Rasch Textil

W świecie aranżacji wnętrz niemiecka marka Rash Textil od kilkudziesięciu lat, niezmiennie, piastuje wysoką pozycję, ciesząc się uznaniem klientów, architektów wnętrz oraz designerów. Luksusowe kolekcje Rasch Textil to wzory autorstwa światowej klasy projektantów, będące odzwierciedleniem aktualnych trendów oraz ponadczasowych stylów. Rasch Text...

W świecie aranżacji wnętrz niemiecka marka Rash Textil od kilkudziesięciu lat, niezmiennie, piastuje wysoką pozycję, ciesząc się uznaniem klientów, architektów wnętrz oraz designerów. Luksusowe kolekcje Rasch Textil to wzory autorstwa światowej klasy projektantów, będące odzwierciedleniem aktualnych trendów oraz ponadczasowych stylów. Rasch Textil to ekskluzywne tapety ścienne, odznaczające się najwyższą jakością wykonania. Są one tkane z włókien doskonałego gatunku takich, jak: jedwab, wełna, len, bawełna, wiskoza oraz poliester. Wykonane są niezwykle precyzyjnie, przez co stanowią wyjątkowo atrakcyjną oprawę aranżowanego wnętrza. Wśród oferowanych kolekcji dostępne są zarówno niezwykle subtelne, mogące tworzyć harmonijne tło, jak i te bogato zdobione, będące ozdobą samą w sobie. Klasę marki Rasch Textil wyznaczają oznaczenia jakościowe, którymi opatrzony jest każdy pojawiający się model. Znak jakości RAL jest prostym dowodem na wysoki standard stosowanych surowców oraz właściwe ich wykorzystanie w procesie produkcji. Sygnatura CE zakorzeniona jest w prawie Unii Europejskiej i oznacza bezpieczeństwo, wykluczające utlenianie się substancji szkodliwych dla zdrowia. Marka Rasch Textil rozpoznawana jest na całym świecie. Tapety ścienne Rasch Textil to zdecydowanie najbardziej ekskluzywny asortyment tego typu, dostępny na rynku. Elegancki, wysublimowany design, bazujący na kombinacji zwartych splotów wielu włókien różnego rodzaju, to główne przyczyny, dla których po produkty Rasch Textil sięgają nie tylko wymagający klienci, ale również profesjonaliści, obcujący z aranżacją wnętrz na co dzień.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 733 080 450

Podkategorie

  • Solitaire

    Niewychodzącym z mody rozwiązaniem aranżacyjnym, podnoszącym zdecydowanie atrakcyjność dekorowanego pomieszczenia, jest montaż tapet ściennych. Dzięki niemu w krótkim czasie i w niezwykle prosty sposób możesz wnieść do wnętrza wyrafinowany i elegancki design. W tym celu warto sięgnąć po produkty wysokiej jakości, wykonane z najwyższej klasy materiałów, które – co więcej – nie sprawiają kłopotów w trakcie tapetowania. Rasch Textil to niemiecka marka produkująca od 1957 roku luksusowe tapety ścienne. W ciągu dziesięcioleci swojej działalności, wprowadziła na rynek tysiące zróżnicowanych wzorów, nierzadko pochodzących spod ręki światowej klasy projektantów. Wartości, które od początku przyświecały marce to przede wszystkim doskonała jakość, którą tworzą zastosowane materiały w połączeniu z solidnymi technikami nanoszenia wzorów. Dowodem świadczącym o precyzyjnym wykonaniu i trwałości tapet ściennych Rasch Textil, a także potwierdzającym ich ekologiczność, jest znak jakości RAL, którym opatrzony jest każdy poszczególny produkt. Na przestrzeni lat, marka Rasch Textil stworzyła mnóstwo unikalnych kolekcji, jedną z nich jest Rasch Solitaire. Gamę produktów Rasch Solitaire tworzą ekskluzywne tapety ścienne, wykonane ze splatanych się ze sobą włókien doskonałej jakości – wełny, jedwabiu, lnu, bawełny, poliestru oraz wiskozy. Tapety Rasch Solitaire różnią się między sobą nie tylko kolorystyką i wzornictwem. Kluczowym wyróżnikiem poszczególnych modeli, będącym jednocześnie głównym atutem tapet Rasch Solitaire jest ich unikalna, przyjemna w dotyku faktura, która dodatkowo eksponuje tkany wzór. Tekstylne tapety Rasch Solitaire perfekcyjnie prezentują się na ścianach, doskonale współgrając przy tym z pozostałymi tkaninami wykorzystanymi w aranżacji danego wnętrza. Elegancki i wyrafinowany design tapet Rasch Solitaire może stanowić zarówno główny atut aranżacji, jak jej wykwintne tło.

    Wybierz produkty