Materace Hevea

nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Materace Hevea to najwyższej jakości produkty stworzone po to, aby gwarantować użytkownikom najlepszy komfort wypoczynku i snu. Ten renomowany producent oferuje materace w różnych rozmiarach, twardościach, wykonane z różnych materiałów. Materace Hevea to materace średnio-twarde (H2), twarde (H3) i ultra-twarde (H4). Wykonywane są głównie z pianek (m.in. naturalnej pianki lateksowej), choć występują też warianty wykorzystujące sprężyny albo warstwę kokosową, która podwyższa stopień twardości. Materace Hevea występują też w różnych seriach, które zadowolą różnych użytkowników w zależności od preferencji. Są tu materace dwustronne, o zróżnicowanej twardości po każdej stronie czy też materace cechujące się niespotykaną u konkurencji przewiewnością.

Materace Havea Junior – oferta dla dzieci

Materace Hevea Junior zostały zaprojektowane z myślą o rosnących dzieciach i młodzieży. Wśród nich znajdują się materace oznaczone symbolem H2 (średnio-twarde) oraz H3 (twarde). Wykonane są z pianki, pianki lateksowej, w technologii sprężynowej lub mieszanej (piankowo-sprężynowej i lateksowo-sprężynowej). Materace Hevea Junior zapewniają też oczywiście odpowiednią wentylację i oddychanie, zapewniając użytkownikowi komfort niezależnie od warunków.

Materace Havea w ofercie Efekciarni

Materace Havea w ofercie sklepu Efekciarnia.pl pochodzą z kilkunastu różnych serii. Serie te różnią się ze sobą między innymi grubością wykonania materaca, szerokością czy przeznaczeniem. Materace Havea zostały wykonane z różnych materiałów tak, aby zapewnić komfort spania nawet najbardziej wymagającym. W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie serie jak: 

Havea Krzyś, 

Havea Drive, 

Havea Snudo, 

Havea Dua Activia, 

Havea Baby, 

Havea Celebrities, 

Havea Airmax 3D, 

Havea Family, 

Havea Comfort, 

Havea Body Comfort, 

Havea Fitness,

Havea Thermomagic, 

Havea Topper,

Havea Prestige, 

Havea Brasil.

Maty turystyczne Hevea

Maty turystyczne Hevea to kategoria produktów, która przyda się każdemu rodzicowi małego dziecka. Występują w różnych rozmiarach. Ozdobione są eleganckim i delikatnym wzorem ze słonikami, dzięki czemu na pewno spodobają się każdemu dziecku. Dzięki wykonaniu z dzianiny jest bardzo przyjemna w dotyku. Maty turystyczne Hevea zapewniają przy tym dużą przewiewność, a jednocześnie nie pochłaniają wody, co przydaje się w najróżniejszych sytuacjach. Produkty takie jak te sprawdzają się nie tylko w podróży, ułatwiając rodzicom zadbanie o higienę i wygodę dzieci, ale też nadadzą się do zastosowania w domu, np. jako przewijak. Maty turystyczne Hevea wykazują też właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, co jest szczególnie ważne w przypadku produktów, z którymi kontakt mają niemowlęta czy dzieci.