więcej, sztukateria Dziurskip to bogactwo wyjątkowych wzorów, które pięknie ozdobią wnętrza utrzymane w najróżniejszym stylu. W ofercie znajdują się zarówno listwy bardzo nowoczesne jak i bardziej klasyczne propozycje oraz całe spektrum najróżniejszych produktów umiejscowionych gdzieś pośrodku, łączących te dwie skrajności. Listwy Dziurskip będą więc fantastycznym wyborem dla osób ceniących sobie wysoką jakość, funkcjonalność oraz design. Sprawdzą się zarówno na ścianach, np. przy tworzeniu lamperii, ramek itp., lub na podłogach jako cokół łączący podłogę ze ścianami, czy też w postaci estetycznego maskowania prowadnic karniszowych (listwy karniszowe). Nie ulega wątpliwości, że sztukateria Dziurskip to świetna propozycja, którą warto się zainteresować, jeśli jest się akurat na etapie projektowania wnętrza domu bądź mieszkania, lub też jest się już w fazie realizacji. Listwy Dziurskip dzięki swoim cechom gwarantują satysfakcję z dokonanego zakupu.

   Wybierz produkty