Filtry

Włączone filtry:

Kratki

Dzięki takim firmom, jak Kratki, posiadanie w domu kominka nie oznacza wyłącznie synonimu luksusu, ale możliwość dostępną dla każdego. Najbardziej uniwersalnymi produktami firmy, skrojonymi na miarę potrzeb współczesnych klientów, są biokominki Kratki. Stanowią one wyjątkowo innowacyjną i niezwykle elastyczną dekorację, będącą alternatywą dla tr...

Dzięki takim firmom, jak Kratki, posiadanie w domu kominka nie oznacza wyłącznie synonimu luksusu, ale możliwość dostępną dla każdego. Najbardziej uniwersalnymi produktami firmy, skrojonymi na miarę potrzeb współczesnych klientów, są biokominki Kratki. Stanowią one wyjątkowo innowacyjną i niezwykle elastyczną dekorację, będącą alternatywą dla tradycyjnego kominka. Z uwagi na to, że biokominek Kratki nie wymaga podłączenia do przewodu kominowego, można ustawić go w dowolnym miejscu albo powiesić. Co więcej, montaż dowolnego typu biokominka Kratki jest wyjątkowo prosty i z pewnością bez trudu wykonasz go własnoręcznie. To jednak nie jedyne zalety tych produktów. Biokominki Kratki to także szeroka paleta rozmaitych modeli, różniących się formą, wykończeniem oraz kolorem, dzięki czemu wybór modelu współgrającego z aranżacją wnętrza nie sprawia żadnych trudności. Decydując się na biokominek Kratki zyskujesz pewność, że zakupiony przez Ciebie produkt jest w pełni bezpieczny. Wszystkie oferowane przez nas biokominki Kratki zasilane są wyłącznie ekologicznym źródłem energii – biopaliwem. To oznacza natomiast, że trakcie spalania, paliwo do biokominka wytwarza jedynie niewielką ilość pary oraz dwutlenku węgla. Nie powstają więc żadne substancje szkodliwe dla zdrowia. Co więcej, biokominki Kratki wyposażone są w bezpieczny i niezawodny pojemnik na paliwo. Wewnątrz pojemnika umieszczony jest specjalny wkład absorbujący, który skutecznie chłonie biopaliwo. Takie rozwiązanie ma zasadnicze zalety. Po pierwsze uniemożliwia ono rozlanie się biopaliwa, w przypadku np. przewrócenia wolnostojącego biokominka Kratki. Po drugie, chłonny wkład zmniejsza zużycie paliwa do biokominka.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

  • Wiszące

    Biokominki wiszące Kratki to propozycja dedykowana osobom o nietuzinkowym guście, poszukujących ciepłego i stylowego dodatku do wystroju dekorowanego wnętrza – zarówno w sensie dosłownym, jak i przenośnym. Biokominki wiszące Kratki to także doskonałe rozwiązanie aranżacyjne ze względu na niewielką powierzchnię, jakiej wymagają do montażu. Biokominki wiszące Kratki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nie tylko spełniały walory estetyczne, ale także nie sprawiały problemów przy montażu oraz użytkowaniu ich na co dzień. Biokominki wiszące Kratki wyposażono w tylne w otwory montażowe. Nie musisz więc samodzielnie nawiercać stalowej obudowy. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie miejsce i zawiesisz tam swój wymarzony biokominek wiszący Kratki. Może to być zarówno gładka powierzchnia, wysunięty do przodu fragment ściany, jak i specjalnie wykonana wnęka. Co ważne, w przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, biokominki wiszące Kratki nie wymagają podłączenia do przewodu kominowego, przez co nie stwarzają one absolutnie żadnych ograniczeń co do miejsca montażu. Biokominki Kratki to ponadto niezwykle bezpieczne, a przy tym także przyjazne środowisku rozwiązanie aranżacyjne. Każdy z oferowanych przez producenta modeli zasilany jest biopaliwem, które spalając się nie generuje ani zapachu, ani szkodliwych dla zdrowia substancji. Poprzez uzupełnienie wybranego wzoru dostępnych w naszym sklepie akcesoriów, możesz nadać swojemu biokominkowi unikalnego i bardzo osobistego charakteru.

  • Wolnostojące

    Częstym ograniczeniem dla osób chcących sprawić sobie kominek są kwestie techniczne. Tradycyjne kominki wymagają przede wszystkim podłączenia do przewodu kominowego, co zdecydowanie utrudnia swobodną lokalizację kominka. Między innymi z tych właśnie względów powstały biokominki wolnostojące Kratki. To doskonałe rozwiązanie aranżacyjne, odznaczające się walorami estetycznymi i cieplnymi. Nie jest tajemnicą fakt, że ogień płonący w zaciszu domowym buduje intymny klimat i przytulny charakter wnętrza. Biokominki wolnostojące Kratki doskonale odnajdują się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i biznesowych. Biokominki wolnostojące Kratki nie wymagają od Ciebie absolutnie żadnego montażu. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać miejsce, w którym ustawisz wybrany przez siebie model. Co ważne, biokominki wolnostojące Kratki nie wymagają od swoich użytkowników pracochłonnego sprzątania. Zasilane są bowiem biopaliwem, które w procesie spalania nie tylko nie emituje żadnego zapachu, ale także nie wytwarza popiołu oraz szkodliwych substancji smolistych. Co więcej, biokominki wolnostojące Kratki wyposażono w specjalny skład absorbujący, który skutecznie wchłania biopaliwo, chroniąc je tym samym przed ewentualnym rozlaniem. Jest to więc rozwiązanie bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny, a także dla środowiska.

  • Akcesoria

    Biokominki Kratki to nowoczesne rozwiązania aranżacyjne, dzięki którym możesz spełnić swoje marzenie o płonącym we wnętrzu domu żywym ogniu, nawet jeśli dysponujesz mieszkaniem w bloku. W przeciwieństwie do tradycyjnie budowanych kominków, biokominki Kratki nie potrzebują dostępu do przewodu kominowego, dzięki ten wyjątkowej cesze możesz je zamontować lub ustawić w dowolnym miejscu swojego domu. Decydując się na zakup biokominka Kratki zapoznaj się z bogatą ofertą akcesoriów, dostępnych w naszym sklepie Efekciarnia.pl. Znajdziesz tam m.in. szyby do biokominka Kratki, drewienka ceramiczne Kratki, a także biopaliwo Kratki. Wszystkie one doskonale uzupełnią wybrany przez Ciebie model i co ważne, każde z tych akcesoriów pełni odrębną, zasadniczą funkcję. Szyby do biokominka Kratki to dodatek, który szczególnie powinien zainteresować rodziców oraz posiadaczy zwierząt. Zamontowana z przodu szyba o grubości 4mm zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania biokominka. Biopaliwo Kratki jest natomiast niezbędne do funkcjonowania biokominka. Oferowane przez producenta biopaliwo Kratki dostępne jest w trzech wersjach zapachowych – kawowej, leśnej oraz bezzapachowej. Co ważne, biopaliwo Kratki jest w pełni bezpieczne dla zdrowia – nie emituje dymu, pyłu, ani szkodliwych substancji. Do typowo estetycznych dodatków należą drewienka ceramiczne Kratki oraz kamyki do biokominków Kratki. W naszym sklepie znajdziesz zróżnicowane zestawy, wśród których możesz wybrać ten, odpowiadającym Twoim wymaganiom.

Wybierz produkty