MCJ

Biokominki MCJ to idealne rozwiązanie dla osób mieszkających w bloku, które marzą o kominku. Przy instalacji biokominków MCJ nie jest potrzebny dostęp do przewodu kominowego, dlatego można je montować w każdym miejscu. W przeciwieństwie do kominków elektrycznych, w biokominkach MCJ płonie żywy ogień, który nie tylko nieco podnosi temperaturę pom...

Biokominki MCJ to idealne rozwiązanie dla osób mieszkających w bloku, które marzą o kominku. Przy instalacji biokominków MCJ nie jest potrzebny dostęp do przewodu kominowego, dlatego można je montować w każdym miejscu. W przeciwieństwie do kominków elektrycznych, w biokominkach MCJ płonie żywy ogień, który nie tylko nieco podnosi temperaturę pomieszczenia, ale przede wszystkim buduje bardzo przytulny nastrój. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę kominków MCJ. Oferujemy zarówno biokominki wiszące, biokominki wolnostojące, jak i wkłady do biokominków oraz niezbędne do nich akcesoria. Wszystkie dostępne w sprzedaży biokominki MCJ odznaczają się bardzo nowoczesnym designem. Za te innowacyjne i niezwykle eleganckie projekty odpowiada Jaco Designe. Biokominki MCJ to efektowne i funkcjonalne połącznie stali szlachetnej z kamieniem naturalnym oraz hartownym szkłem, które wspólnie tworzą wyrafinowaną dekorację, doskonale wpisującą się w nowoczesne przestrzenie. Luksusowe biokominki MCJ stanowią nie tylko alternatywę dla kominków tradycyjnych oraz elektrycznych. Firma MCJ nastawiona jest na ciągły rozwój, czemu daje wyraz w swoich produktach. Dlatego też biokominki MCJ dostarczają użytkownikom możliwości, których dotychczasowe rozwiązania nie były w stanie zaoferować. W przeciwieństwie do klasycznych kominków, biokominki MCJ nie powodują utraty ciepła na zewnątrz; wytworzona przez nie energia pozostaje w ogrzewanym pomieszczeniu. Z tego powodu, biokominki MCJ doskonale sprawdzają się w roli dodatkowego źródła ciepła. Co więcej, firma MCJ jest autorem systemu nawilżania, który stanowi część składową każdego biokominka MCJ. Takie rozwiązanie powoduje, że biokominek nie tylko nie wysusza powietrza, ale w połączeniu z zastosowaniem olejków eterycznych, może stanowić narzędzie do aromaterapii w domowym zaciszu. Jedynym źródłem energii biokominków MCJ jest biopaliwo. Produktem spalania biopaliwa jest oprócz ciepła, także para wodna oraz nieznaczna ilość dwutlenku węgla, w związku z czym biokominki MCJ są w pełni bezpieczne. W zależności od ustawienia płomienia, paliwo do biokominka spala się do pięciu godzin.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Wolnostojące

  Biokominki MCJ wolnostojące doskonale odnajdują się w nowocześnie urządzonych wnętrzach. Stanowią wspaniałe uzupełnienie zarówno dla wystroju domu, jak i biura. Wszystkie dostępne w naszym sklepie Efekciarnia.pl biokominki MCJ wolnostojące to unikalne projekty Jaco Designe. Cechą charakterystyczną jest połączenie w nich hartowanego szkła, naturalnego kamienia oraz szlachetnej stali. Niezwykłym udogodnieniem biokominków MCJ wolnostojących jest brak konieczności podłączania ich do czegokolwiek. Dzięki temu możesz ustawić swój nowy biokominek MCJ dokładnie tam gdzie chcesz, a jeśli najdzie Cię taka ochota, w każdej chwili możesz go przestawić. Najmniejszy model biokominka MCJ wolnostojącego waży jedynie 8 kg. Ciekawym uzupełnieniem biokominków MCJ wolnostojących jest nawilżacz, w który wyposażono każdy model. To sprawia, że wybrany przez Ciebie biokominek nie wysusza powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu, a ponadto w zestawieniu z ulubionym olejkiem eterycznym, możesz urządzić sobie w zaciszu własnego domu kameralny seans aromaterapeutyczny. Fakt, że biokominków MCJ wolnostojących nie trzeba podłączać ani do prądu, ani do przewodu kominowego. Jedyne czego potrzebujesz aby w pełni cieszyć się swoim nowym biokominkiem to biopaliwo. Jest to jedyne źródło energii, którym zasilany jest biokominek. Co ważne, biopaliwo MCJ jest w pełni bezpieczne dla zdrowia, spala się bezwonnie, a jedynym produktem takiego spalania jest para wodna i niewielka ilość pary wodnej.

 • Wiszące

  Jeśli dysponujesz wolną przestrzenią ścienną w domu lub biurze, lubisz eleganckie i nowoczesne dodatki aranżacyjne, zapoznaj się z ofertą biokominków MCJ wiszących. To ciekawa propozycja do stylowych wnętrz, które wymagają nietuzinkowego dodatku. Biokominki MCJ wiszące zostały zaprojektowane przez Jaco Designe. Stanowią one umiejętne i wyjątkowo efektowne połączenie hartowanego szkła ze stalą nierdzewną, co uzupełnione żywym ogniem prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Bez względu na to, który model wybierzesz, na pewno bez trudu poradzisz sobie z jego montażem. Co ważne, z uwagi na fakt, że biokominki MCJ wiszące nie wymagają podłączenia do prądu ani przewodu kominowego, mogą być zamontowane w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu. Jedynym źródłem ich zasilania jest specjalistyczne biopaliwo, które także dostępne jest w naszym sklepie Efekciarnia.pl., w dziale Akcesoria. Doskonałym dodatkiem, w który wyposażono każdy model biokominka MCJ wiszącego jest nawilżacz. Nie tylko powoduje on, że używanie biokominka nie wysusza w danym pomieszczeniu powietrza, ale także pozwala na przeprowadzenie we własnym domu zabiegu aromaterapii. Nalewając do biokominka ulubiony zapach olejku możesz cieszysz się zdrowotnym aromatem. Bez względu na to w jaki sposób będziesz używać swojego biokominka na pewno nie zaszkodzi to Twojemu zdrowiu, a wręcz przeciwnie!

 • Do zabudowy

  Biokominki MCJ do zabudowy doskonale wtapiają się w aranżację. Każdy z nich wymaga wykonania w wybranej powierzchni niewielkiego otworu montażowego. W ofercie producenta dostępne są zarówno pionowe biokominki MCJ do zabudowy, jak i bardziej popularne poziome. Możesz wybierać spomiędzy modeli z szybą lub bez. Drugi wariant powinien szczególnie zainteresować rodziców oraz właścicieli czworonogów, ponieważ zdecydowanie minimalizuje on ryzyko poparzenia. Biokominki MCJ do zabudowy zostały zaprojektowane przez Jaco Designe z myślą o najbardziej wymagających dekoratorach wnętrz. Do ich stworzenia wykorzystano przede wszystkim dwa materiały – hartowane szkło malowane na kolor czarny oraz stal nierdzewną, z zachowaniem jej naturalnego koloru. Dzięki takiemu zestawieniu biokominki MCJ do zabudowy stanowią wyjątkowo elegancki dodatek, którego nie może zabraknąć w stylowo urządzonym wnętrzu. Cechą wyjątkowo korzystną jest ponadto wyposażenie każdego modelu w nawilżacz umożliwiający wykonanie zabiegu aromaterapeutycznego bez potrzeby wychodzenia z domu. Decydując się na zakup biokominka MCJ do zabudowy możesz być pewien, że jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny. Biokominek zasilany jest wyłącznie specjalnie przeznaczonym do tego biopaliwem, które spalając się wytwarza jedynie nieznaczne ilości pary wodnej oraz dwutlenku węgla.

 • Wkłady

  Jeśli lubisz majsterkowanie i projektowanie od a do z wkłady do biokominków MCJ powinny szczególnie zwrócić Twoją uwagę. Pozwalają one bowiem na stworzenie unikalnego i niepowtarzalnego biokominka, który najlepiej będzie oddawał charakter aranżowanego wnętrza. Wkłady do biokominka MCJ to kilka propozycji różniących się formą i wymiarami. Dostępny jest zarówno kwadratowy wkład do biokominka MCJ, prostokątny z pojedynczym lub podwójnym paleniskiem, a także tzw. wkład skrzynkowy, dostępny w wersji umożliwiającej rozprowadzanie ciepła. Głównym materiałem, z którego wykonane są wkłady do biokominka MCJ jest tal nierdzewna. Wysunięte na zewnątrz ranty pozwalają na proste i stabilne osadzenie wkładu do biokominka MCJ w wykonanej przez Ciebie obudowie. Podobnie, jak w przypadku pozostałych biokominków MCJ, jedynym źródłem zasilania jest biopaliwo. Czas spalania porcji biopaliwa maksymalnie wypełniającej wkład do biokominka MCJ wystarcza maksymalnie na dwie godziny ciągłego użytkowania. Co więcej, wkłady wyposażone są w nawilżacz, który w połączeniu z Twoim ulubionym olejkiem eterycznym umożliwia odprężenie się przy seansie aromaterapeutycznym, w Twoim własnym domu!

 • Akcesoria

  Decydując się na zakup biokominka MCJ nie sposób pominąć jego dodatkowe wyposażenie. Jak zapewne wiesz, biokominki MCJ nie potrzebują podłączenia do prądu ani przewodu kominowego. To oznacza, że możesz je zamontować lub ustawić w miejscu, które Twoim zdaniem najlepiej się do tego nadaje, a w przypadku modeli wolnostojących, możesz do woli przestawiać swój biokominek nawet w ciągu dnia. Biopaliwo MCJ to specjalnie opracowana receptura, której podstawowym składnikiem jest alkohol etylowy. Palenie w kominkach tradycyjnych wymaga ciągłego sprzątania. Przy niewłaściwym rozpalaniu lub niedrożnym kominie wiąże się to z powstawaniem duszącego dymu. W biokominkach MCJ problem ten nie istnieje. Biopaliwo MCJ spalając się nie powoduje wytwarzania dymu, ani sadzy. Jedynymi produktami spalania biopaliwa MCJ są niewielkie ilości dwutlenku węgla i pary wodnej. To sprawia, że biopaliwo MCJ w żadnym stopniu nie zagraża ani Twojemu zdrowiu, ani komfortowi użytkowania biokominka. W zależności od tego, który model biokominka MCJ wybrałeś, biopaliwo starczy Ci na 2 do 5 godzin nieprzerwanego użytkowania.

  Wybierz produkty