Zegary

Zamknij na chwilę oczy i postaraj się sobie wyobrazić wnętrze domu bez zegarów. Jeśli jesteś dobry w te klocki gołe ściany w moment pojawią się przed Twoimi oczami, ale po co w ogóle wyobrażać sobie coś takiego? Przecież dom pozbawiony zegarów jest niepraktyczny! I bynajmniej nie chodzi o to, żeby zegar znajdował się w każdej pustej przestrzeni,...

Zamknij na chwilę oczy i postaraj się sobie wyobrazić wnętrze domu bez zegarów. Jeśli jesteś dobry w te klocki gołe ściany w moment pojawią się przed Twoimi oczami, ale po co w ogóle wyobrażać sobie coś takiego? Przecież dom pozbawiony zegarów jest niepraktyczny! I bynajmniej nie chodzi o to, żeby zegar znajdował się w każdej pustej przestrzeni, ale chociaż w zasięgu wzroku. Dzięki takim markom jak Nextime czy Adler możesz wyposażyć swoje domowe zacisze nie tylko w praktyczny, ale także niezwykle atrakcyjny wizualnie przedmiot. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się zawrzeć w naszej ofercie właśnie tych dwóch producentów. Efekciarnia.pl to miejsce, które za główny cel obrało zaspokajanie zróżnicowanych gustów swoich klientów i stąd też tak diametralnie różne produkty wciąż poszerzają nasz asortyment. Marka Nextime posiada w swojej ofercie mnóstwo modeli zegarów nowoczesnych. Zdecydowanie największy wybór dotyczy zegarów ściennych. Nasza codzienna praca uparcie pokazuje nam, że każdy znajduje tu coś dla siebie. Różnorodność tych designerskich zegarów polega przede wszystkim na tym, że za ich unikalne projekty odpowiada więcej, niż jedna osoba. Owe rozproszenie powoduje, że zegary różnią się między sobą kształtem, kolorami, materiałami, z których je wykonano, ale przede wszystkim stylem. Zegary stojące tego producenta to z kolei gratka dla zwolenników wyrazistych dekoracji. Z reguły są to modele o większych gabarytach, które naprawdę nie sposób przeoczyć. Dla wielbicieli klasyki stworzono natomiast tradycyjne budziki z dwoma dzwonkami na górze. Ta sama grupa klientów, z pewnością zachwyci się także ofertą marki Adler. To drewniane, rzeźbione zegary, najczęściej wyposażone w mechanizm z wahadłem. Mnogość opcji wybarwienia korpusu zegara sprawia, że możesz idealnie dopasować jego wygląd do barwy mebli w danym pomieszczeniu.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 733 080 450

Podkategorie

  • Kategorie

    Każde wnętrze potrzebuje ostatniego szlifu, elementów, o których często nie myśli się na etapie projektu, a które de facto nadają mu wyrazu odwzorowującego charakter domowników. Jedną z takich dekoracji są zegary. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bardzo bogaty katalog najróżniejszych zegarów. Proponujemy zegary o niepowtarzalnej stylistyce, wykonane z najróżniejszych materiałów, stworzone z myślą o najróżniejszych kompozycjach. Zegary mogą być wykonane z naturalnego drewna, tworzyw sztucznych, metali, w tym aluminium, szkła i przybierać przeróżne barwy. Oferujemy zegary wiszące, zegary ścienne, zegary stojące, a także budziki, które mimo spełniania bardzo przykrych funkcji, nadal mogą cieszyć oko. Zegary te sprawiają, że życie w domu bądź mieszkaniu nie stoi w miejscu. Wszystkie produkty, które znajdą Państwo na naszej stronie wykonane są z najwyższą dbałością o najdrobniejsze detale oraz wyposażone są w sprawdzone, precyzyjne i długowieczne mechanizmy gwarantujące zawsze dokładną wiedzę na temat godziny, niezależnie od tego, czy są to zegary ścienne, budziki czy zegary stojące.

  • Producenci

    Zegary ścienne to bardzo ważny element wystroju wnętrz. Są one rzadko uwzględniane na etapie projektu, a stanowią przecież integralną część każdej aranżacji. Spogląda się na nie niemal cały czas, zwłaszcza przy obecnym bardzo dynamicznym trybie życia, warto więc zadbać, aby ich estetyka przyciągała i cieszyła oko. Zegary ścienne, które oferujemy to starannie wybrany katalog designerskich produktów, które zostały zaprojektowane tak, aby spełniały wymagania najróżniejszych użytkowników. Wśród nich znajdziemy zegary kolorowe, stonowane, wykonane z drewna, szkła, metalu, tworzyw, o tarczy z cyframi rzymskimi, przedstawiające godzinę za pomocą cyfr arabskich. Bardzo szeroka oferta pozwala dobrać zegar ścienny idealnie pasujący do kryteriów wymaganych przy konkretnej aranżacji. Dzięki nim pomieszczenie nabiera wyrazu, a domownicy mogą ich wyborem odzwierciedlić swój charakter i swój niepowtarzalny gust.

Wybierz produkty