Filtry

Biokominki

Biokominek to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kominka, która jednocześnie posiada wiele zalet. Przede wszystkim, biokominki nie wymagają podłączenia do przewodu kominowego, co stanowi ich niewątpliwy atut. To oznacza, że biokominek możesz bez obaw zamontować w mieszkaniu, w dokładnie tym miejscu, które wybierzesz. Ponadto, jest to rozwiąz...

Biokominek to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kominka, która jednocześnie posiada wiele zalet. Przede wszystkim, biokominki nie wymagają podłączenia do przewodu kominowego, co stanowi ich niewątpliwy atut. To oznacza, że biokominek możesz bez obaw zamontować w mieszkaniu, w dokładnie tym miejscu, które wybierzesz. Ponadto, jest to rozwiązanie niezwykle bezpieczne i czyste. W biokominkach tradycyjny opał zastępuje tzw. biopaliwo. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie ma potrzeby usuwania popiołu, ponieważ biopaliwo spalane jest w całości – utlenia się nie emitując szkodliwych dla zdrowia substancji. Biokominki pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Chociaż faktem jest, że w trakcie spalania biopaliwa emitowane jest ciepło, to jednak biokominka nie należy czynić głównym źródłem ciepła. W ofercie naszego sklepu znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych modeli biokominków, autorstwa wiodących producentów – Kratki, RubyFires, Kami, MCJ oraz Globmetal. Dostępne modele różnią się miedzy sobą stylistyką, kolorami, doborem i połączeniem materiałów, a także rozmiarem. Ponadto, oferujemy rozmaite rozwiązania w tym zakresie jak np.: biokominki wiszące, biokominki stojące, biokominki do zabudowy, biokominki na zamówienie, biopaleniska, a także niezbędne akcesoria do biokominków. Jeśli więc zdecydujesz się na montaż biokominka, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz model, który sprosta Twoim oczekiwaniom i tym samym spełni się Twoje marzenie o kominku w domu.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

  • Producenci

    Coraz częściej wykorzystywanym współcześnie elementem dekoracji wnętrz są biokominki. Dzięki ich zastosowaniu, uzyskuje się w pomieszczeniu cieplejszy charakter, a zatem staje się ono bardziej przytulne oraz wygodne. Nowoczesne biokominki mają wiele zalet, przede wszystkim czystość, która odróżnia je od klasycznych kominków. Nie zanieczyszczają one powietrza w pomieszczeniu, nie pozostawiają charakterystycznego brudu czy popiołu. Biokominki produkowane przez tak renomowanych producentów jak MCJ, Kratki czy Rubyfires to produkty z najwyższej półki. Niezależnie od inspiracji, czy to nowoczesnej czy klasycznej, ich design zawsze jest starannie dopracowany, a zastosowane materiały oraz technologie – najwyższej klasy. Szeroka oferta najróżniejszych wzorów pozwala wykorzystać biokominki w różnych projektach, zapewniając ciekawy efekt i niepowtarzalną atmosferę dekorowanego wnętrza.

  • Kategorie

    Biokominki to fantastyczny sposób na ocieplenie charakteru danego pomieszczenia w sytuacji, gdy z pewnych względów nie chce się, lub nie może wykorzystać zwykłego kominka. Zapewniają wnętrzu przytulność jednocześnie w żaden sposób nie brudząc, nie zanieczyszczając pomieszczenia. Kolejnym atutem, jakim cechują się biokominki jest ich różnorodność. W ofercie MCJ, Rubyfires oraz firmy Kratki znajdziemy biokominki wiszące, biokominki stojące, do zabudowy oraz biopaleniska. Również ich design potrafi być naprawdę zróżnicowany. Nowoczesny wygląd, z wykorzystaniem szkła czy aluminium świetnie dopełni każdy projekt nadając mu niepowtarzalnego i unikatowego charakteru, dzięki któremu będzie zachwycać nawet najbardziej wymagających klientów. Także osoby lubujące się w klasycznych aranżacjach znajdą ofertę dla siebie wśród produktów o mniej nowatorskim designie. Biokominki są obecnie używane w wielu aranżacjach, gdyż architekci wnętrz dostrzegli, jakie mogą z nich płynąć korzyści.

    Wybierz produkty