Blue Marmalade

Wyjątkowo atrakcyjną propozycję rozwiązań oświetleniowych wysunęła firma Blue Marmalade – brytyjski producent nowoczesnych lamp wytwarzanych z materiałów pochodzących z odzysku, nadających się do dalszego recyklingu. Te innowacyjne produkty są szyte na miarę naszych czasów przez Toma i Trenta. Są oni zarówno projektantami jak i wytwórcami lamp B...

Wyjątkowo atrakcyjną propozycję rozwiązań oświetleniowych wysunęła firma Blue Marmalade – brytyjski producent nowoczesnych lamp wytwarzanych z materiałów pochodzących z odzysku, nadających się do dalszego recyklingu. Te innowacyjne produkty są szyte na miarę naszych czasów przez Toma i Trenta. Są oni zarówno projektantami jak i wytwórcami lamp Blue Marmalade. Dla marki niezwykle istotna jest dbałość o środowisko. Dotyczy ona nie tylko wykorzystywania materiałów pochodzących z recyklingu i nadających się do dalszego przetwarzania. Cały proces produkcji oraz dystrybucji lamp Blue Marmalade został przemyślany w taki sposób, żeby angażował jak najmniejszą ilość energii oraz redukował do minimum emisję dwutlenku węgla. Ponadto, w trakcie powstawania designerskich lamp Blue Marmalade nie są wytwarzane jakiekolwiek szkodliwe dla środowiska odpady, a każdy nowo powstały produkt wyposażony jest w energooszczędną żarówkę. Także przez wzgląd na środowisko, lampy Blue Marmalade docierają do klientów Efekciarni.pl w postaci rozłożonej. Opakowanie opatrzone jest napisami wykonanymi techniką druku wodnego. W środku znajdują się wszystkie części składowe lampy oraz przejrzysta instrukcja obsługi. Lampy Blue Marmalade dają jasny dowód na to, że raz wytworzony produkt może zyskać nowe życie w postaci nowego produktu. Tutaj każdy koniec jest początkiem. Bez względu na to, którą lampę Blue Marmalade wybierzesz, w momencie kiedy Ci się znudzi lub zużyje, może ona zostać w pełni przetworzona w całkiem nowy przedmiot.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Wiszące

  Wiszące lampy Blue Marmalade to propozycja skierowana do postępowych aranżacji, projektowanych przez miłośników przyrody. Zastanawiasz się dlaczego? Designerskie lampy wiszące Blue Marmalade powstają w Wielkiej Brytanii pod pilnym okiem Toma i Trenta. Główna myśl, która przyświeca zarówno procesowi kreacji, jak i produkcji to ekologia. Wszystkie produkty marki wykonywane są z materiałów pochodzących z recyklingu, nadających się do dalszego przetwarzania. Dlatego też każda designerska lampa Blue Marmalade kiedy się zużyje, zniszczy lub po prostu znudzi, może dać życie nowym produktom. Tutaj każdy koniec jest początkiem. Ponadto, aby zminimalizować emisję szkodliwych substancji oraz powstawanie odpadów zagrażających środowisku zadbano o jeszcze kilka aspektów. Każda z lamp Blue Marmalade wysyłana jest do klienta Efekciarnia.pl w postaci rozłożonej, w ekologicznym pudełku opisanym drukiem wodnym. Każda też zaprojektowana została w taki sposób, żebyś bez problemu poradził sobie z jej złożeniem. W pudełku znajdziesz wszystkie elementy lampy łącznie z energooszczędną żarówką oraz przejrzystą instrukcją montażu. Zmniejszenie gabarytów przesyłki to nie tylko korzyść dla naszego środowiska, ale również okazja do świetnej zabawy dla Ciebie. Składając lampę własnoręcznie dokładasz do niej swoją część – swoją pracę. Ta lampa to od tej chwili także Twoje dzieło.

 • Ścienne

  Brytyjski producent nowoczesnych lamp Blue Marmalade nie specjalizuje się raczej w wytwarzaniu lamp ściennych. Jak do tej pory wyjątkiem jest model Moosetache Blue Marmalade. To przewrotna propozycja kinkietu, będąca zabawną, współczesną interpretacją łowieckiego trofeum. Ten wyjątkowy projekt lampy ściennej Blue Marmalade jest efektem pracy Toma i Trenta – założycieli firmy. Lampa mająca postać głowy łosia została w całości wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, nadających się do dalszego przetwarzania. To niezwykle istotny wymóg, który spełniają wszystkie designerskie lampy Blue Marmalade. Zarówno przy projektowaniu produktów, jak i w procesie ich wytwarzania kluczowe znaczenie pełni dbałość o środowisko. Z tego względu zadbano również o redukcję emisji dwutlenku węgla oraz ekologiczne opakowanie. Nawet tak duże egzemplarze jak lampa ścienna Blue Marmalade Moosetache docierają do klientów Efekciarni.pl w postaci rozłożonej. Wszystkie produkty marki dotykają zasad origami i dlatego ich złożenie nie będzie wymagało od Ciebie użycia kleju czy jakichkolwiek narzędzi. W pudełku, oprócz wszystkich elementów lampy ściennej Blue Marmalade Moosetache, znajdziesz więc także instrukcję obsługi. Mając na uwadze troskę o środowisko w każdym aspekcie, producent wyposażył także każdą ze swoich lamp w energooszczędną żarówkę.

 • Stojące

  Lampy stojące Blue Marmalade to jedne z ciekawszych modeli dostępnych na rynku. Już sama marka zasługuje na uwagę, nie tylko ze względu na pomysłowy i efektowny design, ale także znaczną troskę o środowisko. Te dwa parametry zdecydowanie wyróżniają markę Blue Marmalade na tle konkurencji i tym samym przeważają na zwiększonej sympatii klientów. Lampy stojące Blue Marmalade to przede wszystkim kultowy model Hollow. Ta niewielkich rozmiarów lampa ma kształt kwadratu o boku długości ok. 30 cm. Złączone ze sobą dwie warstwy kolorowego tworzywa osłaniają energooszczędną żarówkę. Lampa stojąca Blue Marmalade Hollow dostępna jest w pokaźnej gamie kolorów i pewnie dlatego każdy znajduje tu idealny model dla siebie. Ich zabawna, nietuzinkowa forma sprowadza się także do tego, że wybrana przez Ciebie lampa Blue Marmalade Hollow nie ogranicza się tylko do pozycji stojącej. Możesz ją położyć lub powiesić, a wydostające się z niej światło będzie równie intensywne i nastrojowe zarazem. Wszystkie lampy stojące Blue Marmalade wykonywane są z materiałów z recyklingu, nadających się do dalszego przetwarzania. W procesie produkcji nie powstają żadne szkodliwe dla środowiska odpady, a emisja dwutlenku węgla zredukowana jest do minimum. Co więcej, każda z lamp Blue Marmalade, dostarczana jest do klientów Efekciarni.pl w postaci rozłożonej. Składając ją własnoręcznie będziesz częściowo uczestniczył w powstawaniu tego wyjątkowego przedmiotu. To, co szczególnie urzeka w lampach stojących Blue Marmalade to fakt, że każdy egzemplarz, kiedy się już zużyje, zniszczy lub po prostu znudzi, może narodzić się na nowo w postaci kolejnego produktu. Powiedzenie, że „każdy koniec jest początkiem”, w przypadku lamp Blue Marmalade ma znaczenie dosłowne.

  Wybierz produkty