Prestige Decor

Firma PRESTIGE Decor kontynuuje działalność rozpoczętą w 1995 roku w Kanadzie, w dziedzinie między innymi montażu podłóg drewnianych i laminowanych. Kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte zarówno na rynku krajowym jak również w Kanadzie, USA oraz Irlandii pozwoliło na uzyskanie wszechstronnej wiedzy w tej dziedzinie, co zrodziło ideę produkcji d...

Firma PRESTIGE Decor kontynuuje działalność rozpoczętą w 1995 roku w Kanadzie, w dziedzinie między innymi montażu podłóg drewnianych i laminowanych. Kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte zarówno na rynku krajowym jak również w Kanadzie, USA oraz Irlandii pozwoliło na uzyskanie wszechstronnej wiedzy w tej dziedzinie, co zrodziło ideę produkcji dekoracyjnych wykończeń stolarskich – listew przypodłogowych. Połączenie kwalifikacji zdobytych w kraju i zagranicą, lojalności wobec klienta, kreatywności oraz znajomości rynku krajowego czynią z PRESTIGE Decor kompetentną i solidną firmę szczycącą się najwyższą jakością proponowanych produktów. W produkcji zastosowane są nowoczesne, sprawdzone materiały i rozwiązania techniczne, łączące tradycję z nowoczesnością, a posiadane certyfikaty respektowane są na terenie Unii Europejskiej. Kreując nowe wzory pamiętamy o oczekiwaniach i bezpieczeństwie naszych Klientów, dbamy o ich indywidualne potrzeby zapewniając solidność i jakość wykonawstwa.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

  • Fornirowane

    Listwy fornirowane Prestige Decor stanowią bardzo ciekawą propozycję w kategorii listw przypodłogowych. Wykonane są z drewnopochodnego MDFu, a ich powierzchnię wykończono naturalnym drewnianym fornirem. To właśnie on nadaje tym listwom niesamowitego, eleganckiego charakteru. Subtelne słoje drewna idealnie podkreślają charakter listwy, świetnie łącząc się przede wszystkim z drewnianymi podłogami, choć nie tylko. Listwy fornirowane tworzą estetyczny cokół łączący podłogę ze ścianami. Dopełniają całości aranżacji, świetnie sprawdzając się w najróżniejszych projektach z uwagi na występowanie licznych wzorów. W kategorii tej znajdziemy listwy niskie, średnie, wysokie, a nawet bardzo wysokie, dzięki czemu możemy je idealnie dopasować do wymiarów pomieszczenia. Listwy fornirowane to także bogactwo różnych wzorów, łączących nowoczesność z klasyką. Znajdziemy tu produkty o prostym kształcie, delikatnie zaokrąglone bądź wygięte. Co więcej, listwy fornirowane Prestige Decor dostępne są w wersji wykonanej z wilgocioodpornego MDFu, którym nie straszne są warunki użytkowania w pomieszczeniach takich jak chociażby kuchnie.

    Wybierz produkty