Dekoracje sufitowe Dunin

Jeśli martwi Cię nierówny sufit lub po prostu marzą Ci się dekoracje, które będziesz mógł podziwiać z pozycji leżącej, zapoznaj się z ofertą sztukaterii sufitowej Dunin. Pokaźna gama atrakcyjnych rozwiązań zawiera mnóstwo modeli listew sufitowych Dunin, a także stylowych i efektownych rozet Dunin. Sztukateria sufitowa Dunin wykonana jest z wysok...

Jeśli martwi Cię nierówny sufit lub po prostu marzą Ci się dekoracje, które będziesz mógł podziwiać z pozycji leżącej, zapoznaj się z ofertą sztukaterii sufitowej Dunin. Pokaźna gama atrakcyjnych rozwiązań zawiera mnóstwo modeli listew sufitowych Dunin, a także stylowych i efektownych rozet Dunin. Sztukateria sufitowa Dunin wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – Polystaru, będącego utwardzonym poliuretanem. Dzięki temu, zarówno listwy sufitowe Dunin, jaki rozety Dunin są wytrzymałe, a także odporne na wilgoć. Co ważne, taka technologia produkcji listew przysufitowych Dunin oraz rozet Dunin sprawia, że są one niezwykle wdzięcznym i łatwym w obróbce materiałem. Polystar można dowolnie przycinać nie naruszając jego struktury i trwałości. Tworzywo nadaje się także do malowania, jeśli więc Twój projekt aranżacji wnętrza przewiduje kolorowe listwy sufitowe Dunin lub wielobarwne rozety Dunin – nie ma co do tego żadnych ograniczeń! Co ważne, listwy przysufitowe Dunin montowane są w ten sam sposób co rozety Dunin. Producent zaleca do tego specjalistyczny klej – WS Fixer, zapewniający trwałe wiązanie z powierzchnią. W przypadku listew sufitowych Dunin niezbędna jest również fuga WS Joiner, która jest bardziej elastyczna i dlatego doskonale nadaje się do wykonywania łączeń, idealnie je maskując.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Listwy sufitowe gładkie Dunin

  Projektowanie aranżacji wnętrza wymaga przemyślanych decyzji, zarówno w kwestii estetyki aranżacji, jak i jej funkcjonalności. Efekciarnia.pl to unikalne miejsce w wirtualnej przestrzeni, dostarczające oryginalnych i praktycznych rozwiązań do wyposażenia oraz dekoracji wnętrz. Dzięki nam możesz urządzić własne cztery kąty od podstaw aż po sufit. Nie ulega wątpliwości, że uporządkowana i estetyczna przestrzeń wprowadza ład i harmonię do życia codziennego, dlatego warto zorganizować ją tak, aby czuć się w niej jak najlepiej. Bez względu na to czy szukasz atrakcyjnych akcesoriów do domu czy do biura – jesteśmy przekonani, że u nas znajdziesz coś dla siebie. Listwy sufitowe Dunin to gama estetycznych rozwiązań dekoracyjnych, pozwalających na efektowne wykończenie wystroju wnętrza. Ich klasyczny design sprawia, że doskonale wpisują się one zarówno w tradycyjnie urządzone aranżacje, jak i te bardziej awangardowe, wymagające stonowanej oprawy. Listy sufitowe gładkie Dunin mogą być montowane bezpośrednio przy łączeniu ścian z sufitem lub nieco poniżej linii sufitu. Powstała w ten sposób szczelina doskonale nadaje się do wpuszczenia w nią oświetlenia LED. Istotne znaczenie w tego typu rozwiązaniu odgrywa fakt, iż listwy sufitowe gładkie Dunin nie przepuszczają światła. Co więcej, listwy sufitowe gładkie Dunin mogą być wielokrotnie malowane farbami do użytku wewnętrznego, przez co dostosowanie ich do wystroju danego wnętrza jest wyjątkowo niekłopotliwe. Listwy Dunin Listwy sufitowe gładkie Dunin wykonane są w całości z tworzywa Polystar, które gwarantuje im znaczną elastyczność oraz trwałość. Przez zastosowaną technologię produkcji, listwy sufitowe gładkie Dunin są także bardzo lekkie i nie przeciążają elewacji. Co więcej, Polystar zapewnia listwom wodoodporność, co czyni je niezwykle uniwersalnym dodatkiem, sprawdzającym się w aranżacji nie tylko salonu czy sypialni, ale również kuchni oraz łazienki. Producent zaleca montowanie listew przy pomocy specjalistycznych klejów, dostępnych w Efekciarnia.pl – WS Fixer oraz WS Joiner. W zależności od indywidualnych potrzeb aranżacyjnych, możesz dowolnie przycinać listwy sufitowe gładkie Dunin oraz wiercić w nich otwory. Wszelkie tego typu prace nie naruszają trwałości elementów i – co ważne – wymagają jedynie drobnego sprzętu, takiego jak piła o drobnym uzębieniu lub wyrzynarka. Przycięte listwy sufitowe Dunin należy wygładzić papierem ściernym. Gruntowanie czy wykonywanie zaprawek nie jest konieczne. Listwy sufitowe gładkie Dunin, już w procesie produkcji, zostały pokryte warstwą farby podkładowej, dzięki czemu od początku wszystkie elementy są gotowe do malowania.

 • Listwy sufitowe ornamenty Dunin

  Efekciarnia.pl to miejsce pełne inspiracji i gotowych rozwiązań aranżacyjnych do Twojego domu, biura lub jakiejkolwiek innej przestrzeni użytkowej. Jeśli nade wszystko cenisz sobie doskonały styl, któremu towarzyszy wysoka jakość – nie uciekaj, przygotowaliśmy dla Ciebie bowiem szeroką gamę produktów i jesteśmy pewni, że znajdziesz tu coś dla siebie. Usiądź wygodnie i klikaj do woli, a reszta już na naszej głowie! Zastanawiasz się co tu zrobić, żeby nadać wnętrzu szyku i elegancji, ale nie chcesz przedobrzyć? Znudził Ci się dotychczasowy wygląd ścian albo też po raz pierwszy mierzysz się z ich aranżacją? Prostym rozwiązaniem, wnoszącym do urządzanego wnętrza sporą dozę dobrego smaku, jest montaż listew sufitowych. Przy pomocy tego nieskomplikowanego zabiegu, możesz w krótkim czasie, samodzielnie, nadać jednobarwnym ścianom zupełnie nowego wyrazu. Efekciarnia.pl oferuje Ci zarówno listwy sufitowe gładkie, jak i listwy sufitowe z ornamentem Dunin. Pierwsze, sprawdzają się wyśmienicie jako estetyczne i skromne wykończenie rozbudowanej aranżacji. Drugie natomiast, ze względu na swój wyjątkowo dekoracyjny charakter, doskonale uzupełniają klasycznie urządzone przestrzenie. Listwy sufitowe z ornamentem Dunin to zbiór nietuzinkowych propozycji, adresowanych do zwolenników kanonu klasycznej elegancji. Dostępne modele posiadają zróżnicowane zdobienia. Listwy sufitowe z ornamentem Dunin opatrzone są zdobieniami wykorzystującymi finezyjne motywy roślinne, jak i antyczne wzornictwo, o geometrycznych kształtach. W zależności więc od potrzeb aranżacyjnych, z pewnością znajdziesz wśród nich model adekwatny do własnego wystroju. Listwy sufitowe z ornamentem Dunin posiadają szereg istotnych zalet. Oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, odznaczają się one również niezwykłą precyzją wykonania, przy zastosowaniu wysokiej jakości tworzywa – Polystaru. Jest to elastyczny, a zarazem twardy materiał, dzięki któremu listwy sufitowe z ornamentem Dunin są bardzo lekkie i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, Polystar jest tworzywem wodoodpornym, przez co listwy sufitowe z ornamentem Dunin z powodzeniem mogą być zamontowane nie tylko w salonie, ale również w łazience oraz kuchni. Zaletę stanowi także prostota ich montażu. Podstawowym zaleceniem producenta jest użycie specjalistycznego spoiwa – kleju WS Fixer oraz WS Joiner. Przyklejone do ściany elementy należy dociskać przez ok. 20 sekund.

 • Rozety Dunin

  Planując aranżację wnętrza nie sposób pominąć zagospodarowanie powierzchni sufitu. W naszym sklepie internetowym Efekciarnia.pl znajdziesz wiele rozwiązań tego typu, dzięki którym Twój sufit może stać się eleganckim zwieńczeniem wystroju wnętrza. Oferowane przez nas dekoracje sufitowe to produkty wysokiej klasy, adresowane do wymagających klientów, którzy cenią sobie nietuzinkowe i stylowe detale. Wśród dostępnych w naszym sklepie dekoracji sufitowych, warto zwrócić uwagę na rozety gładkie Dunin oraz rozety z ornamentem Dunin. Doskonale sprawdzają się one na rozległych powierzchniach sufitowych. Szczególnie warto wykorzystać takie rozwiązanie kiedy sufit posiada trudne do zamaskowania krzywizny lub pęknięcia. Warstwa ułożona z rozet gładkich Dunin skutecznie je zakryje i co więcej, nada całemu wnętrzu odświętnego wyglądu. Rozety gładkie Dunin mogą również stanowić piękną oprawę dla oświetlenia. Wystarczy przewiercić rozetę Dunin na środku, a następnie przełożyć przez otwór przewód i przykręcić żyrandol. Gładkie rozety Dunin posiadają skromne zdobienia w postaci żłobień, które w połączeniu ze sztucznym światłem żyrandola, zyskują bardziej przestrzenny wygląd. Jeśli poszukujesz naprawdę wyjątkowych dekoracji sufitowych, zapoznaj się z ofertą rozet z ornamentem Dunin. Na tle wszelkich elementów dekoracyjnych o podobnym przeznaczeniu, są to zdecydowanie produkty o najbardziej strojnym wyglądzie. Dostępnych jest kilka modeli rozet sufitowych z ornamentem Dunin, z których każda posiada inny rozmiar oraz wzór. Zdobienia na rozetach sufitowych Dunin wykorzystują przede wszystkim finezyjne, gęsto tkane motywy roślinne. Ich ułożenie w formie koła, w połączeniu z przestrzenną formą sprawia, że rozety z ornamentem Dunin stanowią bardzo wyrazistą ozdobę sufitu. Doskonałym urozmaiceniem jest połączenie rozet sufitowych Dunin z montażem oświetlenia, które dodatkowo eksponuje walory estetyczne dekoracji. Każda z rozet gładkich, jak i ornamentalnych Dunin wykonana jest z wysokiej twardości tworzywa – Polystaru. Odpowiednia kompozycja polimerów sprawia, że wszystkie rozety sufitowe Dunin są lekkie, elastyczne, i wytrzymałe. Można je dowolnie przycinać i wiercić w nich otwory, nie naruszając solidnej konstrukcji rozet Dunin. Każda z dekoracji sufitowych Dunin, już w procesie produkcji, pokryta jest podwójną warstwą farby podkładowej, co zdecydowanie ułatwia ich malowanie. Zaletę stanowi również prosty montaż rozet sufitowych Dunin. Wystarczy zastosować właściwy rodzaj, rekomendowanego przez producenta kleju – WS Fixer i WS Joiner, a następnie przez 20 sekund dociskać rozetę sufitową Dunin do powierzchni.

  Wybierz produkty