Filtry

Włączone filtry:
  Tworzywo
  Powierzchnia rolki

  Tapety

  Wystrój wnętrza polega na właściwym połączeniu ze sobą wielu rozmaitych elementów, w celu stworzenia pięknej oraz funkcjonalnej aranżacji. Finalnie służy on jednak temu, żeby w odpowiednio zaaranżowanym otoczeniu czuć się komfortowo. W tym znaczeniu komfort nie oznacza samej wygody, ale także – lub przede wszystkim – właściwe samopoczucie. Aby o...

  Wystrój wnętrza polega na właściwym połączeniu ze sobą wielu rozmaitych elementów, w celu stworzenia pięknej oraz funkcjonalnej aranżacji. Finalnie służy on jednak temu, żeby w odpowiednio zaaranżowanym otoczeniu czuć się komfortowo. W tym znaczeniu komfort nie oznacza samej wygody, ale także – lub przede wszystkim – właściwe samopoczucie. Aby osiągnąć ten cel nie sposób pominąć aranżację ścian. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo mnóstwo interesujących, nowoczesnych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się na tym etapie planowania wystroju. Doskonałym i niezwykle modnym rozwiązaniem designerskim, będącym sposobem na nadanie wnętrzom duszy, są tapety ścienne Rasch Textil. Tapety niezmiennie, od wielu lat, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Zaawansowana technologia produkcji oraz stale rozwijający się świat designu sprawiają, że tapety ścienne Rasch Textil to szeroka i wciąż powiększająca się oferta zróżnicowanych wzorów, nanoszonych różnymi technikami na materiały kilku rodzajów. Gamę tapet Rasch Textil tworzą tapety papierowe, winylowe, reliefowe oraz flizelinowe, posiadające inne przeznaczenie oraz walory. Mnogość wzorów, które odróżnia materiał, wzór, kolory oraz faktura sprawiają, że tapety ścienne Rasch Textil odnajdują się w aranżacjach o zróżnicowanej stylistyce oraz funkcjonalności. W zależności od indywidualnych gustów klientów oraz ich potrzeb, tapeta może uwypuklać wystrój lub też stanowić jego subtelne tło. Istotną cechą, charakteryzującą wszystkie tapety ścienne Rasch Textil jest doskonała jakość ich wykonania. Jej gwarancję stanowią wysokiej klasy materiały oraz trwałe techniki druku, przez co tapety ścienne Rasch Textil nie ulegają uszkodzeniu ani deformacji, nie sprawiają również trudności w montażu. Ponadto, są one przyjazne środowisku oraz w pełni bezpieczne dla zdrowia.

  czytaj więcej
  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
  Tel.: 616 350 140

  Podkategorie

  • Rasch Textil

   W świecie aranżacji wnętrz niemiecka marka Rash Textil od kilkudziesięciu lat, niezmiennie, piastuje wysoką pozycję, ciesząc się uznaniem klientów, architektów wnętrz oraz designerów. Luksusowe kolekcje Rasch Textil to wzory autorstwa światowej klasy projektantów, będące odzwierciedleniem aktualnych trendów oraz ponadczasowych stylów. Rasch Textil to ekskluzywne tapety ścienne, odznaczające się najwyższą jakością wykonania. Są one tkane z włókien doskonałego gatunku takich, jak: jedwab, wełna, len, bawełna, wiskoza oraz poliester. Wykonane są niezwykle precyzyjnie, przez co stanowią wyjątkowo atrakcyjną oprawę aranżowanego wnętrza. Wśród oferowanych kolekcji dostępne są zarówno niezwykle subtelne, mogące tworzyć harmonijne tło, jak i te bogato zdobione, będące ozdobą samą w sobie. Klasę marki Rasch Textil wyznaczają oznaczenia jakościowe, którymi opatrzony jest każdy pojawiający się model. Znak jakości RAL jest prostym dowodem na wysoki standard stosowanych surowców oraz właściwe ich wykorzystanie w procesie produkcji. Sygnatura CE zakorzeniona jest w prawie Unii Europejskiej i oznacza bezpieczeństwo, wykluczające utlenianie się substancji szkodliwych dla zdrowia. Marka Rasch Textil rozpoznawana jest na całym świecie. Tapety ścienne Rasch Textil to zdecydowanie najbardziej ekskluzywny asortyment tego typu, dostępny na rynku. Elegancki, wysublimowany design, bazujący na kombinacji zwartych splotów wielu włókien różnego rodzaju, to główne przyczyny, dla których po produkty Rasch Textil sięgają nie tylko wymagający klienci, ale również profesjonaliści, obcujący z aranżacją wnętrz na co dzień.

   Wybierz produkty