RubyFires

Doskonałym sposobem na ocieplenie domowej atmosfery jest zakup biokominka. Ta niezwykle innowacyjna interpretacja tradycyjnego rozwiązania, dostarcza wiele możliwości montażu. Biokominki RubyFires to ekskluzywne i nowoczesne produkty, cieszące się uznaniem klientów od kilkunastu lat. Firma RubyFires podąża za trendami i doskonale odzwierciedla j...

Doskonałym sposobem na ocieplenie domowej atmosfery jest zakup biokominka. Ta niezwykle innowacyjna interpretacja tradycyjnego rozwiązania, dostarcza wiele możliwości montażu. Biokominki RubyFires to ekskluzywne i nowoczesne produkty, cieszące się uznaniem klientów od kilkunastu lat. Firma RubyFires podąża za trendami i doskonale odzwierciedla je we wszystkich parametrach swoich produktów. Biokominki RubyFires odznaczają się przede wszystkim doskonałą jakością, którą gwarantuje stosowanie w produkcji trwałych i odpornych na temperaturę materiałów tj.: wysokogatunkowa płyta MDF, hartowane szkło, stal, polietylen, Betonlook – połącznie kamienia z materiałem syntetycznym, etc. W ofercie biokominków RubyFires znajduje się wiele wyjątkowo współczesnych modeli, które doskonale nadają się do ekstrawaganckich aranżacji, urządzonych w niesztampowym guście. Biokominki RubyFires to wysmakowane propozycje, dzięki którym przestrzeń Twojego domu, zyska bardzo atrakcyjną i klimatyczną ozdobę. Wśród oferowanych przez producenta rozwiązań, znajdują się także propozycje skierowane do osób preferujących klasyczne ozdoby. Wspaniale uzupełniają one wnętrza stylizowane na dawną estetykę. Większość tego typu modeli wykonana jest z forniru z naturalnego kamienia. Ponadto, w naszym sklepie Efekciarnia.pl znajdziesz zarówno biokominki RubyFires wiszące, jak i biokominki RubyFires stojące. Dostępne są także wkłady do biokominków, które przy odrobinie kreatywności możesz obudować według własnej wizji i potrzeb.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Biokominki

  Doskonałym sposobem na ocieplenie domowej atmosfery jest zakup biokominka. Ta niezwykle innowacyjna interpretacja tradycyjnego rozwiązania, dostarcza wiele możliwości montażu. Biokominki Rubyfires to ekskluzywne i nowoczesne produkty, cieszące się uznaniem klientów od kilkunastu lat. Firma Rubyfires podąża za trendami i doskonale odzwierciedla je we wszystkich parametrach swoich produktów. Każdy biokominek Rubyfires odznacza się przede wszystkim doskonałą jakością, którą gwarantuje stosowanie w produkcji trwałych i odpornych na temperaturę materiałów tj.: wysokogatunkowa płyta MDF, hartowane szkło, stal, polietylen, Betonlook – połącznie kamienia z materiałem syntetycznym, etc. W ofercie biokominków Rubyfires znajduje się wiele wyjątkowo współczesnych modeli, które doskonale nadają się do ekstrawaganckich aranżacji, urządzonych w niesztampowym guście. Biokominek Rubyfires to wysmakowane propozycja, dzięki której przestrzeń Twojego domu, zyska bardzo atrakcyjną i klimatyczną ozdobę. Wśród oferowanych przez producenta rozwiązań, znajdują się także propozycje skierowane do osób preferujących klasyczne ozdoby. Wspaniale uzupełniają one wnętrza stylizowane na dawną estetykę. Większość tego typu modeli wykonana jest z forniru z naturalnego kamienia. Ponadto, w naszym sklepie Efekciarnia.pl znaleźć możesz zarówno biokominek RubyFires wiszący, jak i biokominek Rubyfires stojący. Dostępne są także wkłady do biokominka Rubyfires, które przy odrobinie kreatywności możesz obudować według własnej wizji i potrzeb.

 • Elektryczne kominki

  Biokominki elektryczne RubyFires stanowią bardzo szeroką ofertę nowatorskich rozwiązań dla wnętrz każdego domu bądź mieszkania. Oprócz różnorodnego katalogu stylistyk, kolorów obudów, zapewniają one w pełni bezpieczne, ekologiczne ciepło. Pozwalają one wprowadzić do każdego pokoju niepowtarzalną, przytulną atmosferę. Każdy lubi odprężyć się patrząc w skaczący płomień, a biokominki elektryczne RubyFires umożliwiają to także w pomieszczeniach, gdzie nie ma możliwości podłączenia się do szybów kominowych. Do niewątpliwych zalet tego rozwiązania należą przede wszystkim kompaktowe rozmiary, dzięki czemu nie zabiera się nadmiernie cennej powierzchni. Oprócz tego, biokominki elektryczne RubyFires dzięki temu, iż spalają biopaliwo nie wydzielają do pomieszczenia ani dymu, ani żadnych szkodliwych substancji. Jedynym efektem procesu jego spalania jest niewielka ilość dwutlenku węgla oraz pary wodnej. Idealne rozwiązanie do wnętrz nowoczesnych loftów.

 • Wkłady elektryczne

  Wkłady elektryczne do kominków RubyFires to doskonałe rozwiązanie dla nowego budownictwa, które pozwala cieszyć się realistyczną imitacją płomienia w każdym pomieszczeniu. Odpowiednio dobrane podświetlenie oraz ruchy membrany dają efekt prawdziwego ognia. Wkłady elektryczne do kominków RubyFires przeznaczone do zabudowy będą więc świetnym urozmaiceniem każdego wnętrza. Pozwalą wprowadzić do niego cieplejszą atmosferę bez konieczności dbania o podtrzymywanie płomienia, bez dymu i przykrych zapachów. Korzystanie z takiego rozwiązania jest bardzo łatwe i nieuciążliwe. Bardzo stylowe, nowoczesne, i przede wszystkim, nad wyraz funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki najwyższej jakości, wkłady elektryczne do kominków RubyFires zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Wkłady biokominka

  Decydując się na montaż biokominka we własnym domu, możesz wybrać spośród wielu modeli oraz kilku opcji montażowych. W ofercie biokominków RubyFires znajdziesz rozmaite modele, od bardzo klasycznych wariantów, po wyjątkowo nowoczesne i ekstrawaganckie. Proponowane przez nasz sklep modele biokominków, mają przeznaczenie jako biokominki stojące (w tym także wolnostojące) oraz wiszące. W asortymencie RubyFires znajdują się również wkłady do biokominków oraz biopaleniska. Wkłady do biokominków RubyFires to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, który nie oznacza rezygnacji z wysokiego standardu, a przede wszystkim z wyjątkowo efektownej ozdoby. Aby zamontować wkład do biokominka, w pierwszej kolejności należy przygotować miejsce jego instalacji. Wkłady do biokominków RubyFires są bowiem wpuszczane bezpośrednio w ścianę. Podobnie jak inne biokominki, wkłady są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Głównym zaleceniem do ich stosowania, jest uzupełnianie wkładu biokominka wyłącznie specjalistycznym biopaliwem. To gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale także właściwy czas i temperaturę spalania oraz bezwonność.

 • Biopalenisko

  Biokominek RubyFires to doskonałe rozwiązanie, dostosowane do potrzeb współczesnych klientów. Wielu z nas nie posiada w domu kominka, ponieważ jego montaż jest niemożliwy ze względów technicznych, a także z uwagi na bezpieczeństwo. Ponadto, jest to bardzo kosztowna inwestycja. Opcjonalnym rozwiązaniem, które obfituje w wiele zalet jest biokominek RubyFires. W ofercie sklepu Efekciarnia.pl znajdziesz wiele propozycji, które z pewnością zainspirują Cię do zmian. Biokominek jest bowiem niezwykle uniwersalną i efektowną ozdobą, stanowiącą znaczący wkład w wygląd i klimat urządzanego wnętrza. Proponujemy Ci wiele rozwiązań, wśród których obecne są zarówno modele reprezentujące najnowsze trendy ze świata designu, jak i bardzo klasyczne i ponadczasowe wzory, o stonowanej stylistyce. Dobrym sposobem, dzięki któremu zaoszczędzisz swoje pieniądze jest montaż biopaleniska RubyFires. Ponadto, biopaleniska to nie tylko oszczędność, ale także możliwość wykreowania wyjątkowo unikatowej, zindywidualizowanej dekoracji wnętrza. Biopaleniska RubyFires można obudować przy pomocy różnych materiałów. Na bazie biopaleniska RubyFires możesz zbudować biokominek stojący własnego projektu. Co więcej, możesz go ustawić w centralnym punkcie pomieszczenia lub też oprzeć go o ścianę. Biopalenisko, podobnie jak wszystkie biokominki RubyFires, nie wymaga podłączenia do przewodu kominowego. Jedynym, niezbędnym do jego funkcjonowania przedmiotem jest paliwo do biokominka.

 • Akcesoria

  Biokominki Rubyfires stanowią atrakcyjną i niezwykle uniwersalną alternatywę dla tradycyjnych kominków. Szczególnie istotne znaczenie ma fakt, że nie wymagają one podłączenia do przewodu kominowego, dzięki czemu nawet jeśli powierzchnia, którą zamieszkujesz, to mieszkanie w bloku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmaterializowało się Twoje marzenie o żywym ogniu we własnym zaciszu domowym. Z uwagi na dostępne w naszym sklepie Efekciarnia.pl modele biokominków możesz wybierać spomiędzy modeli wiszących, jak i stojących. Biokominki Rubyfires warto wzbogacić o dodatkowe akcesoria, z którymi także możesz zapoznać się w ramach naszej oferty. Znajdziesz wśród nich m.in. bioetanol Rubyfires, drewienka ceramiczne, a także biopaleniska. Podstawą do użytkowania biokominka jest bioetanol Rubyfires. Jest to jedyne rekomendowane przez producenta biopaliwo, zapewniające najdłuższy czas spalania. Co ważne, bioetanol Rubyfires spala się bezwonnie, nie wytwarzając pyłu, ani dymu. Jedynymi produktami jego spalania jest dwutlenek węgla oraz nieznaczna ilość pary. Jest to w pełni bezpieczne paliwo dla Twojego zdrowia. Ciekawym rozwiązaniem są biopaleniska Rubyfires, które możesz dowolnie obudować przy pomocy wybranych przez siebie elementów, tworząc tym samym dokładnie taki biokominek, o jakim marzyłeś.

  Wybierz produkty